Notikumu kalendārs
2014
 Janvāris (44)
 Februāris (23)
 Marts (41)
 Aprīlis (34)
 Maijs (24)
 Jūnijs (46)
 Jūlijs (64)
 Augusts (22)
 Septembris (41)
 Oktobris (24)
 Novembris (1)
 Decembris (2)
2013
 Janvāris (33)
 Februāris (18)
 Marts (45)
 Aprīlis (83)
 Maijs (53)
 Jūnijs (60)
 Jūlijs (92)
 Augusts (87)
 Septembris (72)
 Oktobris (92)
 Novembris (60)
 Decembis (27)
2012
 Janvāris (33)
 Februāris (25)
 Marts (28)
 Aprīlis (22)
 Maijs (26)
 Jūnijs (26)
 Jūlijs (36)
 Augusts (37)
 Septembris (34)
 Oktobris (41)
 Novembris (45)
 Decembris (25)
2011
 Janvāris (28)
 Februāris (21)
 Marts (39)
 Aprīlis (23)
 Maijs (38)
 Jūnijs (36)
 Jūlijs (32)
 Augusts (31)
 Septembris (31)
 Oktobris (44)
 Novembris (26)
 Decembris (15)
2010
 Janvāris (28)
 Februāris (31)
 Marts (20)
 Aprīlis (27)
 Maijs (32)
 Jūnijs (41)
 Jūlijs (49)
 Augusts (44)
 Septembris (41)
 Oktobris (43)
 Novembris (17)
 Decembris (19)
2009
 Decembris (28)
 Novembris (36)
 Oktobris (49)
 Septembris (39)
 Augusts (49)
 Jūlijs (32)
 Jūnijs (25)
 Maijs (34)
 Aprīlis (27)
 Marts (37)
 Februāris (30)
 Janvāris (17)
2008
 Decembris (14)
 Novembris (16)
 Oktobris (50)
 Septembris (52)
 Augusts (49)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (54)
 Maijs (66)
 Aprīlis (46)
 Marts (55)
 Februāris (51)
 Janvāris (28)
2007
 Decembris (22)
 Novembris (34)
 Oktobris (60)
 Septembris (69)
 Augusts (79)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (47)
 Maijs (33)
 Aprīlis (33)
 Marts (15)
 Februāris (17)
 Janvāris (42)
2006
 Decembris (21)
 Novembris (44)
 Oktobris (75)
 Septembris (11)
Latvijas Futbola federācija | NOTIKUMI

Oktobris, 2009
 01.Oct. 18:00
Chrudim, Čehija
UEFA Futsal Cup - main round: NAUTARA - NIKARS 2:3
 01.Oct. 22:05
Skonto stadions, Rīga (Melngaiļa 1a) (TV6 tiešraide)
UEFA Eiropas līga: FK Ventspils - SC Heerenveen
 02.Oct. 16:00
Dobrich, Bulgārija
Eiropas U17 čempionāta kvalifikācija jauniešiem: LATVIJA - BULGĀRIJA 0:4
 03.Oct. 14:00
Rīgā, Ķekavā un Jēkabpilī
Pirmās līgas 23.kārtas spēles (+rezultāti)
 04.Oct. 12:00
- 15:00 Ozolniekos, Jūrmalā un Liepājā
Pirmās līgas 23.kārtas spēles
 04.Oct. 15:00
Rīga, sporta bāzes ”Arkādija” futbola laukums
Latvijas 2.līgas finālturnīrs: BFS Ropaži – FK Ilūkste 3:4 (2:2)
 04.Oct. 17:00
Rīga, sporta bāzes ”Arkādija” futbola laukums
Latvijas 2.līgas finālturnīrs: FK Ozolnieki – RFS/Flaminko 0:3 (0:1)
 05.Oct. 11:00
LFF (Grostonas 6b)
LFF Valdes sēde
 06.Oct. 16:00
Olimpiskais sporta centrs (Grostonas 6b)
Nacionālās izlases preses konference pirms Grieķijas un Moldovas spēlēm
 06.Oct. 17:00
Skonto stadions, Rīga
Nacionālās izlases atvērtais treniņš
 07.Oct. 11:30
Ķeizarmeža sporta bāze
Nacionālās izlases atvērtais treniņš
 07.Oct. 12:00
LFF telpās (Grostonas 6b)
Latvijas Kausa izcīņas izloze
 07.Oct. 15:30
Sudraba Edžus ielā 11b, Rīgā
Latvijas izlase un LMT viesojas bērnu namā 'Ziemeļi'
 09.Oct. 18:30
Daugavas stadions, Rīga (LTV-7 translācija no plkst 19:30)
Eiropas U-21 jauniešu čempionāta kvalifikācijas spēle: LATVIJA - RUMĀNIJA 5:1 (2:0)
 10.Oct. 12:00
LU stadionā, Rīgā
Latvijas Sieviešu čempionāts: FK "Rīga" - FK "Vārpa" 1:0 (0:0)
 10.Oct. 15:00
Rīga, sporta bāzes ”Arkādija” futbola laukumā
Latvijas 2.līgas finālturnīrs: ColdGel/Varavīksne – RFS/Flaminko 2:2 (1:3 - pēc spēles 11 m.s.s.)
 10.Oct. 17:00
Rīga, sporta bāzes ”Arkādija” futbola laukumā
Latvijas 2.līgas finālturnīrs: FB Gulbene 2005 – FK Ilūkste 1:3 (0:0)
 10.Oct. 21:30
"OACA Spiros Louis", Atēnas (LTV-7 tiešraide)
2010.gada FIFA Pasaules Kausa kvalifikācija: GRIEĶIJA - LATVIJA 2:5 (2:1)
 11.Oct. 10:00
S/N Arkādija, Rīga
Latvijas 2.līgas finālturnīrs - spēle par 3.vietu: FB Gulbene 2005 - FK ColdGel/Varavīksne 1:1 (6:7 - pēc spēles 11 m.s.s.)
 11.Oct. 12:00
S/N Arkādija, Rīga
Latvijas 2.līgas finālturnīrs - spēle par 1.vietu: FK Ilūkste - RFS/Flaminko 0:3 (0:1)
 11.Oct. 14:00
- 15:00 Tukumā, Liepājā, Ķekavā, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rīgā
Pirmās līgas 8.kārtas spēles (+rezultāti)
 12.Oct. 17:00
Skonto stadions
Latvijas nacionālās izlases atvētais treniņš
 13.Oct. 11:30
Ķeizarmeža sporta bāze
Latvijas nacionālās izlases treniņš un bērnu viesošanās
 13.Oct. 14:30
Niona, Šveice
UEFA Futsal Kausa Elites raunda grupu izloze
 14.Oct. 17:00
LFF telpās
LFF un LMT Virslīgas klubu tikšanās
 14.Oct. 21:00
Skonto stadions, Rīga (LTV-7 tiešraide)
2010.gada FIFA Pasaules Kausa kvalifikācija: LATVIJA - MOLDOVA
 16.Oct. 10:00
FIFA/Coca-cola pasaules rangs oktobrī
 17.Oct. 13:00
- 14:00 - 16:00 Madonā, Preiļos, Rīgā, Tukumā, Staicelē
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēles
 17.Oct. 14:00
Tukumā, Rīga, Jūrmalā, Valmierā, Jelgavā
Pirmās līgas 24.kārtas spēles
 17.Oct. 16:15
Slokas stadions, Jūrmala
Pirmā līgas 24.kārtas spēle: Preiļu BJSS - FC Jūrmala
 18.Oct. 14:00
- 15:00 Olainē, Ozolniekos, Valkā, Rīgā, Bauskā
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēles
 20.Oct. 13:00
LFF telpās (Grostonas 6b)
Latvijas Kausa izcīņas 2.kārtas izloze
 20.Oct. 14:00
LFF (Grostonas 6b)
LJFL klubu metodiskā diena
 22.Oct. 10:00
"Maskavas namā" (Rīgā, Marijas ielā 7)
Seminārs "Futbolistu sagatavošanas psiholoģiskie aspekti"
 22.Oct. 22:05
Skonto stadions, Rīga (Tiešriade TV6 | uefa.com)
UEFA Eiropas līga: FK Ventspils - Sporting Clube de Portugal

1 | 2 Kopā : 49
LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds