Notikumu kalendārs
2014
 Janvāris (44)
 Februāris (23)
 Marts (41)
 Aprīlis (34)
 Maijs (24)
 Jūnijs (46)
 Jūlijs (64)
 Augusts (22)
 Septembris (41)
 Oktobris (24)
 Novembris (1)
 Decembris (2)
2013
 Janvāris (33)
 Februāris (18)
 Marts (45)
 Aprīlis (83)
 Maijs (53)
 Jūnijs (60)
 Jūlijs (92)
 Augusts (87)
 Septembris (72)
 Oktobris (92)
 Novembris (60)
 Decembis (27)
2012
 Janvāris (33)
 Februāris (25)
 Marts (28)
 Aprīlis (22)
 Maijs (26)
 Jūnijs (26)
 Jūlijs (36)
 Augusts (37)
 Septembris (34)
 Oktobris (41)
 Novembris (45)
 Decembris (25)
2011
 Janvāris (28)
 Februāris (21)
 Marts (39)
 Aprīlis (23)
 Maijs (38)
 Jūnijs (36)
 Jūlijs (32)
 Augusts (31)
 Septembris (31)
 Oktobris (44)
 Novembris (26)
 Decembris (15)
2010
 Janvāris (28)
 Februāris (31)
 Marts (20)
 Aprīlis (27)
 Maijs (32)
 Jūnijs (41)
 Jūlijs (49)
 Augusts (44)
 Septembris (41)
 Oktobris (43)
 Novembris (17)
 Decembris (19)
2009
 Decembris (28)
 Novembris (36)
 Oktobris (49)
 Septembris (39)
 Augusts (49)
 Jūlijs (32)
 Jūnijs (25)
 Maijs (34)
 Aprīlis (27)
 Marts (37)
 Februāris (30)
 Janvāris (17)
2008
 Decembris (14)
 Novembris (16)
 Oktobris (50)
 Septembris (52)
 Augusts (49)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (54)
 Maijs (66)
 Aprīlis (46)
 Marts (55)
 Februāris (51)
 Janvāris (28)
2007
 Decembris (22)
 Novembris (34)
 Oktobris (60)
 Septembris (69)
 Augusts (79)
 Jūlijs (66)
 Jūnijs (47)
 Maijs (33)
 Aprīlis (33)
 Marts (15)
 Februāris (17)
 Janvāris (42)
2006
 Decembris (21)
 Novembris (44)
 Oktobris (75)
 Septembris (11)
Latvijas Futbola federācija | NOTIKUMI

Marts, 2011
 01.Mar. 11:00
LFF telpās
LFF Valdes sēde
 02.Mar. 12:00
LFF konferenču zāle
LFF un Pirmās līgas klubu organizatoriskā sanāksme
 03.Mar. 14:00
FC Turnovo, Strumica - Maķedonija
UEFA Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācija: LUKSEMBURGA - LATVIJA 2:0
 05.Mar. 12:00
OSC halle, Rīga
Telpu futbola čempionāta 15.kārtas spēles
 05.Mar. 14:00
FC Turnovo, Strumica - Maķedonija
UEFA Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācija: LATVIJA - LIETUVA 1:0 (1:0)
 06.Mar. 12:30
OSC halle, Rīga
Telpu futbola čempionāta 15.kārtas spēles (+rezultāti)
 08.Mar. 14:00
FC Turnovo, Strumica - Maķedonija
UEFA Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācija: MAĶEDONIJA - LATVIJA 1:0
 09.Mar. 12:00
fifa.com
FIFA/Coca-cola pasaules rangs
 12.Mar. 14:00
sporta halle "Pārventa", Ventspils
Telpu futbola čempionāta 17.kārtas spēle: FK Honda - ISMA 3:5
 15.Mar. 13:00
LFF
Latvijas reģionālā telpu futbola čempionāta finālturnīra izloze
 16.Mar. 21:15
Olimpiskais sporta centrs, Rīga (Grostonas iela 6b)
Telpu futbola čempionāta 13.kārtas spēle: FK Nikars - Raba 7:5 (4:2)
 19.Mar. 12:30
Olimpiskais sporta centrs, Rīga (Grostonas iela 6b)
Telpu futbola čempionāta 16.kārtas spēles
 19.Mar. 15:00
Skonto halle, Rīga
Latvijas Kausa ceturtdaļfināls: SKONTO FC - FC DAUGAVA 0:0 (0:3 - pēcspēles 11 m.s.s.)
 20.Mar. 13:00
Olimpiskais sporta centrs, Rīga (Grostonas iela 6b)
Telpu futbola čempionāta 17.kārtas spēles (+rezultāti)
 20.Mar. 13:00
Olimpiskais Sporta centrs (Grostonas iela 6b, Rīga)
NORDEA Starkova talantu fabrikas skate (1996.gads)
 20.Mar. 14:00
Grobiņā
Latvijas reģionālā telpu futbola čempionāts: KV@LP (Liepājas papīrs) - FK Ozolnieki 2:6 (0:3)
 20.Mar. 15:00
Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava
Latvijas Kausa ceturtdaļfināls: FK Jelgava – SK Liepājas metalurgs 0:1 (0:1)
 21.Mar. 10:30
LFF
LFF Treneru padomes sēde
 21.Mar. 17:00
Skonto halle, Rīga
Latvijas nacionālās futbola izlases treniņš
 23.Mar. 12:00
stadions: Municipal, Komotini - Grieķija
UEFA Eiropas u17 jauniešu čempionāta pamatturnīrs: GRIEĶIJA - LATVIJA 2:0 (1:0)
 24.Mar. 10:30
Latvijas Futbola federācija (Grostonas 6b, Rīga)
Latvijas meiteņu futbola čempionāta organizatoriskā sanāksme
 24.Mar. 12:00
Latvijas Futbola federācija (Grostonas 6b, Rīga)
Latvijas sieviešu futbola čempionāta organizatoriskā sanāksme
 24.Mar. 13:30
“Latvijas Mobilā telefona” ofiss, Ropažu ielā 6, Rīgā
LFF un LMT prezentē O!Kartes Latvijas jaunatnes futbola čempionātu
 24.Mar. 16:00
National Football Academy, Kauņa, Lietuva
Draudzības spēlē U21 jauniešu izlasēm: LIETUVA - LATVIJA 1:2
 25.Mar. 15:00
stadions: Municipal, Komotini - Grieķija
UEFA Eiropas u17 jauniešu čempionāta pamatturnīrs: DĀNIJA - LATVIJA 1:0 (0:0)
 26.Mar. 13:00
Olimpiskais sporta centrs, Rīga (Grostonas iela 6b)
Telpu futbola čempionāta 18.kārtas spēles
 26.Mar. 14:00
sporta halle "Pārventa", Ventspils
Telpu futbola čempionāta 18.kārtas spēle: FK Honda - TSI Futsal Team
 26.Mar. 15:30
Skonto halle, Rīga
Latvijas Kausa ceturtdaļfināls: Jūrmala VV – FK Valmiera 3:1
 26.Mar. 16:00
sporta nams "Arkādija", Rīga
Latvijas Kausa ceturtdaļfināls: Daugava/RFS - FK Ventspils 1:2
 26.Mar. 17:00
Ogres SC hallē
Latvijas reģionālā telpu futbola čempionāts: Orions CK - TFK Rezekne/Robežsardze
 26.Mar. 20:05
Bloomfield Stadium, Jafa, Izraēla (LTV-7 tiešraide)
UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija: IZRAĒLA - LATVIJA 2:1
 27.Mar. 12:30
Olimpiskais sporta centrs, Rīga (Grostonas iela 6b)
Telpu futbola čempionāta 19.kārtas divas spēles (+rezultāti)
 27.Mar. 18:30
Jēkabpils sporta nams
Latvijas reģionālā telpu futbola čempionāts: Olinz, Jēkabpils - LDZ Cargo 2:2 (0:2)
 28.Mar. 12:00
stadions: Municipal Fotis Kosmas, Alexandroupoli - Grieķija
UEFA Eiropas u17 jauniešu čempionāta pamatturnīrs: LATVIJA - ĪRIJA 1:4
 29.Mar. 11:00
LFF telpās
LFF Valdes sēde

1 | 2 Kopā : 39
LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds