2006.gads
Astotdaļfināls: BFC Daugava Daugavpils – FK Ventspils 0:3

foto - bfcdaugava.lv

Latvijas Kauss: FK "Ventspils" izcīna uzvaru Daugavpilī

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā sestdien, 20.jūlijā iekļuva FK "Ventspils", kas izbraukumā ar rezultātu 3:0 pārspēja Pirmās līgas vienību Daugavpils "BFC Daugava".

Jau no pirmajām spēles minūtēm ventspilnieki apliecināja favorītu statusu, pārņemot iniciatīvu laukumā un cenšoties gūt ātrus vārtus. Spēles 3.minūtē ar tālsitienu "BFC Daugava" vārtsargu pārspēja ventspilnieku uzbrucējs Daniils Turkovs, kas vēlāk izrādījās vienīgie vārti pirmajā puslaikā.

Otrajā puslaikā mājinieki visiem spēkiem devās atspēlēties un vairākas reizes apdraudēja arī ventspilnieku vārtus, tomēr nonākt līdz precīzam sitienam "BFC Daugava" spēlētājiem neizdevās. Turpretim 75.minūtē, saņēmis bumbu pēc tālas partnera piespēles, soda laukumā ieskrēja un vārtus guva FK "Ventspils" pussargs Oļegs Žatkins.

Spēles kompensācijas laikā, pateicoties Edgara Vērdiņa precīzajam sitienam, ventspilnieki guva arī trešos vārtus, tādejādi izcīnot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0.

Spēles video apskatu pievādā fkventspils.lv:

Latvijas Kauss 2012/13 | Astotdaļfināls
BFC Daugava (Daugavpils) FK Ventspils
0 3
21.07.2012. , 17:00, stadions "Celtnieks", Daugavpils
3'  Daniils Turkovs
75'  Oļegs Žatkins
90+2'  Edgars Vērdiņš
13 Federico Martinez
56' 23 Jurijs Halimons
76' 20 Ņikita Dobratuļins
78' 10 Žans Zubovs
46' 32 Oļegs Timofejevs
46' 6 Ogor Gilmanov
30'  7 Artjoms Murdasovs
36'  27 Jānis Bovins
40'  18 Dmitrijs Kļimaševičs
68'  8 Visvaldis Ignatāns