2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U13 talantu skate
 Talantu skates dalībnieku sastāvs
 Testu rezultāti
Atbalstītāji

Informatīvie partneri

16.-19.jūnijs | U-13 talantu un vārtsargu skate (Staicele)LMT Futbola akadēmijas ietvaros no 16. līdz 19.jūnijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" risinājās U-13 vecuma (jeb 2001.gadā dzimušo) Latvijas talantīgāko futbolistu talantu skate. Kopā ar šo pasākumu pirmo reizi Staicelē tika rīkota talantu skate 1999.– 2001.gadā dzimušajiem talantīgajiem vārtsargiem.

 
FOTO GALERIJA no talantu skates

Četru dienu garumā LFF un reģionālo izlašu treneru uzraudzībā futbolisti piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās, tika testēta spēlētāju tehniskā un fiziskā sagatavotība, kā arī aizvadīts miniturnīrs. Kopā ar vārtsargiem pastiprināti visas talantu skates laikā strādāja Latvijas jauniešu futbola izlases vārtsargu treneris Aleksandrs Proskurņins. Tikmēr talantu skates treniņu programmas ietvaros Staicelē viesojās arī Latvijas nacionālās futbola izlases fiziskās sagatavotības treneris Alehandro Munjezs Lopezs (Alejandro Muñoz Lopez – spānu val.)

Kopumā šajā talantu skatē piedalījās 38 spēlētāji un 13 vārtsargi no tādiem Latvijas jaunatnes futbola klubiem kā AFA Olaine, FA Skonto, FS METTA, FS METTA / Limbaži, Šitika Futbola skola, Ventspils OC, Liepājas SSS, BFC Daugava Daugavpils, Rēzeknes FA, Smiltenes BJSS, FK Valmiera / BJSS, Ogres Sporta centrs, Jelgavas FA, SK Kengaroos Salaspils, Jūrmalas SC, FK Tukums-2000, Grobiņas SC un VJFC Staicele.

Šī vecumā talantu skatē veiklākais no visiem sava vecuma futbolistiem „llionoisa ar bumbu” vingrinājumā bija Ventspils OC audzēknis Krists Villers, kurš kopā ar Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkni Deividu Drāznieku uzrādīja labāko rezultātu vingrinājumā "Ilionoiisa" bez bumbas. Sitienos uz precizitāti ar labo un kreiso kāju labāko rezultātu uzrādīja arī Krists Villers. AFA Olaine audzēknis Roberts Zelmanis ar uzrādīto rezultātu – 130 reizes – izrādījās labākais žonglētājs šajā talantu skatē, tikmēr sitienos ar piespēli nepārspēts palika FK Valmiera/BJSS audzēknis Ingars Pūlis.

LMT Futbola akadēmijas pasākumu programmu pēc vasaras brīvdienām no 19.-22.augustam turpinās talantu skate 2001.gadā dzimušajiem spēlētājiem, kā arī no 26.-29.augustam Staicelē paredzēta talantu skate 2000. gadā dzimušajiem spēlētājiem. Kopā arī šīm talantu skatēm Staicelē tiks sapulcināti arī attiecīgā vecuma Latvijas talantīgākie jaunie vārtsargi. Tikmēr no 19.-21.septembrim LFF MTC "Staicele" notiks reģionālo izlašu turnīrs 2001. gadā dzimušajiem spēlētājiem, bet no 26.-28.septembrim LFF MTC "Staicele" plānots reģionālo izlašu turnīrs gadu jaunākiem spēlētājiem.

Saistītā informācija
Talantu skates dalībnieku sastāvs
Testu rezultāti
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds