2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U14 turnīrs
 Turnīra tabula un spēļu kalendārs
 Komandas un spēlētāji
 Simboliskā izlase
Atbalstītāji

Informatīvie partneri

9.-11.maijs | U-14 reģionālais turnīrs (Staicele)


FOTO – Latvijas U-14 labākie spēlētāji vienkopus Staicelē

LMT Futbola akadēmijas ietvaros laika posmā no 9. - 11.maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā „Staicele” risinājās Latvijas U-14 vecuma jeb 2000.gadā dzimušo futbolistu reģionālo izlašu pavasara turnīrs. Par šīs vecuma grupas reģionālā turnīra uzvarētājiem kļuva Kurzemes reģiona futbolisti. Otro vietu uz goda pjedestāla ieņēma Rīgas komanda, savukārt pirmo trijnieku noslēdza Latgales futbolisti.

 
Foto galerija LMT Futbola akadēmijas U14 turnīrs

Atbilstoši parādītajam individuālajam sniegumam, turnīra laikā tradicionāli tika izveidota arī attiecīgā vecuma Latvijas simboliskā futbola izlase. Vienpadsmit spēlētāju sarakstā iekļuva trīs futbolisti no Daugavpils „BFC Daugava” kluba, pa diviem futbolistiem no „Sitika Futbola solas”, „Ventspils OC” un „Liepājas SSS” klubiem, kā arī pa vienam pārstāvim no FS „METTA” un „Skonto Academy”.

Kā ierasts, reģionālā izlašu pavasara turnīra ietvaros spēlētāji Staicelē pavadīja trīs dienas, kuru laikā notika kopējie treniņi un vingrošanas nodarbības. Šoreiz gan nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ futbolisti nepildīja kontrolnormatīvus. Tomēr spēcīgais lietus netraucēja jaunajiem spēlētājiem savas pārstāvētās komandas sastāvā startēt reģionālo izlašu turnīra spēlēs. Talantīgos futbolistus klātienē vēroja arī pieaicinātie Latvijas jauniešu futbola izlases treneri LMT Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva uzraudzībā. Šogad U-14 reģionu izlašu turnīrs notika jau otro reizi. Atgādinām, ka pirmajā komandu tikšanās reizē februārī triumfēja Kurzemes futbolisti.

„Turnīrs šajā vecuma grupā aizritēja līdzīgā cīņā un arī šoreiz kopvērtējuma uzvarētājs tika noskaidrots pēdējā cīņā. Šoreiz tikās divas līdzīgas komandas – Rīgas un Kurzemes reģiona izlases, taču šoreiz izšķirošajā spēlē vairāk paveicās kurzemniekiem, kuri kļuva par spēcīgāko komandu šajā vecuma grupā. Šo komandu vēlos atzīmēt īpaši, tajā ir laba aizsardzība, kur visi četri spēlētāji vienāda līmenī aizvadīja visu turnīru,” turnīra rezultātus komentēja Aleksandrs Jeļisejevs.

„Šoreiz lietus ieviesa savas korekcijas reģionālā turnīra kontrolnormatīvu programmas ietvaros. Tomēr spēlētājiem nenācās laiku pavadīt lieki, jo tieši šajā laikā visi kopā apvienojām patīkamo ar lietderīgo, pie TV ekrāniem atbalstot Latvijas hokeja izlasi. Jā, šoreiz laiks traucēja testu veikšanai vakarā, tomēr dienas laikā bija viss kārtībā un spēles notika.

Izmantojot iespēju, vēlos izteikt pateicību Latvijas Futbola federācijai un personīgi mācību un treniņu centra „Staicele” direktoram Jānim Bakmanim par lieliski sagatavotajiem apstākļiem reģionālo turnīru rīkošanai. Aizvadīto triju nedēļu laikā tika radīti visi nepieciešamie nosacījumi, lai attiecīgā vecuma bērni trenētos un dzīvotu labos apstākļos. Vēlos atzīmēt arī LMT Futbola akadēmijas projekta vadītāja Daiņa Gudermaņa lieliskās organizatoriskās spējas, kas gadu garumā strādā nevainojami, regulāri tiek ievērots iepriekš apstiprinātais pasākumu norises plāns un rīkotas treneru sapulces!„ atzinīgus vārdus LMT Futbola akadēmijas organizatoriem izteica arī tās galvenais treneris Aleksandrs Jeļisejevs.

„Primāri šajā vecumā ir jāstrādā pie futbolistu tehnisko elementu attīstības, mazāk pievēršot uzmanību varbūt taktikai. Spēlētājiem arī ārpus reģionālo izlašu turnīriem ir jābūt vēlme augt, attīstīties un strādāt treniņos. Treneris savukārt ir jauno futbolistu procesa vadītājs un uzraugs,” piebilst Aleksandrs Jeļisejevs.

Turnīra tabula un spēļu kalendārs
Komandas un spēlētāji
Simboliskā izlase
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds