2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U13 turnīrs
 Komandas un spēlētāji
 Turnīra tabula un spēļu kalendārs
 Simboliskā izlase
Atbalstītāji

Informatīvie partneri

25.-27.aprīlis | U-13 reģionālais turnīrs (Staicele)


FOTO – Latvijas U-13 labākie spēlētāji kopbildē Staicelē

Ar U-13 vecuma jeb 2001.gadā dzimušo spēlētāju reģionālo izlašu turnīru Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā “Staicele” startēja LMT Futbola akadēmijas pavasara pasākumu sērija. Par U-13 vecuma reģionālā turnīra uzvarētājiem kļuva Rīgas reģiona futbolisti, 2.vietu izcīnīja Kurzemes komanda, savukārt pirmo trijnieku noslēdza Latgales jaunie futbolisti. Atbilstoši turnīra laikā parādītajam futbolistu individuālajam sniegumam, tika izveidota arī attiecīgā vecuma Latvijas simboliskā futbola izlase.

 Foto galerija no LMT Futbola akadēmijas U-13 turnīra

Reģionālā izlašu turnīra ietvaros spēlētāji Staicelē pavadīja trīs dienas, kuru laikā notika gan kopējie treniņi, vingrošanas nodarbības, futbolisti pildīja kontrolnormatīvus, kā arī savas pārstāvētās komandas sastāvā startēja reģionālo izlašu turnīra spēlēs. Kā ierasts, Latvijas jaunos talantīgos futbolistus turnīru laikā klātienē vēros arī pieaicinātie Latvijas jauniešu futbola izlases treneri LMT Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva uzraudzībā.

„Uzskatu, ka jau pati doma rīkot Latvijas reģionālo futbola izlašu turnīrus šādā vecumā ir ļoti apsveicama. Ja agrāk pirmā jauniešu izlase tika komplektēta U-16 vecumā, tad pāris pēdējos gadus tas notiek jau U-13, U-14 un U-15 vecumā. Jo ātrāk notiks plānveidīgs selekcijas darbs, jo vairāk laika treneriem būs novērtēt spēlētājus un attīstīt viņu potenciālu,” atzīst Aleksandrs Jeļisejevs.

„Notikušais turnīrs šī vecuma spēlētājiem bija ļoti vērtīgs treneriem gūto secinājumu ziņā. Organizatoriskajā plānā komandas ieradās vienu dienu iepriekš. Spēlētājiem tādējādi bija laiks aklimatizēties, patrenēties dienu pirms turnīra, savukārt treneriem šī bija iespēja veikt nepieciešamos testus. Normatīvu ietvaros futbolistiem bija jāparāda savas prasmes darbā ar bumbu, kā arī sitienos ar labo un kreiso kāju. Kopējie testu rezultāti atspoguļo mūsu treneru pašreizējo darbu klubos. Protams, ir bērni, kas izceļas uz kopējā fona un ir arī tādi, kam vēl nepieciešams pielikt dažādos elementos. Domāju, ka interesanti un lietderīgi šādu testu rezultātus katram futbolistam būs salīdzināt visas sezonas garumā vai ilgtermiņā. Piebildīšu, ka šādā vecumā vairāki spēlētāji uztraucās testu veikšanas laikā. Visticamāk, no tā, ka klātienē viņu spējas vērtē izlašu treneri un visi rezultāti tiek fiksēti.

Tikmēr reģionālo izlašu turnīra ietvaros intriga par uzvarētāju saglabājās līdz pat pēdējai spēlei. Mums bija patiess prieks par to, ka katra komanda centās parādīt savu labāko sniegumu. Tomēr atkārtošos, pozitīvi ir tas, ka treniņprocesu akadēmijā mēs uzsākam šādā vecumā, un mūsu treneriem ir iespēja pateikt priekšā un sniegt nepieciešamos padomus jaunajiem spēlētājiem šādā vecumā,” piebilda Aleksandrs Jeļisejevs.

Komandas un spēlētāji
Turnīra tabula un spēļu kalendārs
Simboliskā izlase
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds