2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
Atbalstītāji

LMT Futbola akadēmija | 2014.gadsStaicelē startē LMT Futbola akadēmijas reģionālo izlašu pavasara turnīri

Laika posmā no 25.aprīļa līdz 11.maijam trīs nedēļas nogales pēc kārtas Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā „Staicele” risināsies Latvijas reģionālo futbola izlašu pavasara turnīri. Šajos turnīros startēs triju vecuma grupu – 1999.gadā, 2000.gadā un 2001.gadā dzimušie spēlētāji no pieciem Latvijas reģioniem – Kurzemes, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Rīgas pilsētas komanda. Katra turnīra noslēgumā tradicionāli tiks noteikta attiecīgā vecuma simboliskā Latvijas izlase.

Katra reģionālā izlašu turnīra laikā spēlētāji Staicelē pavadīs trīs dienas, kuru laikā plānoti gan kopējie treniņi, vingrošanas nodarbības, kontrolnormatīvi, kā arī reģionālo izlašu turnīra spēles. Turnīra atklāšanas ceremonija paredzēta pirmās dienas vakarā, savukārt turnīra uzvarētāji un attiecīgā vecuma Latvijas simboliskā futbola izlase tiks sveikta noslēdzošajā dienā. Kā ierasts, Latvijas jaunos talantīgos futbolistus turnīru laikā klātienē vēros arī pieaicinātie Latvijas jauniešu futbola izlases treneri LMT Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva uzraudzībā.

Pavasara reģionālo futbola izlašu turnīri LFF MTC „Staicele”

25.-27.aprīlis | U-13 (2001.gada dzimušie spēlētāji)
 Spēļu kalendārs un komandu sastāvi 

2.-4.maijs | U-15 (1999.gada dzimušie spēlētāji)
 Spēļu kalendārs un komandu sastāvi

9.-11.maijs | U-14 (2000.gada dzimušie spēlētāji)
 Spēļu kalendārs un komandu sastāvi


LMT Futbola akadēmijas sezona startēja februārī ar reģionālo izlašu ziemas turnīriem Rīgas Olimpiskajā sporta centrā. Par U-15 jeb 1999.gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupas uzvarētājiem kļuva Rīgas izlase, otro vietu izcīnīja Zemgales jaunieši, savukārt Kurzemes komanda šajā vecuma grupā ierindojās trešajā pozīcijā sešu komandu konkurencē. Tikmēr U-14 jeb 2000.gadā dzimušo spēlētāju vecuma grupā par reģionālā turnīra uzvarētājiem kļuva Kurzemes futbolistu izlase, otro vietu izcīnīja Latgales jaunieši, savukārt Rīgas komanda šajā vecuma grupā ierindojās trešajā pozīcijā piecu komandu konkurencē.

LMT Futbola akadēmijas ietvaros šogad paredzēti reģionālo izlašu turnīri arī jūnijā un septembrī, tikmēr talantu skates vienkopus pulcēs jaunos futbolistus jūnijā un augustā. Pirmo reizi šogad paredzēta arī atsevišķa talantu skate vārtsargiem, savukārt LMT Futbola akadēmijas sezonas noslēgums paredzēts novembrī. LMT Futbola akadēmijas reģionālo izlašu dalībniekus katrā reģionā izraugās attiecīgo reģionu treneri. Par centrālo pasākumu norises vietu visas sezonas garumā arī šogad kļūs LFF mācību un treniņu centrs „Staicele”.

LMT Futbola akadēmijas stratēģiskais mērķis ir vispusīgi attīstīt, motivēt un atbalstīt labākos un talantīgākos futbolistus, sagatavojot viņus kā potenciālus spēlētājus Latvijas nacionālajai futbola izlasei un audzināt viņus kā vispusīgi attīstītas personības. Ar LFF Valdes lēmumu tieši LMT Futbola akadēmija turpmākos gadus tiks uzskatīta par vienu no prioritārajiem virzieniem LFF darbā un kļūs par nozīmīgu soli turpmākajā Elites pašmāju spēlētāju sagatavošanā,” informē LFF Reģionu attīstības komitejas priekšsēdētājs un „LMT Futbola akadēmijas” projekta vadītājs Dainis Gudermanis.

„Visu turnīru un pasākumu laikā jaunos spēlētājus klātienē vēros arī Latvijas jaunatnes futbola izlašu treneri, par katru spēlētāju tiks veidota datubāze un visas sezonas laikā mēs rūpīgi sekosim līdzi viņu attīstībai un izaugsmei pārstāvēto klubu rindās. Jau pagājušā sezona pierādīja šīs akadēmijas funkcionēšanas nepieciešamību un atbalstu no reģionālo klubu un treneru puses. Esmu pārliecināts, ka ieguldītais darbs šodien nākotnē sekmēs visu vecumu Latvijas jauniešu futbola izlašu, bet ilgtermiņā arī nacionālās futbola valstsvienības, konkurētspēju starptautiskajā arēnā,” atzinīgus vārdus par akadēmijas darbu veltīja par LMT Futbola akadēmijas galveno treneri apstiprināts pazīstamais futbola speciālists un bijušais Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētājs Aleksandrs Jeļisejevs.


Latvijas Futbola federācija

  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds