2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U15 turnīrs
 Komandas un spēlētāji
 Turnīra tabula un spēļu kalendārs
 Simboliskā izlase
Atbalstītāji

Informatīvie partneri


2.-4.maijs | U-15 reģionālais turnīrs (Staicele)

 
FOTO – Latvijas U-15 labākie spēlētāji kopbildē Staicelē

LMT Futbola akadēmijas ietvaros laika posmā no 2.- 4.maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā „Staicele” risinājās Latvijas U-15 vecuma jeb 1999.gadā dzimušo futbolistu reģionālo izlašu pavasara turnīrs. Par šīs vecuma grupas reģionālā turnīra uzvarētājiem šoreiz kļuva Zemgales reģiona futbolisti, 2.vietu izcīnīja Rīgas komanda, savukārt pirmo trijnieku noslēdza Vidzemes jaunie futbolisti. Atbilstoši parādītajam individuālajam sniegumam, turnīra laikā tika izveidota arī attiecīgā vecuma Latvijas simboliskā futbola izlase.

Kā ierasts, reģionālā izlašu pavasara turnīra ietvaros spēlētāji Staicelē pavadīja trīs dienas, kuru laikā notika gan kopējie treniņi, vingrošanas nodarbības, futbolisti pildīja kontrolnormatīvus, kā arī savas pārstāvētās komandas sastāvā startēja reģionālo izlašu turnīra spēlēs. Talantīgos futbolistus klātienē vēroja arī pieaicinātie Latvijas jauniešu futbola izlases treneri LMT Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva uzraudzībā. Šogad U-15 reģionu izlašu turnīrs notika jau otro reizi. Atgādinām, ka pirmajā komandu tikšanās reizē februārī triumfēja Rīgas reģiona futbolisti.

„Kā rāda turnīra rezultāti, šajā vecuma grupā risinājās spraigas cīņas, un intriga par uzvarētāju tabulā saglabājās līdz pat pēdējai spēlei starp Rīgas un Zemgales komandām. Pateicoties noturētajam neizšķirtam 0:0, par šī pavasara turnīra uzvarētājiem kļuva Zemgales izlase. Pārrunājot šajās dienas Staicelē redzēto ar kolēģiem – reģionu izlašu treneriem, secinājums ir tāds, ka aizsargi un pussargi šoreiz darbojās labāk par uzbrucējiem. Tam apliecinājums ir arī salīdzinoši maz gūto vārtu visās spēlēs. Tas nav ne slikti, ne labi.

Kā redzams, ierasti spēcīgas reģionu komandas – Latgale un Kurzeme šajā turnīra neiekļuva pat labāko trijniekā. Pārrunājot ar šo reģionu treneriem, šoreiz šādiem rezultātiem bija savi iemesli, kas galvenokārt saistīti ar vadošo spēlētāju gūtajiem savainojumiem. Turpretim patīkami iepriecināja Zemgales un Vidzemes futbolisti, kas labi sevi parādīja turnīra laikā, ieņemot attiecīgi pirmo un trešo vietu kopvērtējumā. Šeit vēlos atzīmēt šo reģionu vadītāju nopelnu, tostarp, paveikto profesionālo darbu sezonas garumā,” U-15 reģionālo izlašu parādīto sniegumu vērtē Aleksandrs Jeļisejevs.

„Personīgi man šis bija tikai otrais attiecīgā vecuma turnīrs, kura laikā centos labāk iepazīt visus spēlētājus. Protams, bija futbolisti, kas kopš februāra turnīra spēja saglabāt savu spēles līmeni. Piemēram, tas ir vārtsargs Rihards Matrevics, kurš uz kopējā fona izceļas ar saviem auguma parametriem. Atliek tikai Rihardam novēlēt veiksmi un izaugsmi, tādējādi nākotnē mums ir lielas cerības ieraudzīt augstas klases vārtsargu arī valstsvienībā. Parādītā snieguma un spēles ziņā patika Rīgas reģiona komanda. Arī šajā komandā ir perspektīvi puiši – īpaši pussargi un ari tehniski uzbrucēji, kuri gan šoreiz ar daudz gūtajiem vārtiem neizcēlās. Neatkarīgi, kurā izlasē vai komandā futbolists ikdienā spēlē un trenējas, turpmākā izaugsme sezonas laikā būs atkarīga tikai no viņa paša,” piebilst LMT Futbola akadēmijas vecākais treneris Aleksandrs Jeļisejevs.

Komandas un spēlētāji
Turnīra tabula un spēļu kalendārs
Simboliskā izlase
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds