2012/2013.gads
 1.kārta
 2.kārta
 3.kārta
 Astotdaļfināls
 Ceturtdaļfināls
 Pusfināls
 Fināls
Spēles | rezultāti
 2014/2015.gads
 2013/2014.gads
 2012/2013.gads
 2011/2012.gads
 2010/2011.gads
 2009/2010.gads
 2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
Pieteikumi
 FC Daugava (Daugavpils)
 FC Jūrmala
 SK Liepājas metalurgs
 Skonto FC (Rīga)
 FK Spartaks (Jūrmala)
 FK Ventspils
 FB Gulbene
 FK Daugava Rīga
2012./2013.gada Latvijas Kausa futbolā | Ceturtdaļfināls

Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā pagājušās sezonas fināla atkārtojums

Svētdien, 17.februārī īpašā pasākumā Skonto hallē notika Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla izloze. Izlozē astoņi klubi tika sadalīti četros pāros, kuros ceturtdaļfināla spēles paredzētas 16. un 17.martā, savukārt to uzvarētāji iekļūs sacensību pusfinālā. Izlozēs rezultātā tika noteikts, ka jau ceturtdaļfināla stadijā savā starpā tiksies pagājušās sezonas finālisti - SK "Liepājas metalurgs" un "Skonto FC".

Izlozi vadīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) sacensību daļas vadītājs Arturs Gaidels, kurš klātesošajiem izstāstīja par kausa izcīņas spēļu datumiem, nosakot, ka kausa pusfinālu spēļu pāri arī tiks noteikti izlozes rezultātā, par kuras laiku un datumu tiks paziņots papildus. Ceturtdaļfināla spēļu laiki pēc to saskaņošanas ar spēļu mājiniekiem tiks publicēti LFF oficiālajā mājaslapā.

Izlozes rezultākā Latvijas futbola līdzjutējus jau ceturtdaļfināla turnīra stadija sagaida pagājušās sezonas fināla atkārtojums: SK "Liepājas metalurgs" futbolisti savā laukuma uzņems pašreizējos kausa īpašniekus "Skonto FC". Kā intervijā LFF.lv pēc izlozes apliecināja SK "Liepājas metalurgs" ģenerāldirektora padomnieks futbola jautājumos Vladimirs Osipovs, šo spēli liepājnieki gaida ar nepacietību un vēlas revanšēties par pagājušajā sezonā piedzīvoto zaudējumu Kausa izcīņas finālspēlē.

“Pēc pagājuša gada mēs esam parādā skontiešiem. Gribējām ar viņiem spēlē finālā arī šogad, taču tiekamies jau ceturtdaļfinālā. Es domāju, ka labāk būtu spēlēt pret Daugavpili vai Ventspili. Taču spēlē būs mūsu mājās, atnāks līdzjutēji, būs pilns stadions un ceru uz lielu atbalstu,” pēc izlozes beigām izteicās Vladimirs Osipovs.

Tikmēr "Skonto FC" direktors Genādijs Karavajevs apliecināja, ka komandas mērķis katrā spēlē ir izcīnīt uzvaru un spēlē pret SK "Liepājas metalurgs" tiek sagaidīts daudz.

“Domāju, ka ceturtdaļfinālā šī būs vissvarīgākā spēle. Mēs ar lielāko prieku spēlēsim ar Liepāju. Šai komandai būs lielāka motivācija šādā spēlē, jo viņi cīnīsies par iekļūšanu Eiropas kausos. Mēs spēlēsim uz uzvaru šajā spēlē. Tā būs ļoti laba skola mūsu jaunajiem spēlētajiem,” atzina Genādijs Karavajevs.

2011.gada Latvijas kausa uzvarētāji FK "Ventspils" gaida izbraukuma spēle pret Jūrmalas JPFS "FK Spartaks" futbolistiem. Jāatzīmē, ka abas komandas Kausa izcīņas astotdaļfināla ietvaros tikās arī pagājušajā sezonā Slokā un toreiz uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja kurzemnieki. Tikmēr Latvijas čempioni Daugavpils "FC Daugava" futbolisti kausa izcīņas ceturtdaļfinālā spēlēs ar FC "Jūrmala".

Pagājušās sezonas Latvijas kausa pusfinālisti FB "Gulbene" gaida spēkošanās ar FK "Daugava Rīga". Vidzemes komandas jaunais galvenais treneris Igors Korabļovs apliecināja, ka šī spēle būs labs pārbaudījums komandas gatavībai jaunajā sezonā.

“Kopumā mums bija vienalga ar ko spēlēt. Neredzu lielu atšķirību. Mēs šajā sezonā startēsim Pirmās līgas čempionātā un komandai priekšā ir cits mērķis. Vēlamies atgriezties atpakaļ Latvijas Virslīgas čempionātā. Gaidāmā kausa spēlē būs kā laba sagatavošanās čempionātam. Vienmēr uz vienu spēli komanda var savākties.

Šajā laikā, kas atlicis līdz spēlei, centīsimies pienācīgi sagatavoties un pie noteiktu apstākļu sakritības un spēlētāju meistarības varam iekļūt nākamajā kārtā. Uzskatu, ka arī mūsu pretinieks uzskata, ka šī viņiem ir veiksmīga izloze. Tomēr viss tiks noteikts futbola laukumā,” par gaidāmo spēli izteicās Igors Korabļovs.

Latvijas Kausa izcīņas pusfināla spēļu pāri tiks noteikti izlozē, par kuras laiku un vietu tiks paziņots LFF mājaslapā papildus. 2013.gada Latvijas Kausa izcīņas fināls risināsies sestdien, 18.maijā “Futbola Dienas” pasākumu kulminācijā.

2013.gada Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālu spēļu pāri

Latvijas Futbola federācija piedāvā iepazīties ar Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēļu laikiem un stadioniem:

  16. marts | FC Daugava Daugavpils - FC Jūrmala (2:1)
  16. marts | SK Liepājas metalurgs - Skonto FC (3:1)
  17. marts | FK Spartaks - FK Ventspils (1:1 pamatlaikā un papildlaikā; 5:6 pēcspēles soda sitienu sērijā)
  18. marts | FB Gulbene - FK Daugava Rīga (0:7)
  Pieteikumi
  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds