2014/2015.gads
 1.posms (2. - 21.jūnijs)
 2.posms (5. - 13.jūlijs)
 1/8 fināls
Spēles | rezultāti
 2014/2015.gads
 2013/2014.gads
 2012/2013.gads
 2011/2012.gads
 2010/2011.gads
 2009/2010.gads
 2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
2014./2015.gada Latvijas Kausa izcīņa futbolā | 1. posms

 

Piektdien, 23.maijā, Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās notika 2014./2015.gada Latvijas Kausa izcīņas 1.posma spēļu pāru izloze. Pirmā posma 1.kārtas spēlēm jānotiek no 2.jūnija līdz 8.jūnijam, bet pirmā posma 2.kārtas spēlēm jānotiek no 9.jūnija līdz 21.jūnijam.

Atbilstoši sacensību Reglamentam, šajā posmā piedalās Latvijas 2.līgas čempionāta klubi un visi klubi, kas ir LFF biedri (kuri ir pieteikušies dalībai Latvijas kausa izcīņā saskaņā ar p.5.2). Spēļu pāri un saimnieki tika noteikti ar izlozes palīdzību.

Sacensību nākamajā posmā (kārtā) iekļūs pāra uzvarētājs.

1. kārta (2014.gada 1. - 8.jūnijs)

 01.jūnijā plkst 18:00
FK Dinamo Rīga 1:0 DSVK Traktors (Ostvalda vsk laukums, Rīga)
Tiesnesis: Raitis Zamurs
Asistenti: Ralfs Dirnens, Aleksejs Fjodorovs

 02.jūnijā plkst 19:15
Rīnūži 7:2 Riga United F.C. (Šeibeļa stadions, Rīga)
Tiesnesis: Jevģenijs Morozovs
Asistenti: Andrejs Kolosovs, Jānis Ikaunieks

 05.jūnijā plkst 19:00
FK Lielupe 0:9 Kuldīgas NSS (Ostvalda vsk. laukums, Rīga)
Tiesnesis: Jānis Ikaunieks 
Asistenti: Edgars Martinsons, Mārtiņš Svipsts

 05.jūnijā plkst 19:30
FK Bandava 2:1 FK Nīca (Vaiņodes stadions)
Tiesnesis: Mārtiņš Gross 
Asistenti: Vače Pepaņans, Vitālijs Karpenko

 07.jūnijā plkst 14:00
Grobiņas SC 4:2 FK Fortūna (Grobiņas pilsētas stadions)

 07.jūnijā plkst 16:00
Monarhs 2:0 FK Alberts (LU stadions, Rīga)

 07.jūnijā plkst 18:00
GFA/Zellis 0:6 FK Staiceles bebri (Gulbenes Sporta centrs)

 08.jūnijā plkst. 14:00
FK Dobele 0:2 FC Caramba (Dobeles pilsētas stadions)

2. kārta (2014.gada 9. - 21.jūnijs)

12.jūnijā plkst. 20:30
FK Ādaži 0:2 FK Dinamo Rīga (Ostvalda vsk. stadions, Rīgā)
Tiesnesis: Vitālijs Poļakovs
Asistenti: Dmitrijs Hmurovičs, Sergejs Lupanovs

14.jūnijā plkst. 17:00
Balvu SC 3:4 Grobiņas SC (Balvu pilsētas stadions, Balvi)
Tiesnesis: Gints Grislis
Asistenti: Jurijs Kolosovs, Artemijs Semjonovs

18. jūnijā plkst. 20:45
FC Caramba 3:2 SK Upesciems (NSB ''Arkādija'' mākslīgais laukums,Rīga)

19. jūnijs plkst. 19:30
FK Staiceles Bebri 8:0 FC Marienburg (Staicele)

20. jūnijs plkst. 19:45
FK Carnikava 4:4 (4:5 papildlaiks) Rīnūži (Carnikavas sporta komplekss,Smilšu iela 1)

21. jūnijs plkst. 16:00
FK Laidze 1:8 Monarhs (Laidzes Profesionālas vsk. stadions, Laidze)

21. jūnijs plkst. 14:00
Kuldīgas NSS 2:4 RTU FC (A.Grundmaņa stadions, Īsa iela 2, Kuldīgā)

21. jūnijā plkst. 13:00
Ludzas NSS 2:3 FK Bandava (Ludzas novada Sporta skolas stadionā, Sporta iela 21, Ludzā)

  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds