Ielu futbols
 Aktuālie turnīri
Aktuālie turnīri
 2014.gads | Ghetto Games Mārupes čempionāts ielu futbolā
 2013.gads | Ghetto Football
Ielu futbols Latvijā | 2014.gads | Ghetto Games

„Ghetto Games” ielu kultūras un sporta kustība savu sesto sezonu uzsāk ar ievērojamu paplašināšanos piedāvāto pasākumu klāstā – 150 dažāda mēroga pasākumi vairāk kā 20 Latvijas pilsētās. Regulāru sportisko aktivitāšu lomu jauniešu brīvā laika pavadīšanā, it īpaši vasaras brīvlaikā, arvien vairāk sāk novērtēt Latvijas pašvaldības. Tieši tādēļ, “Ghetto Games” kustība sadarbībā ar Mārupes novada domi, šogad realizēs sporta aktivitāšu sēriju – “Ghetto Games Mārupē”, kas visas nedēļas garumā, visas vasaras garumā, piedāvās sportiskas aktivitātes Mārupes jauniešiem un vietējiem iedzīvotājiem, tostarp, 16 turnīrus futbolā.

Šis projekts ietver sevī ielu sporta veidu pasākumu sēriju, kas, sākot no 5.maija līdz 25.augustam, katru pirmdienu pulcēs jauniešus vienā lokācijas vietā – Kantora ielā 97,  lai radītu Mārupes novadā pastāvīgu ielu sporta un kultūras platformu. „Ghetto Games” šo sešu gadu laikā ir pierādījuši, ka viena lokācijas vieta spēj vislabāk uzturēt pastāvīgu kontaktu ar jauniešiem, paust pareizās vērtības un attīstīt jauniešu personību, kas ļautu veidoties veselīgai sabiedrībai un labai, harmoniskai videi.

“Ghetto Games” piedāvāto ielu sporta veidu vidū Mārupē iekļauts arī Mārupes čempionāts ielu futbolā. Čempionātā varēs piedalīties ikviens Mārupes jaunietis un iedzīvotājs, kurš sevī jūt vēlmi pavadīt vasaru sportiski, veselīgi un aktīvi. Pieteikšanās pirmdienas futbola turnīriem norisināsies pasākumos uz vietas, vai arī iepriekš reģistrējoties čempionāta mājaslapā.

Turnīra organizatori informē, ka Mārupes novadā dzīvojošajiem jauniešiem dalība turnīros – bez maksas. Savukārt, iepriekšēja pieteikšanās ielu vingrošanas treniņiem nav nepieciešama.

Ghetto Football | pasākumu kalendārs

Norises vieta: Mārupes vidusskolas futbola laukums ar mākslīgo segumu, Kantora iela 97, Mārupe

Datumi: 2014. gada 05. maijs, 12. maijs, 19. maijs, 26. maijs, 02. jūnijs, 09. jūnijs, 16. jūnijs, 30. jūnijs, 07. jūlijs, 14. jūlijs, 21. jūlijs, 28. jūlijs, 04. augusts, 11. augusts un 18.augusts

Čempionāta spēlēm iespējams sekot līdzi turnīra mājaslapā.

„Ghetto Games” ir šobrīd lielākā un populārākā jauniešu kustība Latvijā, kurā iesaistās 50 000 jauniešu un kas sevī apvieno tādus sporta veidus kā ielu futbols, ielu basketbols, ielu florbols, ielu dejas, ekstrēmie sporta veidi (skeitbords, inline, BMX, MTB, triāls), ielu vingrošana, regbijs, armvrestlings, velo triāls, velo polo u.c. Projekta aktivitātes tiek aizvadītās gan Rīgā (Grīziņkalna skeitparkā, katru nedēļu), gan citviet Latvijā – katru gadu sezonas garumā tiek realizēti ap 70 pasākumu 15 Latvijas lielākajās pilsētās.

Kopš 2012.gada Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbojas ar "Ghetto Games", dāvājot turnīru dalībniekiem dažādas balvas, kā arī labākajām turnīra komandām - ielūgumus uz Latvijas nacionālās un Latvijas U-21 futbola izlases mājas spēlēm.


Informāciju sagatavoja:
Ghetto Games

  Aktuālie turnīri
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds