2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
16. marts | SK Liepājas metalurgs - Skonto FC (3:1)

SK Liepājas metalurgs futbolisti priecājās par vārtu guvumu. foto – Valda Kalniņa, A.F.I. preses foto

Latvijas Kausa izcīņas pusfinālā sestdien, 16.martā iekļuva SK „Liepājas metalurgs” futbolisti, kas pagājušās sezonas fināla atkārtojumā savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja „Skonto FC” futbolistus, tādejādi šajā sezonā Latvijā būs jauns Kausa īpašnieks. Liepājnieku pretinieki sacensību pusfinālā tiks noskaidroti ar izlozes palīdzību, par kuras laiku un vietu tiks paziņots LFF.lv papildus.

Online translācija
Latvijas Futbola federācija (LFF) TESTA REŽĪMĀ piedāvā sekot līdzi spēles galvenajiem notikumiem on-line teksta režīmā. Spēles on-line datiem ir informējošs raksturs un tas nevar tikt uzskatīts par spēles oficiālo protokolu līdz kamēr tas tiek apstiprināts no tiesnešu un komandu pārstāvju puses!
Latvijas Kauss 2012/13 | Ceturtdaļfināls
SK Liepājas Metalurgs Skonto FC
3 1
16.03.2013, 16:00, Liepāja, stadions "Daugava", rezerves laukums
21' Dmitrijs Hmizs
40' Dāvis Ikaunieks
74' Vugar Askerov
9' Alans Sineļņikovs

Galvenais treneris: Tamaz Pertija
60' 17 Andrejs Prohorenkovs
72' 23 Vugar Askerov
84' 25 Ingus Šlampe
46' 6 Ruslans Mingazovs
64' 14 Valērijs Šabala
56'  Mareks Zuntners
78'  Dzintars Zirnis
88'  Genādijs Soloņicins
90+1'  Andrejs Prohorenkovs
45'  Artūrs Karašausks
90+2'  Alans Sineļņikovs
- spēles pārtraukumā uz laukuma  Juris Laizāns (par tiesneša apvainošanu necenzētiem izteikumiem un apvainojumiem)
Galvenais tiesnesis: A.Treimanis
Asistenti: H.Gudermanis, A.Spasjonņikovs
Ceturtais tiesnesis: A.Jegorovs
Inspektors: S.Braga
Delegāts: V.Žuks