FINĀLS (21.maijs)
 Spēles oficiālais protokols
 Biļetes
 Mediju akreditāciju pieteikumu termiņš noslēdzies
 Finālistu preses konference - 20.maijā
 Tiesneši
2013/2014.gads
 Online
 1. kārta
 1/16 fināls
 1/8 fināls
 1/4 fināls
 1/2 fināls
 FINĀLS (21.maijs)
2013./2014.gada Latvijas Kausa izcīņas FINĀLS | TIESNEŠI


Foto: Z.Zālmanis (Nikon)

Latvijas Futbola federācija (LFF) Tiesnešu komiteja ir paziņojusi tiesnešu brigādi, kas 21.maijā Jelgavā apkalpos Latvijas Kausa izcīņas finālu starp “Skonto FC” un FK “Jelgava” komandām. Zīmīgi, ka šī spēle kļūs par pirmo Latvijas Kausa finālu, kuru apkalpos sešu tiesnešu brigāde.

Vadima Direktorenko trešais fināls

Vadims Direktorenko sāka tiesāt futbolu 16 gadu vecumā, apkalpojot Latvijas jauniešu čempionāta spēles visās vecuma grupās (no U-7 līdz U-19), kā arī Latvijas 2.līgas, dublieru čempionāta un 1.līgas čempionāta vairākas spēles. Interesanti, ka pirms uzsākt tiesneša karjeru Vadims spēlēja futbolu kā vārtsargs. Latvijas futbola virslīgā kā galvenais tiesnesis Vadims Direktorenko debitēja 2005.gadā.

Vadima Direktorenko karjerā šis būs jau trešais Latvijas Kausa fināls. 2008.gadā Vadims Direktorenko apkalpoja finālspēli, kurā FK “Ventspils” pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēja Daugavpils “FC Daugava”. Savukārt 2012.gadā Vadims Direktorenko tika nozīmēts par Latvijas Kausa izcīņas fināla galveno tiesnesi spēlē, kur “Skonto FC” pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēja SK “Liepājas metalurgs” futbolistus.

Vadims Direktorenko ir FIFA kategorijas tiesnesis jau no 2009.gada. Uz doto brīdi apkalpoja 160 Virslīgas čempionātā, kā arī 20 starptautiskas spēles. 2012.gadā tika iekļauts UEFA "Talents and Mentors" programmā. 2012.gadā atzīts par Latvijas labāko futbola tiesnesi, saņemot Latvijas Futbola federācijas apbalvojumu. Vadims Direktorenko ir pazīstamā futbola tiesneša un tagad arī viena no labākajiem Latvijas futbola tiesnešu inspektora Vladimira Direktorenko dēls, kuru Vadims Direktorenko pamatoti uzskata par savu visobjektīvāko un bargāko skolotāju.

Seši tiesneši finālā – pirmo reizi vēsturē

2014.gada Latvijas Kausa izcīņas finālu pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē apkalpos sešu tiesnešu brigāde. Atgādinām, ka šosezon pirmo reizi seši tiesneši tiesāja “SMScredit.lv” Virslīgas čempionāta spēli starp “Spartaks Jūrmala” un Daugavpils BFC „Daugavpils” komandām 23.martā. Arī turpmāk sezonas garumā atsevišķām spēlēm tiek nozīmēti seši tiesneši.

Šāds notikums ir iespējams, pateicoties Latvijas Futbola federācijas (LFF) tiesāšanas attīstības programmai, kuras ietvaros LFF vienojās ar UEFA par papildus finansējuma piešķiršanu papildus tiesnešu asistentu ieviešanai un attīstībai. Jau vairāku gadu garumā UEFA izmanto sešus tiesnešus UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas spēļu apkalpošanai. Šādas tiesāšanas attīstības programmā piedalās daudzas Eiropas valstis, tajā skaitā arī mūsu tuvākie kaimiņi - Lietuvas un Igaunijas kolēģi.

2014.gada Latvijas Kausa izcīņas fināla tiesnešu brigāde

Galvenais tiesnesis: Vadims Direktorenko (Rīga, FIFA kategorija)
Asistents: Haralds Gudermanis (Carnikava, FIFA kategorija)
Asistents: Igors Tagijevs (Liepāja, Nacionālā kategorija)
Papildus asistents: Mareks Ķere (Tukums, Nacionālā kategorija)
Papildus asistents: Andris Treimanis (Kuldīga, FIFA kategorija)
Ceturtais tiesnesis: Jevģenijs Morozovs (Rīga, Nacionālā kategorija)
Inspektors: Vitālijs Liholajs (Jūrmala)
LFF delegāts: Vladimirs Žuks (Rīga)


Latvijas Futbola federācija

  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds