Pirmā līga 2008
 Turnīra tabula
 Kalendārs / Rezultāti
 Protokoli 2008
Protokoli 2008
 30.kārta
 29.kārta
 28.kārta
 27.kārta
 26.kārta
 25.kārta
 24.kārta
 23.kārta
 22.kārta
 21.kārta
 20.kārta
 19.kārta
 18.kārta
 17.kārta
 16.kārta
 15.kārta
 14.kārta
 13.kārta
 12.kārta
 11.kārta
 10.kārta
 9.kārta
 8.kārta
 7.kārta
 6.kārta
 5.kārta
 4.kārta
 3.kārta
 2.kārta
 1.kārta
Spēles un rezultāti
 SYFORM 1.līga 2014
 2013. gads
 2012. gads
 2011. gads
 2010. gads
 2009. gads
 2008. gads
 Traffic 1.līga 2007
 2006. gads
 2005. gads
 2004. gads
 2003. gads
 2002. gads
 2001. gads
 2000. gads
 1999. gads
 1998. gads
 1997. gads
 1996. gads
 1995. gads
 1994. gads
 1993. gads
 1992. gads
2008.gada Latvijas 1.līgas čempionāts | Turnīra tabula

Komanda

Sp.

Uzv.

Neiz.

Zaud.

V.A.

Punkti

1.

FK "Daugava" (Rīga)

28

20

3

5

89:26

63

2.

FK "Tranzīts" (Ventspils)

28

19

6

3

78:25

63

3.

FK "Jaunība" (Rīga)

28

19

3

6

68:28

60

4.

FK "Jelgava"

28

19

3

6

63:41

60

5.

FS "METTA/LU" (Rīga)

28

13

9

6

43:27

48

6.

FK "Auda" (Rīga)

28

13

6

9

57:41

45

7.

"Valmiera/Viktorija"

28

11

7

10

53:42

40

8.

"Zibens/Zemessardze"

28

10

8

10

56:51

38

9.

"Jēkabpils" SC

28

12

2

14

45:55

38

10.

"Liepājas Metalurgs-2"

28

10

7

11

47:47

37

11.

"Spartaks" (Jūrmala)

28

9

6

13

32:44

33

12.

FK "Tukums-2000/TSS"

28

7

8

13

50:55

29

13.

JFC "Kauguri/Multibanka"

28

5

6

17

30:65

21

14.

FB "Gulbene 2005"

28

4

4

20

30:80

16

15.

FK "Abuls" (Smiltene)

28

0

0

28

12:125

0

Spēļu rezultāti

 

1. kārta

 

27.aprīlis (svētdiena) 

17:00

Liepājas Metalurgs-2 - FK Abuls

3:0

01. maijs (ceturtdiena)

 

14:00

FK Daugava - FK Tukums-2000/TSS

8:1

15:00

Valmiera/Viktorija - Zibens/Zemessardze

2:2

15:00

FK Auda - JFC Kauguri/Multibanka

4:2

 

 

 

 

2. kārta

 

04. maijs (svētdiena)

 

13:00

Liepājas Metalurgs-2 - Jelgava

3:3

13:30

FK Tranzīts - FK Daugava

0:3

15:00

FS Metta/LU - Jēkabpils SC

1:0

15:00

JFC Kauguri/Multibanka - FK Gulbene 2005

1:1

15:00

Zibens/Zemessardze - Spartaks

2:0

16:00

FK Abuls - Valmiera/Viktorija

0:4

17:00

FK Jaunība - FK Tukums-2000/TSS 

4:3

 

 

 

 

Rezerves diena 

 

07. maijs (trešdiena) 

 

19:00

FK Auda - FK Tukums-2000/TSS (13.k.) 

1:3

 

 

 

 

3. kārta

 

10. maijs (sestdiena) 

 

15:00

Spartaks - FK Abuls

5:1

16:00

FK Daugava - FS Metta/LU

4:2

19:00

Valmiera/Viktorija - FK Jelgava

0:4

11. maijs (svētdiena) 

 

14:00

Jēkabpils SC - JFC Kauguri/Multibanka

4:0

15:00

FK Auda - Zibens/Zemessardze

3:0

16:00

Liepājas Metalurgs-2 - FK Jaunība

1:3

18:00

FK Tukums-2000/TSS - FK Tranzīts

0:3

 

 

 

 

Rezerves diena

 

14. maijs (trešdiena)

 

16:00

FK Daugava - Liepājas Metalurgs-2 (9.k.)

3:2

18:00

Jēkabpils - FK Tranzīts (1.k.)

1:5

19:00

FK Jaunība - FK Jelgava (1.k.)

3:1

19:30

FS Metta/LU - FK Gulbene 2005 (1.k.)

5:0

 

 

 

 

4. kārta

 

17.maijs (sestdiena)

 

16:00

FK Jaunība - FK Tranzīts

0:0

16:00

FS Metta/LU - FK Tukums-2000/TSS

3:1

18. maijs (svētdiena)

 

15:00

Zibens/Zemessardze - FK Gulbene 2005

1:1

16:00

JFC Kauguri/Multibanka - FK Daugava

0:1

16:00

FK Abuls - FK Auda

0:3

16:00

Liepājas Metalurgs-2 - Valmiera/Viktorija

4:2

18:30

FK Jelgava - Spartaks

3:1

 

 

 

 

Rezerves diena

 

21. maijs (trešdiena)

 

19:00

FK Auda - Valmiera/Viktorija (7.k.)

2:3

 

 

 

 

5. kārta

 

21. maijs (trešdiena)

 

16:00

FK Tranzīts - FS Metta/LU

2:0

24. maijs (sestdiena)

 

16:00

Spartaks - Liepājas Metalurgs-2

0:1

16:00

Valmiera/Viktorija - FK Jaunība

0:1

 25. maijs (svētdiena) 

 

16:00 

FK Auda - FK Jelgava 

3:2 

16:00

FK Gulbene 2005 - FK Abuls

1:0

17:00

Jēkabpils SC - Zibens/Zemessardze

0:2

17:00

FK Tukums-2000/TSS - JFC Kauguri/Multibanka

1:1

 

 

 

 

 6. kārta

 

30. maijs (piektdiena) 

 

17:00

JFC Kauguri/Multibanka - FK Tranzīts 

0:2

31. maijs (sestdiena)

 

14:00

FK Daugava - Zibens/Zemessardze 

2:0

16:00

FK Abuls - Jēkabpils SC 

1:2

16:00

FK Gulbene 2005 - FK Jelgava

0:3

16:00

Valmiera/Viktorija - Spartaks

1:0

20:00

FS Metta/LU - FK Jaunība

0:0

01.jūnijs (svētdiena)

 

14:00

Liepājas Metalurgs-2 - FK Auda

1:1

 

 

 

Rezerves diena

 

04. jūnijs (trešdiena)

 

18:00

FK Jelgava - FK Tranzīts (10.k.)

1:0

19:00

FK Abuls - FS Metta/LU (10.k.)

0:1

20:00

FK Jaunība - JFC Kauguri/Multibanka (8.k.)

4:0

 

 

7. kārta

07. jūnijs (sestdiena)

15:00

Spartaks - FK Jaunība

1:0

15:00

FS Metta/LU - JFC Kauguri/Multibanka

2:2

15:00

FK Gulbene 2005 - Liepājas Metalurgs-2

5:2

08. jūnijs (svētdiena)

 

15:00

Jēkabpils SC - FK Jelgava

2:3

15:00

FK Daugava - FK Abuls

1:0

15:00

FK Tukums-2000/TSS - Zibens/Zemessardze

2:1

 

 

8. kārta

14. jūnijs (sestdiena)

15:00

FK Abuls - FK Tukums-2000/TSS

0:6 

18:00

Liepājas Metalurgs-2 - Jēkabpils SC

1:1 

15. jūnijs (svētdiena)

18:00

Spartaks - FK Auda

1:0

 

 

 

 

Rezerves diena

 

17. jūnijs (otrdiena)

19:00

FK Jelgava - FK Daugava (8.k.)

3:2

18. jūnijs (trešdiena)

 

19:00

Valmiera/Viktorija - FK Gulbene 2005 (8.k.)

3:1

9. kārta

21. jūnijs (sestdiena)

16:00

Auda - Jaunība

0:2

16:00

Gulbene - Spartaks

0:2

16:00

Jēkabpils - Valmiera/Viktorija

2:1

16:00

Tukums-2000 - Jelgava

1:3

16:00

Metta/LU - Zibens/Zemessardze

0:3

22.jūnijs (svētdiena)

18:00

Tranzīts - Abuls

14:1

10. kārta

28. jūnijs (sestdiena)

16:00

Zibens/Zemessardze - Kauguri/Multibanka

6:2

16:00

Valmiera/Viktorija - Daugava

3:2

16:00

Spartaks - Jēkabpils

1:0

16:00

Auda - Gulbene

6:0

29. jūnijs (svētdiena)

16:00

Metalurgs-2 - Tukums-2000

3:0

Rezerves diena

02.jūlijs (trešdiena)

 

18:00

Zibens/Zemessardze - FK Tranzīts (8.k.)

1:1

11. kārta

05. jūlijs (sestdiena)

16:00

Gulbene - Jaunība

1:4

16:00

Jēkabpils - Auda

2:4

16:00

Daugava - Spartaks (Staicelē)

3:0

16:00

Tukums-2000 - Valmiera/Viktorija

2:2

16:00

Tranzīts - Metalurgs-2

3:1

16:00

Metta/LU - Jelgava

2:1

16:00

Kauguri/Multibanka - Abuls

5:1

12. kārta

10. jūlijs (ceturtdiena)

 

18:00

Auda - Daugava*

 

*Spēle pārcelta uz 10.augustu plkst 14:00.

 

 

 

12. jūlijs (sestdiena)

 

16:00

 Jaunība - Zibens/Zemessardze

4:0

16:00

Metalurgs-2 - Metta/LU

1:3

16:00

Valmiera/Viktorija - Tranzīts

1:1

16:00

Spartaks - Tukums-2000

3:2

16:00

Gulbene - Jēkabpils

0:1

18:00

Jelgava - Kauguri/Multibanka

1:0

 

 

 

13. kārta

 

16. jūlijs (trešdiena)

 

19:00

Daugava - Gulbene

5:1

19:00

Tranzīts - Spartaks

2:2

19:00

Metta/LU - Valmiera/Viktorija

3:0

19:00

Kauguri/Multibanka - Metalurgs-2*

* spēle pārcelta uz 5.augustu plkst 18:00

19:00

Zibens/Zemessardze - Abuls

5:1

20:00

Jēkabpils - Jaunība

1:4

14. kārta

19. jūlijs (sestdiena)

 

15:00

Jaunība - Abuls

8:0

15:00

Jelgava - Zibens/Zemessardze

2:2

15:00

Valmiera/Viktorija - Kauguri/Multibanka

5:0

15:00

Spartaks - Metta/LU

1:1

15:00

Gulbene - Tukums-2000

1:3

15:00

Jēkabpils - Daugava

0:2

22. jūlijs (otrdiena)

 

18:00 

Auda - Tranzīts

1:3

15. kārta

26. jūlijs (sestdiena)

 

15:00

Tukums-2000 - Jēkabpils

3:4

16:00

Gulbene - Tranzīts

2:4

15:00

Metta/LU - Auda

3:0

15:00

Kauguri/Multibanka - Spartaks

2:1

15:00

Zibens/Zemessardze - Metalurgs-2

0:0

27. jūlijs (svētdiena)

 

15:00

Abuls - Jelgava

0:1

 

 

 

30. jūlijs (trešdiena)

 

19:30

Daugava - Jaunība

0:1

16. kārta

02. augusts (sestdiena)

16:00

Jelgava - Jaunība

2:0

16:00

Abuls - Metalurgs-2

0:5

16:00

Zibens/Zemessardze - Valmiera/Viktorija

1:4

16:00

Tukums-2000 - Daugava 

1:2

03. augusts (svētdiena)

16:00 

Tranzīts - Jēkabpils

3:2

Rezerves diena

05.augusts (otrdiena)

18:00

Kauguri/Multibanka - Metalurgs-2 (13.k.)

1:3

17. kārta

06. augusts (trešdiena)

16:00

Daugava - Tranzīts

1:2

09. augusts (sestdiena)

16:00

Tukums-2000 - Jaunība

1:1

16:00

Jēkabpils - Metta/LU

2:3

16:00

Gulbene - Kauguri/Multibanka

1:2

16:00

Spartaks - Zibens/Zemessardze

4:0

16:00

Valmiera/Viktorija - Abuls

9:1

16:00

Jelgava - Metalurgs-2

2:1

Rezerves diena

10.augusts (svētdiena)

14:00

FK Auda - FK Daugava (12.k.) 

4:2

18. kārta

16. augusts (sestdiena)

16:00

Jaunība - Metalurgs-2 

2:3

14:00

Jelgava - Valmiera/Viktorija 

3:2

16:00

Abuls - Spartaks

1:2

16:00

Zibens/Zemessardze - Auda 

3:3

16:00

Tranzīts - Tukums-2000

3:1

17. augusts (svētdiena)

16:00

Metta/LU - Daugava

1:1

03. septembris Jēkabpils - Kauguri/Multibanka 

Rezerves diena

18:00

Kauguri/Multibanka - Auda (16.k.) (Ķekavā)

1:2

19:00 

Gulbene - Metta/LU (16.k.)

0:3

19. kārta 

23. augusts (sestdiena) 

14:30

Tranzīts - Jaunība

1:4

16:00

Tukums-2000 - Metta/LU 

2:2

16:00

Daugava - Kauguri/Multibanka 

7:0

16:00

Gulbene - Zibens/Zemessardze 

3:4

16:00

Valmiera/Viktorija - Metalurgs-2

1:2

24. augusts (svētdiena)

16:00

Auda - Abuls*

3:0

*par nepieteikta spēlētāja piedalīšanos spēlē,
FK Abuls klubam tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:3
03. septembris Spartaks - Jelgava

20. kārta

30. augusts (sestdiena) 

16:00

Jaunība - Valmiera/Viktorija

2:1

16:00

Metalurgs-2 - Spartaks

1:1

16:00

Jelgava - Auda

4:2

16:00

Abuls - Gulbene

2:3

16:00

Zibens/Zemessardze - Jēkabpils 

3:0

16:00

Kauguri/Multibanka - Tukums-2000 

1:4

16:00

Metta/LU - Tranzīts

0:0

Rezerves diena 

03. septembris (trešdiena)

17:00

Jēkabpils - Kauguri/Multibanka (18.k.)

3:1

19:00

Spartaks - Jelgava (19.k.)

3:3

21. kārta

02. septembris (otrdiena)

18:00

Auda - Metalurgs-2

2:2

03. septembris (trešdiena)

18:30

Zibens/Zemessardze - Daugava

0:4

06. septembris (sestdiena)

16:00

Jaunība - Metta/LU

1:0

16:00

Tranzīts - Kauguri/Multibanka

3:1

16:00

Jēkabpils - Abuls

4:1

16:00

Jelgava - Gulbene

3:0

16:00

Spartaks - Valmiera/Viktorija

0:1

22. kārta

13. septembris (sestdiena)

12:00

Metalurgs-2 - Gulbene 

4:3

16:00

Jaunība - Spartaks

4:0

16:00

Abuls - Daugava

1:8

16:00

Zibens/Zemessardze - Tukums-2000 

0:0

16:00

Jelgava - Jēkabpils

3:0

16:00

Kauguri/Multibanka - Metta/LU

1:1

14. septembris (svētdiena) 

17:00

Valmiera/Viktorija - Auda

0:0

23. kārta

19. septembris (piektdiena)

16:00

Kauguri/Multibanka - Jaunība

1:2

20. septembris (sestdiena)

15:00 

Tranzīts - Zibens/Zemessardze

5:1

16:00

Daugava - Jelgava

2:0

16:00

Jēkabpils - Metalurgs-2

1:0

16:00

Gulbene - Valmiera/Viktorija

1:4

16:00

Auda - Spartaks

4:2

21. septembris (svētdiena)

15:00

Tukums-2000 - Abuls

6:0

24. kārta

24. septembris (trešdiena)

17:00

Metalurgs-2 - Daugava

0:1

27. septembris (sestdiena)

14:00

Spartaks - Gulbene 

1:2

14:00

Valmiera/Viktorija - Jēkabpils

2:0

14:00

Jelgava - Tukums-2000

4:1

14:00

Zibens/Zemessardze - Metta/LU

0:0

15:00

Abuls - Tranzīts

0:5

28. septembris (svētdiena)

14:00

Jaunība - Auda

1:4

25. kārta 

04. oktobris (sestdiena)

 

14:00

Kauguri/Multibanka - Zibens/Zemessardze

3:2

14:00

Metta/LU - Abuls

3:0

14:00

Tukums-2000 - Metalurgs-2 

0:1

14:00

Jēkabpils - Spartaks 

2:0

14:00

Gulbene - Auda

0:0

26. kārta

11. oktobris (sestdiena)

14:00

Jaunība - Gulbene 

5:0

14:00

Auda - Jēkabpils

1:3

14:00

Valmiera/Viktorija - Tukums-2000

2:2

14:00

Metalurgs-2 - Tranzīts

1:2

14:00

Jelgava - Metta/LU

2:1

12. oktobris (svētdiena)

14:00

Abuls - Kauguri/Multibanka

0:1

14:00

Spartaks - Daugava 

0:7

Rezerves diena 

15. oktobris (trešdiena)

19:00

Tranzīts - Jelgava (25.k.)

6:0

27. kārta

18. oktobris (sestdiena)

14:00 

Zibens/Zemessardze - Jaunība 

0:2

14:00 

Kauguri/Multibanka - Jelgava

2:3

14:00 

Metta/LU - Metalurgs-2

2:0

14:00 

Tukums-2000 - Spartaks

0:0

14:00 

Jēkabpils - Gulbene

3:1

19. oktobris (svētdiena)

14:00

Daugava - Auda 

0:0

15:00

Tranzīts - Valmiera/Viktorija 

0:0

28. kārta

25. oktobris (sestdiena) 

14:00

Jaunība - Jēkabpils 

0:3

*par nepieteikta spēlētāja piedalīšanos spēlē,
FK Jaunība klubam tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:3

14:00

Tukums-2000 - Auda 

0:1

14:00

Spartaks - Tranzīts

0:1

14:00

Valmiera/Viktorija - Metta/LU 

0:1

14:00

Metalurgs-2 - Kauguri/Multibanka

0:0

14:00

Abuls - Zibens/Zemessardze 

1:10

26. oktobris (svētdiena) 

14:00

Gulbene - Daugava 

2:2

Rezerves diena

29. oktobris (trešdiena)

18:30

Daugava - Valmiera/Viktorija (25.k.)

5:0

(SC "Arkādija" māksl. laukumā)

29. kārta

01. novembris (sestdiena)

14:00

Abuls - Jaunība 

1:5

14:00

Zibens/Zemessardze - Jelgava

2:1

14:00

Kauguri/Multibanka- Valmiera/Viktorija 

0:0

14:00

Metta/LU - Spartaks 

0:0

14:00

Tranzīts - Auda 

2:0

14:00

Tukums-2000 - Gulbene 

3:0

17:00

Daugava - Jēkabpils

8:1

30. kārta

08. novembris (sestdiena)

14:00

Jaunība - Daugava 

1:3

14:00

Jēkabpils - Tukums-2000 

1:1

14:00

Tranzīts - Gulbene 

5:0

14:00

Auda - Metta/LU 

3:0

14:00

Spartaks - Kauguri/Multibanka 

1:0

14:00

Metalurgs-2 - Zibens/Zemessardze 

1:5

14:00

Jelgava - Abuls

2:0


 Pārspēles / Relegation playoffs, 2008:

15.11 /14:00 FC Tranzīts - SK Blāzma 1:5 
18.11 /13:00 SK Blāzma - FC Tranzīts 1:0

  Vispārējā informācija
  Klubi un spēlētāji
  Spēles un rezultāti
  Online teksta tiešraides/ spēļu protokoli
  Reglaments un dokumenti
  Tiesneši
  Ētikas Kodekss
  Godīgas spēles/Fair play rangs
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds