Aicinām apmeklēt
 Latvijas Kausa fināls
 Amatieru futbola MARATONS
 Futbola meistarības konkursi
 Žonglēšanas freestyle konkurss
 Bērnu pilsētiņa
 Teorētiskie semināri
 Praktiskie semināri
 Izstāde ''FUTBOLS EXPO 2013''
 Festivāls ''Daugavas upes labais krasts pret kreiso krastu''
2013.gads (18.maijs)
 Futbola dienas programma
 Futbola kvartāls
 Prezentēšanas kampaņa (11.-12.maijs)
Bērnu pilsētiņa

BĒRNU PILSĒTIŅA


Futbola kvartāla ietvaros Skonto stadionā tiks izveidota īpaša vieta jaunākajiem futbola draugiem – Bērnu pilsētiņa. Pilsētiņas ietvaros bērniem tiks piedāvātas plašas izklaides iespējas kur būs iespēs ne tikai nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, bet arī būs dažādi uzdevumi, kas veicina bērnu uzmanību, domāšanu un iztēli.

Bērnu pilsētiņa sastāvēs no trīs atsevišķiem sektoriem - Spēļu un rotaļu laukuma, Radošais stūrītis, Piepūšamo atrakciju zona. Katrā no minētajiem sektoriem jaunākos viesus sagaidīs ar savu aktivitāšu programmu kur izlikt enerģiju un apliecināt savas spējas gan garīgā, gan fiziskā plaknē.

Spēļu un rotaļu laukumā viesiem būs iespējas iesaistīties dažādās rotaļās, spēlēs un stafetēs radošā pedagoga pārraudzībā. Papildus jaunākie futbola draugi varēs izmēģināt arī savas futbola prasmes dažādos ar to saistītos uzdevumos. Futbola dienas devīze – Futbols vieno, kas ļoti labi raksturo Bērnu pilsētiņas vēstījumu. Bērniem papildus dažādām aktivitātēm nāksies arī aktīvi komunicēt savā starpā, kas veicinās jauno cilvēku spējas sadarboties un viņu integrēšanās procesus sabiedrībā.

Radošais stūrītis paredzēts bērnu garīgas pasaules izkopšanai. Šeit tiks piedāvāti dažādi uzdevumi, kas raisīs bērnu uzmanību, domāšanu un iztēli. Šajā sekcijā tiks izveidota arī īpaša Futbola dienas galerija, kas sastāvēs no bērnu zīmējumiem par tēmu „Es un futbols”. Papildus zīmēšanas konkursam bērniem būs iespēja iesaistīties arī citos konkursos kā, piemēram, „Izkrāso pasauli”, „Atrodi atšķirības”, „Saliec puzli”, krustvārdu mīklu minēšana, aplikācijas figūriņu izgriešana.

Un visbeidzot bērnu pilsētiņa sagaidīs jaunākos futbola draugus ar piepūšamo atrakciju zona, kas īpaši aizrauj bērnus. Pilsētiņas ietvaros tiks uzstādīti četri piepūšamo atrakciju objekti kur ikviens interesents bez maksas spēs izvēlēties sev tīkamāko un sportiski pavadīt dienu iesildoties pirms Latvijas Kausa izcīņas vērošanas. Uz tikšanos Futbola kvartālā!

Bērnu pilsētiņas programma

• Spēļu un rotaļu laukums
Stafetes
Spēles
R
otaļas

 Radošais stūrītis
Zīmēšanas konkurss
Izkrāso pasauli
Puzles salikšana
Atšķirību meklēšana
Krustvārdu mīklu minēšana
F
igūru izgriešana
Novēlējumu pievienošana

Piepūšamās atrakcijas


 

  2010.gads (22.maijs)
  2011.gads (15.maijs)
  2012.gads (16.-19.maijs)
  2013.gads (18.maijs)
  2014. gads (22.-28. septembris)
ATBALSTĪTĀJI

Informatīvie partneri

Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds