2014. gads
 Kalendārais plāns
 Aktuālie jaunumi
 Medijiem
U15 talantu skate
 Spēlētāju testēšanas rezultāti individuālajās disciplīnās
 Dalībnieku sastāvs
Atbalstītāji

Informatīvie partneri

02.-05.jūnijs | U-15 talantu skate (Staicele)


Laika posmā no 2. līdz 5.jūnijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" risinājās LMT Futbola akadēmijas ietvaros rīkotā jauno futbolistu talantu skate. Šajā laikā Staicelē vienkopus tika sapulcināti U-15 vecuma (1999.gadā dzimušie) Latvijas talantīgākie šī vecuma futbolisti.

 FOTO GALERIJA

Četru dienu garumā LFF un reģionālo izlašu treneru uzraudzībā jaunie futbolisti piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās, tika testēta spēlētāju tehniskā un fiziskā sagatavotība, kā arī aizvadīts miniturnīrs. Kopumā šajā talantu skatē piedalījās 40 spēlētāji no tādiem Latvijas jaunatnes futbola klubiem kā Skonto Academy, Šitika Futbola skola, SC Babīte, FK Tukums-2000, Smiltenes BJSS, FA Jelgava, SC Jūrmala, BFC Daugava Daugavpils, SC Blāzma Rēzekne, Preiļu BJSS, VJFC Staicele, Smiltenes BJSS, Ogres Sporta centrs, Liepājas SSS, FB Gulbene-2005, Alūksnes BJSS, Balvu Sporta centrs un FK Babīte.

Šī vecumā talantu skatē veiklākais no visiem sava vecuma futbolistiem „llionoisa ar bumbu” vingrinājumā bija Daugavpils BFC Daugava audzēknis Ričards Tupits. "Ilionoiisa" (bez bumbas) vingrinājuma labāko rezultātu uzrādīja Mārtiņš Pivarovičs no FK Tukums-2000 komandas. Sitienos uz precizitāti ar labo un kreiso kāju labāko rezultātu uzrādīja uzreiz četri futbolisti - Maksims Frolovs (Šitika FS), Rūdolfs Fogelis (FK Tukums-2000), Miks Babris (Preiļu BJSS) un Edgars Mūrnieks (FK Tukums-2000). FK Tukums-2000 audzēknis Rūdolfs Fogelis ar uzrādīto rezultātu – 165 reizes – izrādījās labākais žonglētājs šajā talantu skatē, tikmēr sitienos ar piespēli nepārspēts palika SC Babīte vārtsargs Rihards Matrevics.

LMT Futbola akadēmijas pasākumu programmu no 9.-12.jūnijam turpinās talantu skate 2000.gadā dzimušajiem spēlētājiem. No 13.-15.jūnija Staicelē vienkopus reģionālo izlašu turnīrā tiks sapulcināti 1999.gadā dzimušie spēlētāji. Tikmēr no 16. - 19.jūnijam LFF MTC "Staicele" notiks talantu skate 2001.gadā dzimušajiem futbolistiem, kā arī vārtsargiem veltītā talantu skate (1999.-2001.g.dz.spēlētāji).

Turnīra tabula un spēļu kalendārs
Dalībnieku sastāvs
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds