Kārtas
 1. kārta
 2. kārta
 3. kārta
 1/8 fināls (+Foto)
 1/4 fināls (+Foto)
 1/2 fināls
 Fināls 2006 (+Foto)
2006. gada Latvijas kausa izcīņas fināls

24.septembris, plkst. 15.00 - Rīga, "Skonto"stadions
Skonto FC - FHK Liepājas Metalurgs 1:2 

Tiesnesis: R. Lajuks
Tiesneša asistenti: S. Braga, J. Pukijans
Ceturtais tiesnesis: P. Mileika
Inspektors: V. Direktorenko
Delegāts: V. Žuks

Latvijas Republikas Ministru prezidents Aigars Kalvītis 24.septembrī pēc Latvijas Kausa izcīņas finālspēles pasniedza kausu "FHK Liepājas Metalurgs", kurš ar 2:1 uzvarēja Rīgas "Skonto FC". Tāpat kausa pasniegšanā, kuru pavadīja uguņošana, piedalījās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons un LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

"FHK Liepājas Metalurgs" Latvijas Kausu nebija izcīnījis kopš 1965.gada, tas ir vairāk nekā 40 gadus, bet vairākkārt bija ieguvis otro vietu. Četrreiz klubs bija ticies tieši ar "Skonto FC" kausa finālā, taču ne reizi nebija izdevies "Skonto" uzvarēt. Pagājušos trīs gadus kauss ceļoja uz Ventspili, bet pēc ilgiem laikiem tas atkal būs Liepājā līdz nākamā gada finālam.


download

Foto: AFI

"Mums šodien vairāk paveicās, bija daudz pavērsienu. Tagad gan varu braukt mājās uz Lietuvu, jo pērn izcīnijām čempionu titulu, bet tagad kausu. Taču tikko parādījās iespēja cīnīties par čempionu titulu arī šogad," pēcspēles preses konferencē sacīja "FHK Liepājas Metalurgs" galvenais treneris Benjamins Zeļkevičs, kuru spēlētāji pirms tam uz laukuma meta gaisā vairākas reizes par godu uzvarai. Viņš arī pateicās spēlētājiem un norādīja, ka pēdējās divas spēles visi "Liepājas Metalurga" spēlētāji ir veseli un nav traumu, tāpēc viņam bija labas variācijas iespējas komandas sastāvā. "Spēlētāji ir līdzīgi un nevar teikt, ka es kādam devu priekšroku," sacīja Zeļkevičs. Viņš arī pauda cerību, ka "Skonto" palīdzēs liepājniekiem izcīnīt LMT Virslīgas čempionu titulu, kas iespējams, ja "Liepājas Metalurgs" uzvar turpmākās spēlēs gan pret pašreizējo čempionāta līderi "FK Ventspils", gan arī "Skonto FC". "Mēs savukārt "Skonto" palīdzēsim nākamgad," teica Zeļkevičs.

"Skonto FC" galvenais treneris Pols Ešvorts sacīja, ka nākamgad būs jauni spēlētāji komandā un tad būs jācīnās līdz galam. Šogad klubam neveicoties ar traumētiem spēlētājiem un arī vakar dažādu iemeslu dēļ nevarēja spēlēt Morozs, Eliava, Perepļotkins, Cauņa un Zakreševskis. Kļūdas klubam bija piespēlēs, taču pirmais puslaiks bija labs un "Skonto" izcīnījis daudz iespējas sist stūra sitienus un soda sitienus.

Mārtiņš Hartmanis
LFF preses sekretārs
martins.hartmanis@lff.lv

  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds