Gothia Cup
 2014.gads Staicelē
Reglamenti

SKF Meet the world reglaments

SKF Meet the world drošības reglaments

SKF Meet the World / Gothia Cup


Latvijas U-14 futbolistu kvalifikācijas turnīrs uz pasaulē lielāko turnīru jauniešiem „Gothia Cup” tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jauniešiem. Uz „Gothia Cup” no Latvijas katru gadu dodas tikai viena komanda. Turnīru „SKF Meet the World” rīko Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar vadošo gultņu kompāniju pasaulē "SKF".

 Plašāka informācija par „Ghotia Cup” pieejama oficiālajā mājaslapā.
Aktuālie turnīri
SKF "Meet the World" | 2014.gads Staicele
Svētdien, 22.jūnijā, Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā „Staicele” noslēdzās prestižais trīs dienu turnīrs “SKF Meet the World” U-14 vecuma komandām. Turnīru no 20. - 22.jūnijam rīkoja LFF sadarbībā ar vadošo gultņu kompāniju pasaulē "SKF". Ar viena punkta starpību kopvērtējumā FK „Liepāja” spēlētājiem izdevās apsteigt FS „METTA” jaunos futbolistus, iegūstot ceļazīmi uz „Gothia Cup”, kas tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jauniešiem. FK „Liepāja” uz “Gothia Cup” dosies šā gada 13.jūlijā „SKF” dāvātā braucienā, kur cīnīsies ar U-14 vecuma komandām no visas pasaules.
Iepriekšējo gadu turnīri
2013.gads | SK „Super Nova” ar uzvaru atgriežas no "Gothia Cup"
Ar SK „Super Nova” jauniešu komandas triumfu Zviedrijas pilsētā Gēteborgā noslēgusies "Gothia Cup" kausa izcīņa U-11 vecuma grupā.
2012.gads | Stārķa Kauss: "JFC Skonto" dosies uz "Gothia Cup" sacensībām Zviedrijā (+VIDEO)
Nedēļas nogalē no 8.-10.jūnijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā Staicelē risinājās ikgadējā "Stārķa Kausa" izcīņa jauniešu futbola komandām. Šoreiz sacensībās, kuras kopīgi rīko Latvijas Futbola federācija un "Latvijas Jaunatnes futbola līga", piedalījās divpadsmit komandas U-11 vecuma grupā no visas Latvijas. Par "Stārķa kausa" ieguvējiem šoreiz kļuva Rīgas "JFC Skonto" jaunie futbolisti, kuri turklāt savā īpašumā ieguva šīs vecuma grupas sacensību galveno balvu - apmaksātu braucienu uz lielāko un slavenāko jauniešu futbola turnīru Eiropā - "Ghotia Cup".
2011.gads | JDFS "Alberts" iegūst tiesības spēlēt slavenajā "Gothia Cup" turnīrā Zviedrijā (+FOTO)
JDFS "Alberts" 2000.gadā dzimušie futbolisti ir izcīnījuši ceļazīmi uz lielāko jaunatnes futbola turnīru - "Gothia cup", kas tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jauniešiem. Šo ceļazīmi piedāvāja Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar šī turnīra ģenerālsponsoru "SKF" - un tā pienākas "Stārķa kausa" turnīra ieguvējiem.
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds