2012./2013.gada Latvijas Kausa futbolā | Pusfināls

SK "Liepājas metalurgs" priecājas par iekļūšanu Latvijas Kausa finālā
foto - skliepajasmetalurgs.lv

Latvijas Kausa izcīņas finālā 18.maijā būs Kurzemes komandu duelis

Sestdien, 4.maijā Ventspilī un Rīgā risinājās Latvijas Kausa izcīņas pusfināla spēles. Ventspils Olimpiskā centra stadionā laukuma saimnieki FK "Ventspils" ar rezultātu 4:0 pārspēja Daugavpils "FC Daugava", savukārt Rīgas Hanzas vidusskolas mākslīga seguma laukumā uzvaru pēcspēles soda sitienu sērijā izcīnīja SK "Liepājas metalurgs" (pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1), trešo gadu pēc kārtas iekļūstot Latvijas Kausa izcīņas finālā.

Latvijas Kausa izcīņas fināls notiks 18.maijā un pēc viena gada pārtraukuma tajā tiksies abas spēcīgākās Kurzemes komandas: FK "Ventspils" un SK "Liepājas metalurgs". Jāatzīmē, ka līdz ar iekļūšanu Latvijas Kausa izcīņas finālā liepājnieki garantējuši vietu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Atgādinām, ka 2011.gadā Kausa izcīņas finālspēlē Skonto stadionā FK “Ventspils” pārspēja SK “Liepājas metalurgs” futbolistus ar rezultātu 3:1. Kopumā Latvijas futbola vēsturē FK “Ventspils” piecas reizes triumfējis Kausa izcīņā, savukārt SK “Liepājas metalurgs” prestižo trofeju spējuši izcīnīt 2006.gadā (toreiz kā FHK Liepājas metalurgs).

2012./2013.gada Latvijas Kausa izcīņas pusfināli
Latvijas Kausa izcīņas pusfinālu spēles:
  4. maijs | FK Ventspils - FC Daugava Daugavpils (4:0)
  4. maijs | FK Daugava Rīga - SK Liepājas metalurgs (1:1 - pamatlaikā; 2:4 - pēcspēles 11 m.s.s.)