2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
Atbalstītāji

14.07.2014. Nodibināta Rīgas Futbola akadēmija


Rīgas Futbola akadēmijas dalībnieku un organizatoru kopbilde
(foto - Rīgas dome)

Rīgā uzsākts līdz šim nebijis futbola attīstības un jauno talantu kaldināšanas projekts, LFF.lv informēja Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pirmdien, 14.jūlijā, Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju atklāja Rīgas Futbola akadēmiju, kur galvaspilsētas futbola klubu jaunajiem talantiem jau šodien bija iespēja tikties meistarklasē futbola leģendu – Aleksandra Starkova un Mariana Pahara vadībā.

„Man ir patiess prieks, ka tādas visiem labi zināmas futbola leģendas kā bijušais Latvijas Nacionālās izlases treneris Aleksandrs Starkovs un tagadējais izlases galvenais treneris Marians Pahars atbalsta Rīgas pašvaldības un Latvijas Futbola federācijas kopīgi veidotu projektu - Rīgas Futbola akadēmiju. Tas, nenoliedzami, galvaspilsētas jaunajiem futbolistiem dos iespēju saņemt meistaru labākās zināšanas, kas agrāk vai vēlāk nesīs panākumus Rīgas futbolistiem gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensībās”, atklāšanas pasākumā teica Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Rīgas Futbola akadēmija ir viens no Rīgas pašvaldības 2015. – 2017. gada futbola attīstības programmas pamatprincipiem. Akadēmijas radīšanas mērķis ir izveidot talantīgu futbolistu atlases sistēmu un spēlētāju izaugsmes nodrošināšanu trīs vecuma U-13; U-14; U-15 grupās un nodrošināt šo grupu spēlētāju - Rīgas izlases startu - Latvijas mēroga un starptautiskos turnīros. Rīgas Futbola akadēmija ļaus izveidot gan audzēkņu sporta meistarības, gan treneru profesionālās kvalifikācijas celšanas mehānismu. Līdztekus tam futbola akadēmija nodrošinās arī efektīvu pašvaldības jauno sporta bāžu izmantošanu. Projekta īstenošana notiek ar Rīgas Brīvostas pārvaldes atbalstu.

„Rīgas Futbola akadēmija ir jauno futbolistu talantu kalve, jo projekts paredz, ka par katru talantīgo sportistu, kurš būs uzaicināts piedalīties meistarklasēs tiks veidots apraksts, kurā treneri piefiksēs spēlētāja pašreizējos rezultātus, attīstību, kas tālāk varēs kalpot kā sportista dinamikas apraksts un ieteikums viņa tālākam treniņu darbam un, protams, izaugsmei”, atklāšanas pasākumā Rīgas Futbola akadēmijas būtību raksturoja projekta vadītājs, Latvijas futbola federācijas valdes loceklis Vladimirs Žuks.

Rīgas Futbola akadēmijas meistarklasēs tiks uzaicināti talantīgākie jaunie futbolisti no visiem galvaspilsētas klubiem, lai astoņas reizes mēnesī trenētos labāko Rīgas treneru vadībā. Rīgas Futbola akadēmiju pārstāvošie futbolisti turpmāk piedalīsies arī LMT Futbola akadēmijas rīkotajos pasākumos, pārstāvot Rīgas reģiona izlasi.

Aktuālākā informācija par Rīgas Futbola akadēmiju būs pieejama sociālo tīklu profilos, kā arī interneta vietnēs www.fcriga.lv, www.sports.riga.lv.

FOTOGALERIJA


 

Pēc Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta informācijas
Latvijas Futbola federācija

  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds