Notikumu kalendārs
2014
 Janvāris (44)
 Februāris (23)
 Marts (41)
 Aprīlis (34)
 Maijs (24)
 Jūnijs (46)
 Jūlijs (64)
 Augusts (22)
 Septembris (41)
 Oktobris (24)
 Novembris (1)
 Decembris (2)
2013
 Janvāris (33)
 Februāris (18)
 Marts (45)
 Aprīlis (83)
 Maijs (53)
 Jūnijs (60)
 Jūlijs (92)
 Augusts (87)
 Septembris (72)
 Oktobris (92)
 Novembris (60)
 Decembis (27)
2012
 Janvāris (33)
 Februāris (25)
 Marts (28)
 Aprīlis (22)
 Maijs (26)
 Jūnijs (26)
 Jūlijs (36)
 Augusts (37)
 Septembris (34)
 Oktobris (41)
 Novembris (45)
 Decembris (25)
2011
 Janvāris (28)
 Februāris (21)
 Marts (39)
 Aprīlis (23)
 Maijs (38)
 Jūnijs (36)
 Jūlijs (32)
 Augusts (31)
 Septembris (31)
 Oktobris (44)
 Novembris (26)
 Decembris (15)
2010
 Janvāris (28)
 Februāris (31)
 Marts (20)
 Aprīlis (27)
 Maijs (32)
 Jūnijs (41)
 Jūlijs (49)
 Augusts (44)
 Septembris (41)
 Oktobris (43)
 Novembris (17)
 Decembris (19)
2009
 Decembris (28)
 Novembris (36)
 Oktobris (49)
 Septembris (39)
 Augusts (49)
 Jūlijs (32)
 Jūnijs (25)
 Maijs (34)
 Aprīlis (27)
 Marts (37)
 Februāris (30)
 Janvāris (17)
2008
 Decembris (14)
 Novembris (16)
 Oktobris (50)
 Septembris (52)
 Augusts (49)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (54)
 Maijs (66)
 Aprīlis (46)
 Marts (55)
 Februāris (51)
 Janvāris (28)
2007
 Decembris (22)
 Novembris (34)
 Oktobris (60)
 Septembris (69)
 Augusts (79)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (47)
 Maijs (33)
 Aprīlis (33)
 Marts (15)
 Februāris (17)
 Janvāris (42)
2006
 Decembris (21)
 Novembris (44)
 Oktobris (75)
 Septembris (11)
Latvijas Futbola federācija | NOTIKUMI

Jūlijs, 2010
 02.Jul. 15:00
Polva, Igaunijā
Baltijas Kausa izcīņa meitenēm: IGAUNIJA U17 - LATVIJA U17 4:1
 02.Jul. 16:00
pie Kongresu nama
FOTO - Kristaps Blanks un Oļegs Malašenoks viesojas Fanu teltī
 02.Jul. 18:00
Võru, Igaunijā
Baltijas Kausa izcīņa meitenēm: IGAUNIJA U19 - LATVIJA U19 0:0
 03.Jul. 15:00
- 18:00 Valmierā, Liepājā, Ķekavā, Jūrmalā, Jelgavā
Pirmās līgas 9.kārtas spēles (+rezultāti)
 03.Jul. 15:00
Põlva Lootospark , Igaunijā
Baltijas Kausa izcīņa meitenēm: LATVIJA U17 – LIETUVA U17 1:1
 03.Jul. 19:00
Võru Spordikeskuse staadionil, Igaunijā
Baltijas Kausa izcīņa meitenēm: LATVIJA U19 – LIETUVA U19 1:0
 04.Jul. 17:00
Marijampoles stadions, Lietuvā (TV tiešraide - Viasat Sport Baltic, online - balticleague.com)
TrioBet BFL fināls: FK Suduva - FK Ventspils 3:3 (3:5 - 11 m.s.s.)
 05.Jul. 18:00
S/N Arkādija
Pirmās līgas 9.kārtas spēle: FS Metta/LU - BFC Daugava-2 0:1
 06.Jul. 15:00
Niona, Šveice - video tiešraide uefa.com
UEFA Futsal Cup priekšacīkšu un pamatturnīra grupu izloze
 08.Jul. 13:00
i/c Olimpija, Rīgā
"Futbola mirkļi Āfrikā" fotoizstādes atklāšana
 08.Jul. 19:00
Skonto stadions, Rīga
UEFA Europa league: Skonto FC - Portadown FC (NIR)
 09.Jul. 19:00
Gulbenes SC stadions
Pirmās līgas 10.kārtas spēle: FB Gulbene-2005 - FS Metta/LU 2:0
 10.Jul. 14:00
- 18:00 Tukumā, Kuldīgā, Daugavpilī, Rīgā
Pirmās līgas 10.kārtas spēles
 11.Jul. 13:00
Pļaviņu stadions
Latvijas Kausa 1.kārtas spēle: Pļaviņas DM - Staiceles Bebri 4:2
 11.Jul. 13:00
Smiltenes stadions
Latvijas Kausa 1.kārtas spēle: Smiltenes BJSS - FK Ilūkste 2:1
 11.Jul. 15:00
J.Daliņa stadions, Valmierā
Pirmās līgas 10.kārtas spēle: Valmieras FK - Jelgava-2 2:0
 11.Jul. 19:00
pie Kongresu nama
Kristaps Blanks un Vitālijs Smirnovs viesojas Fanu teltī
 13.Jul. 19:00
Daugavas stadions, Piejūras parks, Liepāja (tiešraide LTV-7)
UEFA Champions league: SK Liepājas metalurgs - Sparta Praha (CZE) 0:3
 14.Jul. 10:00
FIFA/Coca-cola pasaules izlašu rangs jūlijā
 14.Jul. 19:00
Gulbenē
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēle: Stāmeriena - FK Priekuļi 7:1
 14.Jul. 19:00
Preiļu stadionā
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēle: Preiļu novada BJSS - FK Ērgļi 7:1
 15.Jul. 19:00
Ventspils Olimpiskais centrs, Ventspils
UEFA Europa league: FK Ventspils - Teteks (MKD) 0:0
 15.Jul. 20:00
Aker Stadion, Molde, Norvēģijā
UEFA Europa league: Molde (NOR) - FK Jelgava 1:0
 16.Jul. 13:00
UEFA - Niona, Šveice (video tiešraide - uefa.com)
UEFA Čempionu līgas 3.kvalifikācijas kārtas pāru izloze
 16.Jul. 14:30
UEFA - Niona, Šveice (video tiešraide - uefa.com)
UEFA Eiropas līgas 3.kvalifikācijas kārtas pāru izloze
 17.Jul. 12:00
S/N Arkādija
Draudzības spēle: Latvijas nacionālā sieviešu izlase - Saeimas deputāti 4:2
 17.Jul. 16:00
- 18:00 Liepājā, Tukumā, Rīgā, Jūrmalā, Gulbenē
Pirmās līgas 11.kārtas spēles (+rezultāti)
 17.Jul. 17:00
Upesciema stadionā
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēle: SK Upesciems - FK "Balvu vilki/Mārupe" 1:1 (4:5* pēcspēles 11 m.s.s.)
 18.Jul. 00:00
(spēle atcelta sakarā ar FK Tukums-2000/Baltais izstāšanos)
Sieviešu čempionāts: FK Pļaviņas DM/Viesīte - Tukums-2000/Baltais
 18.Jul. 16:00
Ķeizarmežs, Rīga
Sieviešu čempionāts: Skonto/Cerība-46.vsk - SK Liepājas metalurgs
 18.Jul. 17:00
Ķeizarmežs, Rīga
Sieviešu čempionāts: FK Rīga - SK Imanta
 18.Jul. 17:00
Daugavas st., Liepāja, mākslīgais laukums
Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēle: SFK Varavīksne - FK Tukuma Brāļi
 19.Jul. 11:00
LFF telpas
LFF Valdes sēde
 20.Jul. 19:30
Ozolnieku stadions
Latvijas Kausa 1.kārtas spēle: FK Ozolnieki - Salaspils FC
 21.Jul. 21:00
Generali Arena, Prāga, Čehijā
UEFA Champions league: Sparta Praha (Čehija) - SK Liepājas metalurgs 2:0

1 | 2 Kopā : 49
LFF Notikumu kalendārs
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds