2014. gads
 03.-12.janvāris | V.A. Granatkina piemiņas turnīrs
 19.februāris | Pārbaudes spēle: Latvija - FK Liepāja (1:2)
 04.-06.marts | "Federācijas kauss"
 31. maijs | LATVIJA - IGAUNIJA (3:0)
 26. - 29.jūnijs | Baltijas Kauss (Lietuvā)
 5. un 7. augusts | LATVIJA - NORVĒĢIJA
 7. un 9. septembris| LATVIJA - AZERBAIDŽĀNA
 2014./2015.gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas kārta
1996.g.dz. izlase
 Kalendārais plāns
 Kandidātu paplašinātais saraksts
Granatkina kauss
 04.01.2014. | Sanktpēterburga U-19 - Latvija U-19 (4:0)
 06.01.2014. | Latvija U-19 - Turcija U-19 (1:0)
 08.01.2014. | Ukraina U-19 - Latvija U-19 (2:0)
 09.01.2014. | Azerbaidžāna U-19 - Latvija U-19 (2:1)
 11.01.2014. | Moldova U-19 - Latvija U-19 (1:0)
11.01.2014. | Moldova U-19 - Latvija U-19 (1:0)


Cīņā par bumbu Latvijas izlases spēlētājs Artūrs Kupčs (foto: granatkin.com)

Latvijas jauniešu futbola izlase (1996.gadā dzimušie spēlētāji) sestdien, 11.janvārī, Sanktpēterburgā aizvadīja pēdējo spēli pirmā FIFA viceprezidenta V.A. Granatkina piemiņai veltītajā turnīrā. Galvenā trenera Vladimira Babičeva vadītā komanda ar rezultātu 0:1 atzina Moldovas futbolistu pārākumu, tādējādi dalību turnīrā noslēdzot 16.vietā. Vienīgos vārtus šajā spēlē Moldovas futbolisti guva 23.minūtē.

 FOTO: Latvijas U-19 futbola izlases spēlē pret Moldovu.

 Plašāka informācija par V.A. Granatkina turnīra spēlēm (krievu valodā) pieejama oficiālajā mājaslapā.

V.A. Granatkina piemiņas turnīrs
Moldova U-19 Latvija U-19
1 0
11.01.2014, 10:00, Sanktpēterburga, Krievija, Peterburgskij SKK
23'  Artiom Zabun

1 Nicolai Cebotari (GK)
4 Serghei Svinarenko
5 Mihail Apostol
6 Valerii Macritichii
7 Denis Golubev
8 Veaceslav Zagaevscii
9 Andrei Macritichii
10 Sergiy Berestean
11 Artiom Zabun
13 Fedor Andriuhin
18 Dan Gustiun

1 Vladislavs Kurakins (GK)
3 Ņikita Koļesovs
4 Deniss Bezuščonoks (C)
5 Viktors Litvinskis
7 Andris Krušatins
9 Raivis Jurkovskis
10 Artūrs Strazdiņš
11 Vitālijs Dubrovskis
15 Klāvs Bāliņš
18 Artūrs Kupčs
19 Antonijs Černomordijs
2 Vadim Crudu
3 Valerii Osipenco
12 Emil Timbur (GK)
13 Andrei Rusnac
14 Vadim Bejenari
16 Alexandru Curtejan
17 Cristian Cucovei
2 Jānis Jēkabsons
6 Sergejs Vasiļjevs
8 Krišs Kārkliņš
12 Gļebs Sopots (GK)
14 Ruslans Keirāns
16 Ņikita Rjabokons
17 Anastasijs Mordatenko
90' 16 Alexandru Curtejan
11 Artiom Zabun
27' 8 Krišs Kārkliņš
3 Ņikita Koļesovs
61' 6 Sergejs Vasiļjevs
18 Artūrs Kupčs
70' 17 Anastasijs Mordatenko
9 Raivis Jurkovskis
75' 2 Jānis Jēkabsons
10 Artūrs Strazdiņš

25'  Sergiy Berestean

90'  Jānis Jēkabsons
- -
Galvenais tiesnesis: Artur Fedorov
Asistenti: Ilya Ivanov, Pavel Jakovlev
Ceturtais tiesnesis: Vladimir Mankov (visi- Krievija)
Inspektors:
Delegāts: -
200
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds