2014. gads
 16.janvāris | Pārbaudes spēle: LIETUVA - LATVIJA (2:1)
 Janvāris | "Development cup'' Minskā
 04.marts | Pārbaudes spēle: MAĶEDONIJA - LATVIJA (4:1)
 Marts | 2013./2014.gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta Elites raunds
 Jūlijs | Pārbaudes spēles: LATVIJA - IGAUNIJA
1997.g.dz. izlase
 Kalendārais plāns
 Kandidātu paplašinātais saraksts
JAUNIEŠU IZLASES
 Baltijas Kauss
 UEFA Eiropas čempionāts
 UEFA Attīstības turnīrs
 Galvenie treneri
 1999.g.dz. izlase
 1998.g.dz. izlase
 1997.g.dz. izlase
 1996.g.dz. izlase
 1995.g.dz. izlase
 1994.g.dz. izlase
 1993.g.dz. izlase
 1992.g.dz. izlase
 1991.g.dz. izlase
 1990.g.dz. izlase
 1989.g.dz. izlase
 1988.g.dz. izlase
 1987.g.dz. izlase
 1986.g.dz. izlase
 1985.g.dz. izlase
 1984.g.dz. izlase
 1983.g.dz. izlase
 1982.g.dz. izlase
 1981.g.dz. izlase
 1980.g.dz. izlase
23.janvāris | LATVIJA - BALTKRIEVIJA (4:5)

2014.gada starptautiskā "Development Cup" jauniešu futbola izlašu turnīra ceturtdaļfinālā Latvijas jauniešu futbola izlase (1997.gadā dzimušie spēlētāji, galvenais treneris - Igors Stepanovs) piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem ar rezultātu 4:5. Nākamo spēli Latvijas futbolisti aizvadīs sestdien, 25.janvārī, kad cīņa par 5.-8.vietu turnīrā mūsu komanda spēkosies pret Ukrainas vai Irānas izlasi.

Atgādinām, ka pateicoties divām izcīnītajām uzvarām turnīra pirmajās spēlēs pār Turkmenistānas un Krievijas izlasēm, galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda ar sešiem punktiem ieņēma pirmo vietu ''C'' apakšgrupā.

Spēļu kalendārs

Latvijas jauniešu izlases spēles 2014.gada ''Development cup'' turnīrā:

  19.janvāris | TURKMENISTĀNA - LATVIJA (0:4)
  21.janvāris | KRIEVIJA - LATVIJA (0:1)
  23.janvāris | LATVIJA - BALTKRIEVIJA (4:5)
  25.janvāris | IRĀNA - LATVIJA (1:0)
  26.janvāris | LATVIJA - SOMIJA (0:2)
VIDEO TIEŠRAIDE (piedāvā Baltkrievijas FF)
"Development Cup 2014"
BALTKRIEVIJA LATVIJA
5 4
23.01.2014, plkst. 15:45, ''Minsk Manezh'', Minska, Baltkrievija

4'  Oleg Garapuchik 
22'  Illya Kuharchik
37'  Artem Vasilyev
55' Dmitriy Antilevskiy
67'  Artem Vasliyev (pen)

11'  Devids Dobrecovs
20'  Pāvels Liholetovs
65'  Marks Deružinskis
71'  Pāvels Liholetovs
1 Artem Beliy (GK)
3 Oleg Garapuchik
9 Evgeniy Esman
17 Illya Raschenya
14 Illya Kuharchik
8 Roman Kozel
11 Evgeniy Velko (C)
6 Aleksandr Aleksandrovich
13 Ivan Bahar
7 Roman Burets
5 Artem Vasilyev

1 Kristaps Zommers (GK)
2 Antons Tumanovs
3 Krists Kristers Gulbis
4 Ralfs Džeriņš
6 Bruno Bērziņš
7 Ēriks Šilings
8 Ņikita Pačko
9 Devids Dobrecovs (C)
10 Pāvels Liholetovs
11 Maksims Osipovs
14 Aleksejs Grjaznovs

12 Maksim Plotnikov (GK)
2 Aleksey Kleymatich
16 Georgiy Monastirskiy
4 Roman Plehov
18 Artur Saramaha
15 Dmitriy Harnavstov
10 Dmitriy Antilevsky
12 Reinis Reinholds (GK)
15 Norberts Sovers
17 Ričards Korzāns
18 Vitālijs Vavilovs
5 Marks Deružinskis
13 Aleksandrs Guzlajevs
39' 10 Dmitriy Antilevsky
6 Aleksandr Aleksandrovich
18' 18 Vitālijs Vavilovs
11 Maksims Osipovs
59' 5 Marks Deružinskis
14 Aleksejs Grjaznovs
80' 17 Ričards Korzāns
8 Ņikita Pačko
87' 12 Reinis Reinholds
17 Ričards Korzāns
45'  Antilevskiy 29'  Grjaznovs
47'  Šilings
80'+6  Monastirskiy
80'+6  Garapuchik
80'+5  Zommers
80'+6  Šilings
Galvenais tiesnesis: Valeriy Galomzik
Asistenti: Gleb Doroshkov, Aleksandr Banteev
Ceturtais tiesnesis: Vladimir Kuzmin
Inspektors: Mihail Arhipov
Delegāts: Mihail Arhipov
800
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds