2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U14 talantu skate
 Spēlētāju testēšanas rezultāti individuālajās disciplīnās
 Dalībnieku sastāvs
Atbalstītāji

Informatīvie partneri

09.-12. jūnijs | U-14 talantu skate (Staicele)Laika posmā no 9. līdz 12.jūnijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" risinājās LMT Futbola akadēmijas ietvaros rīkotā jauno futbolistu talantu skate. Šoreiz Staicelē vienkopus tika sapulcināti U-14 vecuma (2000.gadā dzimušie) Latvijas talantīgākie futbolisti.

 FOTO GALERIJA NO U14 TALANTU SKATES

Četru dienu garumā LFF un reģionālo izlašu treneru uzraudzībā jaunie futbolisti piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās, tika testēta spēlētāju tehniskā un fiziskā sagatavotība, kā arī aizvadīts miniturnīrs. Kopumā šajā talantu skatē piedalījās 39 spēlētāji no tādiem Latvijas jaunatnes futbola klubiem kā Rīgas Futbola skola, Šitika FS, FS METTA, Skonto academy, Liepājas SSS, Grobiņas SC, FK Tukums-2000, SC Jūrmala, FA Jelgava, BFC Daugava Daugavpils, Rēzeknes BJSS, Ogres SC, FK Valmiera / BJSS, Smiltenes BJSS un FS METTA/Limbaži.

Šī vecumā talantu skatē veiklākais no visiem sava vecuma futbolistiem „llionoisa ar bumbu” un „llionoisa bez bumbas” vingrinājumā bija Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāvis Vladimirs Stepanovs. Sitienos uz precizitāti ar labo un kreiso kāju labāko rezultātu uzrādīja uzreiz divi futbolisti no Liepājas Sporta spēļu skolas – Kirils Protass un Dmitrijs Zelenkovs. Skonto academy audzēknis Krišs Andersons palika nepārspēts sitienos ar piespēli, tikmēr ar uzrādīto rezultātu – 172 reizes – par labāko žonglētāju šajā talantu skatē kļuva jau pieminētais Dmitrijs Zelenkovs.

LMT Futbola akadēmijas pasākumu programmu no 13.-15.jūnijam Staicelē turpinās LMT Futbola akadēmijas kausa izcīņa 1999.gadā dzimušajiem spēlētājiem. Turnīra ietvaros startēs divas komandas – LMT Futbola akadēmijas „A” komanda un „B” komanda, kuras tiksies ar attiecīgā vecuma Igaunijas otro izlasi un Polijas kluba „Lechia Gdansk” futbola akadēmijas komandu. Tikmēr no 16. - 19.jūnijam LFF MTC "Staicele" notiks talantu skate 2001.gadā dzimušajiem futbolistiem, kā arī vārtsargiem veltītā talantu skate (1999.-2001.g .dz. spēlētāji).

Spēlētāju testēšanas rezultāti individuālajās disciplīnās
Dalībnieku sastāvs
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds