2014. gads
 16.janvāris | Pārbaudes spēle: LIETUVA - LATVIJA (2:1)
 Janvāris | "Development cup'' Minskā
 04.marts | Pārbaudes spēle: MAĶEDONIJA - LATVIJA (4:1)
 Marts | 2013./2014.gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta Elites raunds
 Jūlijs | Pārbaudes spēles: LATVIJA - IGAUNIJA
1997.g.dz. izlase
 Kalendārais plāns
 Kandidātu paplašinātais saraksts
JAUNIEŠU IZLASES
 Baltijas Kauss
 UEFA Eiropas čempionāts
 UEFA Attīstības turnīrs
 Galvenie treneri
 1999.g.dz. izlase
 1998.g.dz. izlase
 1997.g.dz. izlase
 1996.g.dz. izlase
 1995.g.dz. izlase
 1994.g.dz. izlase
 1993.g.dz. izlase
 1992.g.dz. izlase
 1991.g.dz. izlase
 1990.g.dz. izlase
 1989.g.dz. izlase
 1988.g.dz. izlase
 1987.g.dz. izlase
 1986.g.dz. izlase
 1985.g.dz. izlase
 1984.g.dz. izlase
 1983.g.dz. izlase
 1982.g.dz. izlase
 1981.g.dz. izlase
 1980.g.dz. izlase
26.janvāris | LATVIJA - SOMIJA (0:2)

LFF.lv | Latvijas jauniešu futbola izlase "Development Cup" ieņem 8. vietu

Starptautiskā
"Development Cup 2014" turnīra ietvaros Latvijas U-17 izlases futbolisti (1997.gadā dzimušie spēlētāji, galvenais treneris - Igors Stepanovs) svētdien, 26.janvārī, piekāpās Somijas vienaudžiem ar rezultātu 0:2 un noslēdza turnīru 8.vietā.

Spēļu kalendārs

Latvijas jauniešu izlases spēles 2014.gada ''Development cup'' turnīrā:

  19.janvāris | TURKMENISTĀNA - LATVIJA (0:4)
  21.janvāris | KRIEVIJA - LATVIJA (0:1)
  23.janvāris | LATVIJA - BALTKRIEVIJA (4:5)
  25.janvāris | IRĀNA - LATVIJA (1:0)
  26.janvāris | LATVIJA - SOMIJA (0:2)
"Development Cup 2014"
LATVIJA SOMIJA
0 2
26.01.2014, plkst. 9:30, ''Minsk Manezh'' , Minska, Baltkrievija
29'  Haglund
56'  Ala- Myllymaki

1 Kristaps Zommers (GK)
2 Antons Tumanovs
3 Krists Kristers Gulbis
6 Bruno Bērziņš
7 Ēriks Šilings
8 Ņikita Pačko
9 Devids Dobrecovs (C)
14 Aleksejs Grjaznovs
16 Sebastjans Križanovskis
18 Vitālijs Vavilovs
5 Marks Deružinskis

1 Teppo Marttinen (GK)
2 Joni Mäkinen
3 Joachim Böckerman
14 Leo Väisänen
19 Axel Lönnfors
6 Obed Malolo
13 Aatu Laatikainen
16 Santtu Toiviainen
11 Calvin N'Sombo
10 Fredrik Jensen (C)
9 Samuel Haglund
12 Renis Reinholds (GK)
4 Ralfs Džeriņš
17 Vladislavs Sorokins
10 Pāvels Liholetovs
11 Maksims Osipovs
15 Norberts Sovers
13 Aleksandrs Guzlajevs

5 Akseli Kalermo
8 Joonas Nissinen
15 Lauri Ala-Myllymäki
7 Jimi Riikonen
18 Juuso Ollila
20 Behar Zymberi
12 Tomi Mikkelsson (GK)

38' 17 Vladislavs Sorokins
3 Krists Kristers Gulbis
41' 11 Maksims Osipovs
18 Vitālijs Vavilovs
51' 15 Norberts Sovers
14 Aleksejs Grjaznovs
72' 13 Aleksandrs Guzlajevs
16 Sebastjans Križanovskis
48' 5 Akseli Kalermo
14 Leo Väisänen
48' 15 Lauri Ala-Myllymäki
13 Aatu Laatikainen
58' 20 Behar Zymberi
9 Samuel Haglund
58' 8 Joonas Nissinen
6 Obed Malolo
68' 18 Juuso Ollila
10 Fredrik Jensen
76' 7 Jimi Riikonen
11 Calvin N'Sombo
- -
- -
Galvenais tiesnesis: Sergey Krasnikov
Asistenti: Aleksey Sadovsky, Yury Nizovtsev
Ceturtais tiesnesis: Vladimir Zholudev
Inspektors: Vasily Kalinovsky
Delegāts: Vasily Kalinovsky
100
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds