Tabulas
 SYFORM 1.līga 2014
 2013. gads
 2012. gads
 2011. gads
 2010. gads
 2009. gads
 2008. gads
 Traffic 1.līga 2007
 2006. gads
 2005. gads
 2004. gads
 2003. gads
 2002. gads
 2001. gads
 2000. gads
 1999. gads
 1998. gads
 1997. gads
 1996. gads
 1995. gads
 1994. gads
 1993. gads
 1992. gads
Latvijas Pirmās līgas čempionāts | 2006.gads
V Komanda S U N Z GV-ZV P
1 Olimps (Rīga) 30 26 2 2 111-15 80
2 Ditton-2 (Daugavpils)* 30 21 7 2 88-24 70
3 Skonto-2 (Rīga)* 30 20 5 5 78-23 65
4 Ventspils-2* 30 20 4 6 108-25 64
5 Rīga-2* 30 17 3 10 74-44 54
6 Dinaburg-Zemessardze*  30 16 3 11 61-51 51
7 Valmiera 30 13 7 10 50-53 46
8 Liepājas Metalurgs-2* 30 13 6 11 68-48 45
9 Jelgava 30 12 6 12 53-49 42
10 Eirobaltija (Rīga) 30 11 7 12 50-40  40
11 Jūrmala-2* 30 10 5 15 86-74 35
12 Tranzīts (Ventspils) 30 8 4 18 37-88 28
13 Multibanka (Rīga) 30 7 6 17 34-58 27
14 Auda (Rīga) 30 5 2 23 28-79 17
15 Alberts (Rīga) 30 4 4 22 32-114 16
16 Abuls (Smiltene) 30 1 1 28 18-191 4

* Virslīgas klubu otrās komandas 1. līgas čempionātā startēja ārpus konkurences

Pārspēlēs par vietu Virslīgā 2006. gadā "FK Rīga" ar kopējo rezultātu 5:0 (Rīgā 3:0, Valmierā 2:0) pārspēja pirmās līgas klubu FK "Valmiera".

Spēļu rezultāti

I. RIŅĶIS  

1.kārta
 
21.aprīlis (piektdiena) 18.00 L. Metalurgs 2 (Liepāja) - Ditton 2 (Daugavpils) 1:1
25.aprīlis (otrdiena) 17.00 Ventspils 2 - Ditton 2 0:0 - 2. kārtas spēle 
30.aprīlis (svētdiena) 13.00 Alberts (Rīga) - Multibanka (Rīga) 0:1 
30.aprīlis (svētdiena) 15.00 Tranzīts (Ventspils) - Dinaburg-Zemessardze (Daugavpils/Ilūkste) 2:1
30.aprīlis (svētdiena) 16.00 Auda (Rīga) - Eirobaltija (Rīga) 0:1
30.aprīlis (svētdiena) 15.00 Valmiera (Valmiera) - Jelgava (Jelgava) 3:2
1.maijs (pirmdiena) 16.00 Skonto 2 (Rīga) - Ventspils 2 (Rīga) 1:2 
1.maijs (pirmdiena) 16.00 Abuls (Smiltene) - Jūrmala 2 (Jūrmala) 1:8
1.maijs (pirmdiena) 16.00 Olimps (Rīga) - Rīga 2 (Rīga) 6:0

2.kārta

25.aprīlis (otrdiena) 17.00 Ventspils 2 - Ditton 2 0:0
6.maijs (sestdiena) 17.00 Dinaburg-Zemessardze - Olimps 1:4
6.maijs (sestdiena) 17.00 Jelgava - Abuls 3:0
6.maijs (sestdiena) 17.00 Eirobaltija - Valmiera 0:1
7.maijs (svētdiena) 17.00 Multibanka - Rīga 2 1:1
7.maijs (svētdiena) 17.00 Tranzīts - Jūrmala 2 0:4
7.maijs (svētdiena) 17.00 L. Metalurgs 2 - Auda 1:1
7.maijs (svētdiena) 17.00 Alberts - Skonto 2 0:1

3.kārta

12.maijs (piektdiena) 19.00 Valmiera - L. Metalurgs 2 1:1 
13.maijs (sestdiena) 15.00 Abuls - Eirobaltija 1:5
13.maijs (sestdiena) 18.00 Tranzīts - Jelgava 1:0
14.maijs (svētdiena) 14.00 Rīga 2 - Dinaburg-Zemessardze 2:1
14.maijs (svētdiena) 16.00 Skonto 2 - Multibanka 2:2
14.maijs (svētdiena) 16.00 Ditton 2 - Alberts 5:1
14.maijs (svētdiena) 16.00 Auda - Ventspils 2 0:2 
14.maijs (svētdiena) 16.00 Olimps - Jūrmala 2 2:1

4.kārta

20.maijs (sestdiena) 16.00 Multibanka - Dinaburg-Zemessardze 0:2
20.maijs (sestdiena) 16.00 Jelgava - Olimps 0:4
20.maijs (sestdiena) 16.00 Eirobaltija - Tranzīts 0:1
20.maijs (sestdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Abuls 4:1
20.maijs (sestdiena) 16.00 Ventspils 2 - Valmiera 6:0
21.maijs (svētdiena) 17.00 Auda - Alberts 3:0
21.maijs (svētdiena) 17.00 Skonto 2 - Ditton 2 3:0
22.maijs (pirmdiena) 18.00 Jūrmala 2 - Rīga 2 1:1

5.kārta 

25.maijs (ceturtdiena) 18.00 Eirobaltija - Olimps 0:1
28.maijs (svētdiena) 16.00 Tranzīts - Metalurgs 2 0:6
27.maijs (sestdiena) 16.00 Valmiera - Alberts 6:0
27.maijs (sestdiena) 16.00 Abuls - Ventspils 2 1:14
28.maijs (svētdiena) 16.00 Ditton 2 - Multibanka 1:0
28.maijs (svētdiena) 16.00 Auda - Skonto 2 1:3
28.maijs (svētdiena) 16.00 Rīga 2 - Jelgava 3:2
29.maijs (pirmdiena) 18.00 Dinaburg-Zemessardze - Jūrmala 2 2:2

6.kārta

16.aprīlis (svētdiena) 14.00 Ventspils 2 - Tranzīts 7:0 
3.jūnijs (sestdiena) 16.00 L.Metalurgs 2 - Olimps 0:3 
3.jūnijs (sestdiena) 16.00 Skonto 2 - Valmiera 1:1 
3.jūnijs (sestdiena) 16.00 Ditton 2 - Auda 4:0
4.jūnijs (svētdiena) 17.00 Jelgava - Dinaburg-Zemessardze 1:2
4.jūnijs (svētdiena) 17.00 Alberts - Abuls 3:1
5.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Multibanka - Jūrmala2 1:0
5.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Eirobaltija - Rīga 2 1:2

7. - 11. jūnijs Latvijas kausa 1/8 fināls 

7.kārta

10.jūnijs (sestdiena) 16.00 Rīga 2 - L. Metalurgs 2 2:5
14.jūnijs (trešdiena) 18.00 Dinaburg-Zemessardze - Eirobaltija 3:2
14.jūnijs (trešdiena) 18.00 Tranzīts - Alberts 6:1
14.jūnijs (trešdiena) 18.00 Olimps - Ventspils 2 0:0
14.jūnijs (trešdiena) 19.00 Abuls - Skonto 2 0:3
14.jūnijs (trešdiena) 19.00 Auda - Multibanka 2:1
14.jūnijs (trešdiena) 19.00 Valmiera - Ditton 2 1:2
14.jūnijs (trešdiena) 19.00 Jūrmala 2 - Jelgava 3:3

8.kārta

17.jūnijs (sestdiena) 16.00 Dinaburg-Zemessardze - L. Metalurgs 2 2:0 
18.jūnijs (svētdiena) 16.00 Alberts - Olimps 0:10
18.jūnijs (svētdiena) 16.00 Multibanka - Jelgava 0:W (0:3)
18.jūnijs (svētdiena) 18.00 Tranzīts - Skonto 2 0:3
19.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Ventspils 2 - Rīga 2 4:1
19.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Eirobaltija - Jūrmala 2 3:2
19.jūnijs (pirmdiena) 19.00 Abuls - Ditton 2 1:5
21.jūnijs (trešdiena) 19.00 Valmiera - Auda 3:0

9.kārta

26.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Olimps - Skonto 2 1:0
26.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Dinaburg-Zemessardze - Ventspils 2 2:1
26.jūnijs (pirmdiena) 19.00 Abuls - Auda 0:0
27.jūnijs (otrdiena) 19.00 Jelgava - Eirobaltija 0:4
28.jūnijs (trešdiena) 18.00 Rīga 2 - Alberts 6:0
27.jūnijs (otrdiena) 18.00 Jūrmala 2 - L. Metalurgs 2 2:3
28.jūnijs (trešdiena) 19.00 Valmiera - Multibanka 0:4 

1.augusts (otrdiena)  14.00 Tranzīts - Ditton 2 0:3


Piezīme: Komandām, kas spēlē kausa 1/4 finālā - spēle 26.jūnijā pl. 18.00 

28.jūnijs - 1.jūlijs  Latvijas kausa 1/4 fināls 

10.kārta

1.jūlijs (sestdiena) 16.00 Valmiera - Abuls 2:0
1.jūlijs (sestdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Jelgava 0:3
2.jūlijs (svētdiena) 17.00 Skonto 2 - Rīga 2 3:1
2.jūlijs (svētdiena) 15.00 Multibanka - Eirobaltija 1:2
2.jūlijs (svētdiena) 15.00 Alberts - Dinaburg-Zemessardze 1:4
2.jūlijs (svētdiena) 15.00 Auda - Tranzīts 1:3
2.jūlijs (svētdiena) 18.00 Ditton 2 - Olimps 1:1
3.jūlijs (pirmdiena) 18.00 Ventspils 2 - Jūrmala 2 6:1 

11.kārta 

7.jūlijs (piektdiena) 18.00 Eirobaltija - L. Metalurgs 2 0:5
7.jūlijs (piektdiena) 18.00 Rīga 2 - Ditton 2 1:4
8.jūlijs (sestdiena) 16.00 Abuls - Multibanka 0:3 
8.jūlijs (sestdiena) 16.00 Valmiera - Tranzīts 1:1
8.jūlijs (sestdiena) 16.00 Olimps - Auda 7:0
8.jūlijs (sestdiena) 17.00 Skonto 2 - Dinaburg-Zemessardze 4:1
8.jūlijs (sestdiena) 16.00 Jelgava - Ventspils 2 0:0
9.jūlijs (svētdiena) 16.00 Jūrmala 2 - Alberts 2:1

12.kārta

11.jūlijs (otrdiena) 18.00 Ventspils 2 - Eirobaltija 5:0
12.jūlijs (trešdiena) 14.00 Multibanka - Metalurgs 2 2:2
12.jūlijs (trešdiena) 18.00 Auda - Rīga 2 0:6
12.jūlijs (trešdiena) 18.00 Abuls - Tranzīts 1:3
12.jūlijs (trešdiena) 19.00 Alberts - Jelgava 1:1
12.jūlijs (trešdiena) 19.00 Valmiera - Olimps 1:5
12.jūlijs (trešdiena) 19.00 Ditton 2 - Dinaburg-Zemessardze 2:1
12.jūlijs (trešdiena) 17.00 Skonto 2 - Jūrmala 2 4:2

13.kārta

15.jūlijs (sestdiena) 17.00 Dinaburg-Zemessardze - Auda 1:0
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Jelgava - Skonto 2 1:3
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Ventspils 2 0:2 
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Tranzīts - Multibanka 1:0
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Olimps - Abuls 16:0
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Rīga 2 - Valmiera 2:1
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Jūrmala 2 - Ditton 2 0:3
16.jūlijs (svētdiena) 16.00 Eirobaltija - Alberts 1:1

14.kārta

20.jūlijs (ceturtdiena) 18.00 Multibanka - Ventspils 2 1:6
21.jūlijs (piektdiena) 18.00 Skonto 2 - Eirobaltija 1:0
21.jūlijs (piektdiena) 18.00 Tranzīts - Olimps 1:5
22.jūlijs (sestdiena) 16.00 Valmiera - Dinaburg-Zemessardze 0:1
22.jūlijs (sestdiena) 16.00 Ditton 2 - Jelgava 4:1
22.jūlijs (sestdiena) 16.00 Alberts - L. Metalurgs 2 1:8
24.jūlijs (pirmdiena) 19.00 Abuls - Rīga 2 0:6
25.jūlijs (otrdiena) 16.00 Eirobaltija - Ditton 2 0:2 - 15. kārtas spēle
26.jūlijs (trešdiena) 18.00 Auda - Jūrmala 2 3:4

25. - 27. jūlijs U - 19 izlases Baltijas kauss 

15.kārta

29.jūlijs (sestdiena) 16.00 Jūrmala 2 - Valmiera 4:5
29.jūlijs (sestdiena) 16.00 Ventspils 2 - Alberts 7:0
29.jūlijs (sestdiena) 16.00 Rīga 2 - Tranzīts 3:0
30.jūlijs (svētdiena) 16.00 Jelgava - Auda 1:0
25.jūlijs (otrdiena) 16.00 Eirobaltija - Ditton 2 0:2
30.jūlijs (svētdiena) 16.00 Dinaburg-Zemessardze - Abuls 7:0
30.jūlijs (svētdiena) 18.00 Olimps - Multibanka 6:0
23. augusts (trešdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Skonto 2 2:2

1.augusts (otrdiena)  19.00 Tranzīts - Ditton 2 0:3 - 9. kārtas spēle

5. - 6. augusts Latvijas kausa 1/2 fināls

II. RIŅĶIS  
 

16.kārta
 
5.augusts (sestdiena) 16.00 Multibanka - Alberts 2:0
5.augusts (sestdiena) 16.00 Jelgava - Valmiera 0:1 
6.augusts (svētdiena) 16.00 Ventspils 2 - Skonto 2 0:W (0:3)
5.augusts (sestdiena) 16.00 Ditton 2 - L.Metalurgs 2 2:0 
5.augusts (sestdiena) 16.00 Jūrmala 2 - Abuls 12:0
5.augusts (sestdiena) 16.00 Rīga 2 - Olimps 1:2
6.augusts (svētdiena) 16.00 Dinaburg-Zemessardze - Tranzīts 1:1
23.augusts (trešdiena) 18.00  Eirobaltija - Auda 6:0

17.kārta

9.augusts (trešdiena) 18.00 Rīga 2 - Multibanka 5:0
9.augusts (trešdiena) 18.00 Olimps - Dinaburg-Zemessardze 1:4
9.augusts (trešdiena) 18.00 Jūrmala 2 - Tranzīts 8:0
9.augusts (trešdiena) 18.00 Auda - L. Metalurgs 2 0:3
9.augusts (trešdiena) 18.00 Skonto 2 - Alberts 6:0
9.augusts (trešdiena) 19.00 Abuls - Jelgava 0:6
9.augusts (trešdiena) 19.00 Valmiera - Eirobaltija 0:1
16.augusts (trešdiena) 18.00 Ditton 2 - Ventspils 2 4:1

13. - 17. augusts "A" un U -19 izlase 

18.kārta

12.augusts (sestdiena) 16.00 Metalurgs 2 - Valmiera 3:1
13.augusts (svētdiena) 16.00 Alberts - Ditton 2 0:7
13.augusts (svētdiena) 16.00 Ventspils 2 - Auda 0:W (0:3)
13.augusts (svētdiena) 16.00 Eirobaltija - Abuls 7:0
13.augusts (svētdiena) 16.00 Jelgava - Tranzīts 4:3
30. septembris (sestdiena) 14.00 Jūrmala 2 - Olimps 0:3
13.augusts (svētdiena) 16.00 Dinaburg-Zemessardze - Rīga 2 1:0
13.augusts (svētdiena) 18.00 Multibanka - Skonto 2 0:3

16.augusts (trešdiena) 18.00 Ditton 2 - Ventspils 2 4:1 - 17. kārtas spēle 

19.kārta

18.augusts (piektdiena) 19.00 Abuls - Metalurgs 2 0:4
19. augusts (sestdiena) 17.00 Tranzīts - Eirobaltija 0:4
19.augusts (sestdiena) 17.00 Alberts - Auda 2:1
20. augusts (svētdiena) 15.00 Olimps - Jelgava 3:0
29.augusts (otrdiena) 15.00 Valmiera - Ventspils 2 1:1
20.augusts (svētdiena) 15.00 Ditton 2 - Skonto 2 0:0
21.augusts (pirmdiena) 18.00 Rīga 2 - Jūrmala 2 3:1
23. augusts (trešdiena) 18.00 Dinaburg-Zemessardze - Multibanka 4:1 

23.augusts (trešdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Skonto 2 2:2 - 15. kārtas spēle
23.augusts (trešdiena) 18.00 Eirobaltija - Auda 6:0 - 16. kārtas spēle
 

20.kārta 

26.augusts (sestdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Tranzīts 3:3
26.augusts (sestdiena) 16.00 Alberts - Valmiera 0:0
26.augusts (sestdiena) 16.00 Ventspils 2 - Abuls 18:0
26.augusts (sestdiena) 16.00 Jelgava - Rīga 2 2:0
27.augusts (svētdiena) 17.00 Jūrmala 2 - Dinaburg-Zemessardze 7:1
27.augusts (svētdiena) 17.00 Olimps - Eirobaltija 2:1
28.augusts (pirmdiena) 18.00 Multibanka - Ditton2 3:3
29.augusts (otrdiena) 18.00 Skonto 2 - Auda 2:1


29.augusts (otrdiena) 18.00 Valmiera - Ventspils 2 1:1 - 19. kārtas spēle

 
29.augusts - 7.septembris Latvijas "A" izlase 
2.septembris Latvija - Zviedrija
6.septembris Luksemburga - Latvija

1.septembris Latvija (U-21) - Portugāle(U-21)

21.kārta

3.septembris (svētdiena) 16.00 Dinaburg-Zemessardze - Jelgava 2:2
3.septembris (svētdiena) 16.00 Tranzīts - Ventspils 2 0:6
3.septembris (svētdiena) 16.00 Abuls - Alberts 3:2
3.septembris (svētdiena) 16.00 Auda - Ditton 2 0:6
6.septembris (trešdiena) 18.00 Jūrmala 2 - Multibanka 2:1
6.septembris (trešdiena) 18.00 Rīga 2 - Eirobaltija 1:0
20.septembris (trešdiena) 16.00 Olimps - L. Metalurgs 2 2:0
13.septembris (trešdiena) 18.00 Valmiera - Skonto 2 0:6

22.kārta

9.septembris (sestdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Rīga 2 0:3
9.septembris (sestdiena) 16.00 Jelgava - Jūrmala 2 3:3
9.septembris (sestdiena) 16.00 Ditton 2 - Valmiera 2:2
10.septembris (svētdiena) 17.30 Skonto 2 - Abuls 10:0
10.septembris (svētdiena) 15.00 Alberts - Tranzīts 3:0
11.septembris (pirmdiena) 18.00 Multibanka - Auda 3:0
11.septembris (pirmdiena) 18.00 Ventspils 2 - Olimps 0:1
12.septembris (otrdiena) 17.00 Eirobaltija - Dinaburg-Zemessardze 4:2

13.septembris (trešdiena) 18.00 Valmiera - Skonto 2 0:6 - 21. kārtas spēle

23.kārta

16.septembris (sestdiena) 16.00 Jelgava - Multibanka 2:0
16.septembris (sestdiena) 16.00 Olimps - Alberts 5:1
16.septembris (sestdiena) 16.00 Auda - Valmiera 1:2
17.septembris (svētdiena) 16.00 Jūrmala 2 - Eirobaltija 2:2
17.septembris (svētdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Dinaburg-Zemessardze 3:0
17.septembris (svētdiena) 16.00 Rīga 2 - Ventspils 2 1:3
17.septembris (svētdiena) 16.00 Skonto 2 - Tranzīts 3:0
17.septembris (svētdiena) 16.00 Ditton 2 - Abuls 6:1

20.septembris (trešdiena) 16.00 Olimps - L. Metalurgs 2 2:0 - 21. kārtas spēle

24.kārta

18.oktobris (trešdiena) 18.30 Multibanka - Valmiera 1:4
23.septembris (sestdiena) 16.00 Auda - Abuls 8:2
23.septembris (sestdiena) 16.00 Ditton 2 - Tranzīts 9:1 
23.septembris (sestdiena) 16.00 Eirobaltija - Jelgava 0:0
23.septembris (sestdiena) 16.00 Ventspils 2 - Dinaburg-Zemessardze 3:0
23.septembris (sestdiena) 16.00 Skonto 2 - Olimps 0:2
23.septembris (sestdiena) 16.00 Alberts - Rīga 2 0:3
23.septembris (sestdiena) 16.00 L. Metalurgs 2 - Jūrmala 2 0:1


24.septembris Latvijas kausa fināls 

25.kārta

27.septembris (trešdiena) 16.00 Rīga 2 - Skonto 2 1:0
1.novembris (trešdiena) 14.00 Olimps - Ditton 2 0:1
30.septembris (sestdiena) 14.00 Tranzīts - Auda 0:1
30.septembris (sestdiena) 14.00 Abuls - Valmiera 2:4
30.septembris (sestdiena) 14.00 Dinaburg-Zemessardze - Alberts 3:1
30.septembris (sestdiena) 14.00 Eirobaltija - Multibanka 1:1
30.septembris (sestdiena) 14.00 Jelgava - L. Metalurgs 2 5:1
30. septembris (sestdiena) 14.00 Jūrmala 2 - Olimps 0:3 - 18. kārtas spēle 
2.oktobris (pirmdiena) 15.00 Jūrmala 2 - Ventspils 2 2:4

3. - 12. oktobris "A" un U - 19 izlase 

26.kārta 

7.oktobris (sestdiena) 14.00 Tranzīts - Valmiera 0:1
8.oktobris (svētdiena) 14.00 Multibanka - Abuls 2:0
8.oktobris (svētdiena) 14.00 Ditton 2 - Rīga 2 2:1
8.oktobris (svētdiena) 14.00 Alberts - Jūrmala 2 7:4
8.oktobris (svētdiena) 14.00 Ventspils 2 - Jelgava 1:0
8.oktobris (svētdiena) 14.00 L. Metalurgs 2 - Eirobaltija 2:0
18.oktobris (trešdiena) 14.00 Auda - Olimps 1:4 
18.oktobris (trešdiena) 14.00 Dinaburg-Zemessardze - Skonto 2 2:4 

10. - 11.oktobris U - 21 izlase 

27.kārta

14.oktobris (sestdiena) 14.00 L. Metalurgs 2 - Multibanka 3:2
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Eirobaltija - Ventspils 2 2:1
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Jelgava - Alberts 5:4
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Jūrmala 2 - Skonto 2 1:3
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Dinaburg-Zemessardze - Ditton 2 1:0
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Rīga 2 - Auda 3:0
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Olimps - Valmiera 3:1
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Tranzīts - Abuls 8:1

18.oktobris (trešdiena) 14.00 Dinaburg-Zemessardze - Skonto 2 2:4 - 26. kārtas spēle
18.oktobris (trešdiena) 14.00 Auda - Olimps 1:4 - 26. kārtas spēle
18.oktobris (trešdiena) 18.30 Multibanka - Valmiera 1:4 - 24. kārtas spēle

28.kārta

22.oktobris (svētdiena) 14.00 Multibanka - Tranzīts 1:1
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Abuls - Olimps 0:6
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Valmiera - Rīga 2 1:1 
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Auda - Dinaburg-Zemessardze 1:4
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Ditton 2 - Jūrmala 2 5:1
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Skonto 2 - Jelgava 0:1
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Alberts -Eirobaltija 2:2
22.oktobris (svētdiena) 14.00 Ventspils 2 - L. Metalurgs 2 2:1

29.kārta

28.oktobris (sestdiena) 14.00 Ventspils 2 - Multibanka 1:0
28.oktobris (sestdiena) 14.00 L. Metalurgs 2 - Alberts 6:0
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Eirobaltija - Skonto 2 0:0
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Jelgava - Ditton 2 1:3
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Jūrmala 2 - Auda 4:0
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Dinaburg-Zemessardze - Valmiera 1:2
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Rīga 2 - Abuls 12:2
28.oktobris (sestdiena) 14.00 Olimps - Tranzīts 5:0

1.novembris (trešdiena) 14.00 Olimps - Ditton 2 0:1 - 25. kārtas spēle

30.kārta

4.novembris (sestdiena) 11.00 Multibanka - Olimps 0:1
4.novembris (sestdiena) 14.00 Tranzīts - Rīga 2 1:2
4.novembris (sestdiena) 14.00 Abuls - Dinaburg-Zemessardze 0:4 
4.novembris (sestdiena) 14.00 Valmiera - Jūrmala 2 4:2
4.novembris (sestdiena) 12.00 Auda - Jelgava 0:1
4.novembris (sestdiena) 14.00 Ditton 2 - Eirobaltija 1:1
4.novembris (sestdiena) 14.30 Alberts - Ventspils 2 0:5
4.novembris (sestdiena) 14.00 Skonto 2 - L. Metalurgs 2 4:1

  Vispārējā informācija
  Klubi un spēlētāji
  Spēles un rezultāti
  Online teksta tiešraides/ spēļu protokoli
  Reglaments un dokumenti
  Tiesneši
  Ētikas Kodekss
  Godīgas spēles/Fair play rangs
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds