2014/2015.gads
 1.posms (2. - 21.jūnijs)
 2.posms (5. - 13.jūlijs)
 1/8 fināls
Spēles | rezultāti
 2014/2015.gads
 2013/2014.gads
 2012/2013.gads
 2011/2012.gads
 2010/2011.gads
 2009/2010.gads
 2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
2014./2015.gada Latvijas Kausa izcīņa futbolā | 2. posms


FOTO - Latvijas Kausa izcīņas 2.posma spēļu pāru grafiks
(Nospiediet uz attēla, lai palielinātu to)

LFF.lv | Izlozēti Latvijas Kausa 2.posma pirmās kārtas spēļu pāri

Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās pirmdien, 25.jūnijā, notika 2014./2015.gada Latvijas Kausa izcīņas 2.posma pāru izloze.

Sacensību otrajā posmā piedalās astoņi klubi, kuri veiksmīgi pārvarēja pirmo posmu - FK Dinamo Rīga, Grobiņas SC, FC Caramba, FK Staiceles Bebri, Rīnūži, Monarhs, RTU FC un FK Bandava, kuriem pievienojas SYFORM Pirmās līgas klubi. Spēles datumi tiks paziņoti LFF.lv mājaslapā.

Latvijas Kausa izcīņas 2.posma 1.kārtas spēlēm jānotiek no 5. jūlija līdz 6.jūlijam, savukārt 2.posma 2.kārtas spēlēm jānotiek no 12.jūlija līdz 13.jūlijam. Otro posmu pārvarējušās komandas iekļūs Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfinālā, kurā piedalās 16 komandas, tajā skaitā SMScredit.lv Virslīgas desmit klubi.

 2014./2015.gada Latvijas Kausa reglamentu iespējams aplūkot šeit

1.kārta | 5./6.jūlijs

05.07.2014. 14:00 Ogres stadionā
FK Ogre 4:0 FK Dinamo Rīga

05.07.2014. 14:00 LFF mācību un treniņu centrā "Staicele"
FK Staiceles Bebri 5:0 FK Pļaviņas DM

05.07.2014. 15:00 Valmieras futbola kluba sporta bāze
Valmiera Glass FK/BSS 1:1 (2:1) RTU FC

05.07.2014. 16:00 Olaines stadionā
AFA OLAINE 0:1 FK Tukums 2000/TSS

05.07.2014. 17:00 Vidzemes OC, Valmiera
FK Smiltene/BJSS 4:0 JFK Saldus

05.07.2014. 18:00, Salaspils stadions
Salaspils 1:4 Rīgas Futbola skola

06.07.2014. 13:00, Jēkabpils stadions
FK Jēkabpils/JSC 1:4 FB Gulbene

06.07.2014. 14.00, Rīgas 49.vidusskolas stadions
SFK UNITED 1:2 Rīnūži

06.07.2014. 14:00, Preiļu BJSS stadions
Preiļu BJSS 2:1 FC Caramba

06.07.2014. 15:00, Grobiņas stadions
Grobiņas SC 5:2 FK Bandava

 Spēle ATCELTA
Rēzeknes BJSS 3:0 Monarhs

 Spēle ATCELTA
FK 1625 Liepāja 3:0 FK Auda

2.kārta | 12./13.jūlijs

 12.07.2014. 16:00 Liepāja (Valmieras FK sporta bāzes stadions, Valmierā)
Valmiera Glass FK/BSS 0:3 FK 1625 Liepāja
Tiesnesis: Ivars Caune
Asistenti: Aleksejs Jermolajevs, Andrejs Makarovs
Inspektors: Andrejs Sipailo

 12.07.2014. 16:00 (NSB Arkādija dabīgais laukums,Rīgā)
Rīgas Futbola skola 5:2 Preiļu BJSS
Tiesnesis: Ingus Puriņš
Asistenti: Pauls Minkevičs, Normunds Broks
Inspektors: Ivars Kazāks

 12.07.2014. 16:00 (Grobiņas pilsētas stadions)
Grobiņas SC 2:3 FK Ogre
Tiesnesis: Edgars Maļcevs
Asistenti: Mārtiņš Svipsts, Andrejs Kolosovs
Inspektors: Aldis Berziņš

 12.07.2014. 18:00 ( Tukuma pilsētas stadions,Tukumā)
FK Tukums 2000 TSS 1:0 Rēzeknes BJSS
Tiesnesis: Andris Treimanis
Asistenti: Raimonds Tatriks, Eduards Fatkulins
Inspektors: Vladimirs Ivušins

 12.07.2014. 19:00 (NSB Arkādija mākslīgais laukums, Rīgā)
FB Gulbene 3:0 FK Staiceles Bebri
Tiesnesis: Mārtiņš Vēģeris
Asistenti: Leons Gumba, Ralfs Dirnens
Inspektors: Ādolfs Supe

 13.07.2014. 18:00 (Šeibeļa stadions, Rīgā)
Rīnūži 0:2 FK Smiltene
Tiesnesis: Mareks Ķere
Asistenti: Niklavs Lācis, Aleksejs Fjodorovs
Inspektors: Boriss Adjutovs

  Spēles | rezultāti
  Trofeja | Trophy
  REGLAMENTS
  Kausa fināla programmas
  Fināli | Finals (kopš 1936.gada)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds