Astotdaļfināls: Ilūkstes NSS – FB Gulbene 1:4

Viens no vārtu guvējiem šajā spēlē Sergejs Mišins (FB Gulbene)
(foto - fsmetta.lv)

Latvijas Kauss: "FB Gulbene" pārvar Ilūkstes barjeru un iekļūst ceturtdaļfinālā

Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā svētdien, 22.jūlijā iekļuva Virslīgas čempionāta pārstāvji "FB Gulbene" futbolisti, kas izbraukumā ar rezultātu 4:1 pārspēja vienus no Pirmās līgas līderiem "Ilūkstes NSS" komandu.

Pirmā puslaika 8.minūtē rezultātu šajā spēlē viesu komandas labā atklāja aizsargs Aleksandrs Ivanovs, un līdz pārtraukumam šie bija vienīgie vārti mačā. Pēc pārtraukuma Ilūkstes pašvaldības stadionā sanakušie līdzjutēji ieraudzīja vēl četrus vārtus.

Vispirms "FB Gulbene" komandas pārsvaru dubultoja Sergejs Mišins, taču jau pēc divām minūtēm mājinieku uzbrukuma līderis Pāvels Riževskis, precīzi realizējot 11 metru soda sitienu, vienus vārtus atguva.

Tomēr mājinieku prieki nebija ilgi, jo vel pēc četrām minūtēm gulbeniešu starpsezonas jaunpienācējs Edijs Ivaško guva trešos savas komandas vārtus. Savukārt pamatlaika pirmspēdējā minūtē Ivans Gluško ar gūtajiem vārtiem no 11 metru soda sitiena atzīmes uzstādīja mača galarezultātu - 4:1. "FB Gulbene" turpina cīņu par Latvijas kausu jau ceturtdaļfinālā.

Latvijas Kauss 2012/13 | Astotdaļfināls
Ilūkstes NSS FB Gulbene
1 4
22.07.2012., 17:00, Ilūkstes pašvaldības stadions, Ilūkste
62'  Pāvels Riževskis (pen) 8'  Aleksandrs Ivanovs
60'  Sergejs Mišins
66'  Edijs Ivaško
89' Ivans Gluško (pen)
22 Oskars Gvido Gailītis
60' 17 Edgars Kucens
87' 6 Jevgēņijs Adamjonoks
24' 16 Shota Yanagi
71' 8 Deniss Ostrovskis
8'  44 Ričards Raževskis
48'  1 Igors Serkovs
41'  2 Aleksandrs Ivanovs
65'  7 Sergejs Mišins
90'+2'  17 Jānis Lapss