FINĀLS (21.maijs)
 Spēles oficiālais protokols
 Biļetes
 Mediju akreditāciju pieteikumu termiņš noslēdzies
 Finālistu preses konference - 20.maijā
 Tiesneši
2013/2014.gads
 Online
 1. kārta
 1/16 fināls
 1/8 fināls
 1/4 fināls
 1/2 fināls
 FINĀLS (21.maijs)
Spēles | rezultāti
 2014/2015.gads
 2013/2014.gads
 2012/2013.gads
 2011/2012.gads
 2010/2011.gads
 2009/2010.gads
 2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
2013./2014.gada Latvijas Kausa izcīņa futbolā | FINĀLS


FK „Jelgava” futbolisti triumfē Latvijas Kausa finālā (FOTO – LFF.lv)

FK “Jelgava” otro reizi vēsturē izcīna Latvijas Kausu

Trešdien, 21.maijā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, Jelgavā notika viens no pašmāju futbola svarīgākajiem notikumiem šajā sezonā – Latvijas Kausa izcīņas fināls, kurā šogad tikās „Skonto FC” (nominālie saimnieki) un FK „Jelgava”. Spēles pamatlaikā un papildlaikā vārti netika gūti, savukārt pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā ar rezultātu 5:3 pārāki šoreiz bija FK „Jelgava” futbolisti, kuri Latvijas Kausa izcīņā triumfēja otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē un ieguva ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgu.

 Foto galerija no spēles un apbalvošanas ceramonijas

Latvijas Kausa fināla ietvaros Zemgales Olimpiskā centra stadionā futbola līdzjutējiem tika sagatavota plaša pasākumu programma. Pirms spēles ar svinīgo maršu un cita veida uzmundrinošo kompozīciju maratonu uzstājās orķestris „Zelmeri”, savukārt neilgi pirms galveno komandu uznāciena laukumā devās FK „Jelgava” kluba jaunākie audzēkņi, kuri simboliski par godu finālam gaisā palaida vairāk nekā 100 balonus. Spēles pārtraukumā notika arī līdzjutēju konkurss, kurā bija iespējams laimēt spēles organizatoru dāvātus suvenīrus un balvas no LFF sadarbības partneriem „Piebalgas Alus”. Tikmēr Zemgales Olimpiskajā centrā klātesošie līdzjutēji pie ieejas izmantoja iespēju nobildēties kopā ar Eiropas vecākā starptautiska futbola turnīra – Baltijas Kausa trofeju.

Pēc spēles beigām Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā notika arī svinīgā apbalvošanas ceremonija un uzvarētāju trofejas pasniegšana. Svinīgais gods tika uzticēts Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretāram Jānim Mežeckim, LFF Sporta direktoram Dainim Kazakevičam, kā arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam.

Par Latvijas Kausa izcīņas fināla labāko spēlētāju LFF vērtējumā tika atzīts FK „Jelgava” pussargs Artis Lazdiņš, kurš saņēma dāvanu karti 150 EUR vērtībā no sporta preču veikala „Komanda”.

2014.gada Latvijas Kausa izcīņas finālu iemūžināja 13 akreditētie fotogrāfi un vairāk nekā 20 žurnālisti. Spēli klātienē vēroja 1650 skatītāji, savukārt video translāciju bija iespējams vērot ltv.lv un spēles ierakstu – LTV-7 kanālā. Kā jau tika ziņots iepriekš, Latvijas Kausa izcīņas finālu klātienē apmeklēja arī Jelgavas pilsētas domes pārstāvji, kā arī vairākas citas Latvijas futbola sabiedrībā pazīstamas personas.

Latvijas Kausa pastāvēšanas vēsturē šis kļuva par 73.finālu. „Skonto FC” spēlētāji iepriekš turnīrā triumfējuši deviņas reizes, kamēr FK „Jelgava” līdz panākumam šī gada finālā prestižo trofeju izcīnīja 2010.gadā. Latvijas Kausa izcīņas finālu pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē apkalpoja sešu tiesnešu brigāde. Galvenajam tiesnesim Vadimam Direktorenko šis kļuva par trešo Latvijas Kausa finālu karjerā.

Latvijas Futbola federācija pateicas Jelgavas pilsētas domei, Zemgales Olimpiskā centra administrācijai, kā arī FK „Jelgava” par sadarbību Latvijas Kausa fināla organizēšanā!

Saistītā informācija
Spēles oficiālais protokols
Finālisti | komandu sastāvi un oficiālās personas
Skonto FC
FK Jelgava
  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds