2007.gads
 2006.gads
Ceturtdaļfināls: SK Liepājas Metalurgs – FC Daugava 1:0

foto - skliepajasmetalurgs.lv

Latvijas Kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfinālā sestdien, 17.martā pagājušās sezonas finālisti SK "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja Daugavpils "FC Daugava" futbolistus. Vienīgos vārtus šajā spēlē liepājnieki guva pēc sekmīgas stūra sitiena izspēles otrajā puslaikā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Mindaugas Bagužis.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu - 0:0. Spēles pirmās minūtes iesakās mierīgi, bez bīstamiem vārtu gūšanas momentiem, abas komandas spēlēja ļoti piesardzīgi. Ap 25.minūti pie pirmajiem vārtu gūšanas momentiem nonāca mājinieki - iespējas izcelties bija gan Jurģim Kalnam, gan arī Oskaram Kļavam.

Pirmā puslaika beigu daļā par bīstamu pārkāpumu pret pretinieku sarkano kartiņu uzreiz saņēma Daugavpils "FC Daugava" pussargs Maksims Rafaļskis, tādejādi atstājot savu komandu mazākumā. Aptuveni otrā puslaika 20.minūtē vienīgos uzvaras vārtus šajā mačā guva SK "Liepājas metalurgs" lietuviešu leģionārs Mindaugas Bagužis, kurš pēc stūra sitiena izspēles pārspēja FC "Daugava" vārtsargu Kasparu Ikstenu.

Lai arī otrā puslaika izskaņā viesi centās panākt izlīdzinājumu, tomēr pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja SK "Liepājas metalurgs" futbolisti, iekļūstot Latvijas Kausa izcīņas pusfinālā.

Pirmsspēles informācija
SK Liepājas metalurgs komentāri pirms Latvijas Kausa ceturtdaļfināla
Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā pagājušās sezonas finālisti SK "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzņems Daugavpils "FC Daugava" komandu. Spēle notiks 17.martā Liepājā. Piedāvājam SK "Liepājas metalurgs" galvenā trenera Vladimira Osipova un kapteiņa Tomasa Tomašauska komentārus.
Rit spēles otrais puslaiks...
Latvijas Kauss, ceturtdaļfināls
SK Liepājas metalurgs FC Daugava Daugavpils
1 0
17.03.2012. , plkst 14:00, Daugavas stadions, mākslīgais laukums, Liepāja
73'  Mindaugas Bagužis
20. Genādijs Soloņicins
26. Mindaugas Bagužis
6. Andrejs Kovaļovs
73' 11. Roberts Savaļnieks
81' 23. Vugar Askerov
68' 16. Ēriks Kokins
70' 6. Andrejs Kovaļovs
86' 7. Edgars Jermolajevs
9. Mihails Ziziļevs
20’  Genādijs Soloņicins
37’  Oskars Kļava
54’  Mindaugas Bagužis
87’  Ritus Krjauklis