Elektroniskais žurnāls
 2010.g., Maijs
 2010.g., Augusts
 2010.g., Decembris
 2011.g., Maijs
2011.g., Maijs

LFF Elektroniskā žurnālā lielā reportāža par Poznaņas „Lech” zvaigzni Artjomu Rudņevu

Svētdiena, 15.maijs šogad ir pasludināts par UEFA Futbola dienu Latvijā, un Latvijas Futbola federācija šajā dienā aicina futbola klubus un ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi iesaistīties visos ar Futbola dienu saistītajos pasākumos savā klubā, pilsētā vai novadā. Sagaidot šo nozīmīgo dienu Latvijas futbola dzīvē, LFF piedāvā visiem futbola līdzjutējiem ilgi gaidīto Elektroniskā žurnāla „LFF E-magazine” 4.numuru.

Šajā numurā LFF piedāvā Latvijas Kausa izcīņas finālistu: FK Ventspils un SK Liepājas metalurgs komandu galveno treneru un komandas kapteiņu komentārus pirms gaidāmās cīņas par prestižu trofeju, kas notiks Futbola Dienas svinību kulminācijā svētdien, 15.maijā Skonto stadionā, Rīgā.

LFF Elektroniskā žurnāla lielajā intervijā viesojamies pie Latvijas nacionālās futbola izlases un Poznaņas kluba "Lech" uzbrucēja Artjoma Rudņeva, kurš šajā sezonā kļuvis par vienu no "Lech" komandas lielākajām zvaigznēm, regulāri gūstot vārtus gan čempionātā, gan Kausa izcīņā, kā arī pārsteidzot visu Eiropu ar pieciem gūtajiem vārtiem UEFA Eiropas līgas spēlēs.

Latvijas nacionālās telpu futbola izlases galvenais treneris Arturs Šketovs atskatās uz aizvadītajām UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm, kurās Latvijas izlase otro reizi vēsturē iekļuva pamatturnīrā un atradās tikai dažu vārtu attālumā no iekļūšanas finālturnīrā.

Maijs jau tradicionāli ir UEFA Eiropas kausu finālu mēnesis. Šajā „E-magazine” numurā piedāvājam iepazīties ar UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas finālistiem, kuru savstarpējās cīņas ar lielu nepacietību futbola līdzjutēji sagaida jau 18.maijā Īrijas galvaspilsētā Dublinā un 28.maijā slavenajā „Wembley” stadionā, Londonā.

LFF Elektroniskais žurnāls (nr.4): http://ej.uz/LFFEmagazine04/

Novēlam patīkamu skatīšanos un tiekamies svētdien, 15.maijā Futbola Dienas svētkos visā Latvijā, kā arī svinību kulminācijā - Latvijas Kausa izcīņas finālā Skonto stadionā, Rīgā!


Latvijas Futbola federācijas
Sabiedrisko attiecību daļa

  Aktuālie spēļu biļešu piedāvājumi
  LFF Elektroniskais žurnāls
  LFF drukātie izdevumi
  Fanu atribūtika
  LFF SOCIĀLAJOS MEDIJOS
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds