Aicinām apmeklēt
 Latvijas Kausa fināls
 Amatieru futbola MARATONS
 Futbola meistarības konkursi
 Žonglēšanas freestyle konkurss
 Bērnu pilsētiņa
 Teorētiskie semināri
 Praktiskie semināri
 Izstāde ''FUTBOLS EXPO 2013''
 Festivāls ''Daugavas upes labais krasts pret kreiso krastu''
2013.gads (18.maijs)
 Futbola dienas programma
 Futbola kvartāls
 Prezentēšanas kampaņa (11.-12.maijs)
Žonglēšanas freestyle konkurssAndrejs Nosiks kļūst par pirmo LFF organizētā Freestyle žonglēšanas konkursa čempionu.

Aizvadītās Futbola dienas ietvaros, 18 maijā, uz centrālās skatuves norisinājās bumbas žonglēšanas freestyle konkurss ar četru labāko Latvijas žonglētāju piedalīšanos. Neskatoties uz nelielo dalībnieku skaitu konkurss izvērtās ļoti aizraujoši gan priekš pašiem žonglēšanas meistariem, gan klātesošajiem apmeklētājiem, kas izbaudīja lieliskos priekšnesumus.

Atsaucoties uz konkursa nolikumu sākumā dalībnieki sniedza savus priekšnesumus, un balstoties uz konkursa žūrijas atzinumu tika sarindoti pēc ranga no viens līdz četri. Attiecīgi dalībnieks ar pirmo kārtas numuru sacentās ar ceturto, bet dalībnieks ar otro numuru sacentās meistarībā ar trešo, izveidojot pusfināla pārus.

Konkursantus izvērtēja tādas futbola personības kā LFF Ģenerālsekretāra vietnieks Edgars Pukinsks, LFF Sporta tehniskais direktors Dainis Kazakevičs, un telpu futbola kluba Nikars spēlētājs, 2012., 2013., gada Lavijas čempions – Jardels (Bruno Miguel de Almeida Lima Gomes Bernardo).

Kā pirmie uz skatuves devās Fuads Gazievs ar Mihaila Kuzmina duelis. Lai arī izvēle žūrijas locekļiem uzvarētāja noteikšanā nebija viegla, tomēr Mihaila Kuzmina priekšnesums uzrunāja vairāk, attiecīgi arī tika nopelnīta vieta finālā. Savukārt, jau otrajā pusfinālā satikās Andrejs Nosiks un Valters Jekševics, kur augstāku žūrijas novērtējumu izpelnījās Andrejs.

Žonglēšanas freestyle finālā un cīņā par trešo vietu uzvarētāju noteikšana jau bija apmeklētāju rokās, balstoties uz ovācijām par katru no sacensību dalībniekiem. Tādā veidā par Latvijas žonglēšanas freestyle čempionu 2013 tika kronēts Andrejs Nosiks.

Konkursa rezultāti:
1. Andrejs Nosiks
2. Mihails Kuzmins
3. Valters Jekševics
4. Fuads
Gazievs

Žonglēšanas meistarus atbalstīja Royal Dance Studio karsējmeitenes, kā arī pauzēs starp dažādām konkursa stadijām apmeklētājus priecēja dažādu mākslinieku un deju grupu priekšnesumi.

 Video: Futbola dienas freestyle žonglēšanas video momenti

Žonglēšanas freestyle konkurss

MĒRĶIS:
• izveidot jautrus un atraktīvus svētkus turnīra dalībniekiem un skatītājiem;
• prezentēt futbolu kā aktīvu un veselīgu dzīvesveidu;
• popularizēt futbolu un veicināt interesi ap to;
• noskaidrot šobrīd Latvijas labāko žonglēšanas meistaru.

VADĪBA:
Futbola „Freestyle” žonglēšanas konkursu organizē Latvijas Futbola federācija.

VIETA UN LAIKS:
Turnīrs notiks 2013.gada 18.maijā Skonto hallē, E.Melngaiļa iela 1a, Rīgā. Pasākuma atklāšana plkst.12:30, turnīra sākums plkst.12:50, dalībnieku ierašanās un reģistrācija uz vietas 18.maijā līdz plkst.12:00.

FESTIVĀLA DALĪBNIEKI:
Par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kurš līdz šā gada 10. maijam būs iesūtījis trīs minūsu garu video ar savām žonglēšanas prasmēm. Pasākuma organizatori izvērtēs katru video un ar katra video autoru sazināsies personīgi. Lai kļūtu par šā gada žonglēšanas čempionu, dalībniekam būs jāpārvar vairākas izslēgšanas kārtas, tādēļ priekšnesumam ir jābūt daudzveidīgam un interesantam. Vietu skaits ierobežots!

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
Žonglēšanas video pieteikumus jāiesūtīta līdz 2013. gada 10.maijam elektroniski uz epastu lff.freestyle@gmail.com . Tā kā vietu skaits turnīrā ir ierobežots, pēc pieteikumu beigu termiņa turnīra organizatori ar jums sazināsies, lai apstiprinātu jūsu dalību.

Pieteikumos jāiesūta futbola video vai jānorāda links uz to. Pieteikumā jābūt dalībnieka vārdam, uzvārdam un tālruņa numuram.

FINANSIĀLAS SAISTĪBAS:
Žonglēšanas turnīra dalība ir bez maksas.

SACENSĪBU KĀRTĪBA:
Pirms žonglēšanas konkursa sākuma notiks izloze, kurā tiks noskaidroti izslēgšanas turnīra pirmās kārtas pāri. Pēc izlozes dalībniekiem tiks dots laiks, lai iesildītos pirms izslēgšanas spēļu 1. kārtas.

Katrā kārtā dalībniekam tiks dota iespēja sacensties ar savu pretinieku 2 x 2 minūšu garumā, kuru laikā būs jāparāda maksimālās spējas, lai tiktu nākamajā kārtā. Katras kārtas beigās dalībniekus novērtēs LFF izvirzīta žūrija, kura izteiks savas simpātijas, balsojot par vienu no dalībniekiem. Uzstāšanās katrā kārtā notiks mūzikas pavadījumā.


 

  2010.gads (22.maijs)
  2011.gads (15.maijs)
  2012.gads (16.-19.maijs)
  2013.gads (18.maijs)
  2014. gads (22.-28. septembris)
ATBALSTĪTĀJI

Informatīvie partneri

Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds