2006.gads
Ceturtdaļfināls: FK Jelgava - FK Ventspils 2:1

Vladislavs Kozlovs ieveda jelgavniekus Kausa pusfinālā
foto - jelgavasvestnesis.lv

Latvijas Kausa īpašnieki FK "Ventspils" 2012.gada pirmajā oficiālajā spēlē - Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā nolikuši čempionu pilnvaras, izbraukumā ar rezultātu 1:2 piekājoties FK "Jelgava" spēlētājiem, kuri šo prestižo trofeju izcīnīja gadu iepriekš. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, savukārt otrajā papildlaikā uzvaras vārtus guva uzbrucējs Vladislavs Kozlovs.

Pirmsspēles informācija
FK Ventspils komentāri pirms Latvijas Kausa ceturtdaļfināla spēles
Latvijas Virslīgas čempioni un Kausa pašreizējie īpašnieki FK "Ventspils" 2012.gada pirmajā oficiālajā spēlē Latvijas Kausa izcīņas ietvaros izbraukumā tiks ar 2010.gada trofejas ieguvējiem FK "Jelgava". Spēle notiks 18.martā Jelgavā. Piedāvājam FK “Ventspils” galvenā trenera Sergera Podpalija un komandas pussarga Eduarda Suhanova komendāru pirms gaidāmās spēles.
FK Jelgava komentāri pirms Kausa izcīņas ceturtdaļfināliem
Latvijas Virslīgas čempioni un Kausa pašreizējie īpašnieki FK "Ventspils" 2012.gada pirmajā oficiālajā spēlē Latvijas Kausa izcīņas ietvaros izbraukumā tiks ar 2010.gada trofejas ieguvējiem FK "Jelgava". Spēle notiks 18.martā Jelgavā. Pirmsspēles komentāru LFF mājaslapai sniedza FK "Jelgava" komandas galvenais treneris Dainis Kazakevičs un kapteinis Valērijs Redjko.
Latvijas Kauss, ceturtdaļfināls
FK Jelgava FK Ventspils
2 1
18.03.2012., plkst 15:00, Zemgales OC, mākslīgais laukums, Jelgava

4'  Vladislavs Kozlovs
110'  Vladislavs Kozlovs

25'  Aleksandrs Gubins (s.v.)
8 Artis Lazdiņš
13 Mindaugas Grigaravičius
33 Kaspars Svārups
65' 15 Aleksandrs Baturinskis
76' 99 Deividas Lukošius
118' 17 Igors Lapkovskis
67' 33 Kaspars Svārups
78' 21 Romāns Bespalovs
30'  Aleksandrs Gubins
60'  Aleksejs Bespalovs
70'  Artis Lazdiņš
90'  Vladislavs Kozlovs
68'  Kaspars Svarups
99'  Vladimirs Bespalovs
119'  Vitalijs Smirnovs