2014. gads
 16.janvāris | Pārbaudes spēle: LIETUVA - LATVIJA (2:1)
 Janvāris | "Development cup'' Minskā
 04.marts | Pārbaudes spēle: MAĶEDONIJA - LATVIJA (4:1)
 Marts | 2013./2014.gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta Elites raunds
 Jūlijs | Pārbaudes spēles: LATVIJA - IGAUNIJA
1997.g.dz. izlase
 Kalendārais plāns
 Kandidātu paplašinātais saraksts
JAUNIEŠU IZLASES
 Baltijas Kauss
 UEFA Eiropas čempionāts
 UEFA Attīstības turnīrs
 Galvenie treneri
 1999.g.dz. izlase
 1998.g.dz. izlase
 1997.g.dz. izlase
 1996.g.dz. izlase
 1995.g.dz. izlase
 1994.g.dz. izlase
 1993.g.dz. izlase
 1992.g.dz. izlase
 1991.g.dz. izlase
 1990.g.dz. izlase
 1989.g.dz. izlase
 1988.g.dz. izlase
 1987.g.dz. izlase
 1986.g.dz. izlase
 1985.g.dz. izlase
 1984.g.dz. izlase
 1983.g.dz. izlase
 1982.g.dz. izlase
 1981.g.dz. izlase
 1980.g.dz. izlase
21.janvāris | KRIEVIJA - LATVIJA (0:1)

LFF.lv | Latvijas izlase pārspēj Krieviju un nodrošina pirmo vietu apakšgrupā

2014.gada starptautiskā "Developmen Cup" jauniešu futbola izlašu turnīra C apakšgrupas otrajā spēlē Latvijas izlase (1997.gadā dzimušie futbolisti, galvenais treneris - Igors Stepanovs) ar rezultātu 1:0 pārspēja Krievijas vienaudžus. Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notikušajā spēlē vienīgos un uzvaras vārtus Latvijas izlases rindās guva uzbrucējs Devids Dobrecovs, kuram šie bija jau trešie vārti divās spēlēs.

Pateicoties divām izcīnītajām uzvarām, galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda ar sešiem punktiem ieņēmusi pirmo vietu apakšgrupā un turnīra ceturtdaļfinālā 23.janvārī tiksies ar Somiju vai Baltkrieviju (abu šo komandu savstarpējā spēle notiks šovakar).

Spēļu kalendārs

Latvijas jauniešu izlases spēles 2014.gada ''Development cup'' turnīrā:

  19.janvāris | TURKMENISTĀNA - LATVIJA (0:4)
  21.janvāris | KRIEVIJA - LATVIJA (0:1)
  23.janvāris | LATVIJA - BALTKRIEVIJA (4:5)
  25.janvāris | IRĀNA - LATVIJA (1:0)
  26.janvāris | LATVIJA - SOMIJA (0:2)
"Development Cup 2014"
Krievija Latvija
0 1
21.01.2014., 15:30, ''Minsk Manezh'', Minska, Baltkrievija
69.min  Devids DOBRECOVS

1 Ilya Suhorochenko (GK)
3 Sergey Evtushenko
2 Artem Mamin
7 Nikolai Kipiani
8 Danil Poluboyarinov (C)
16 Timur Koblov
6 Andrey Mironov
9 Nikolai Obolsky
10 Maiximilian Pronichev
5 Dmitry Skopintsev
4 Dzhamshed Rahmonov

1 Kristaps Zommers (GK)
2 Antons Tumanovs
3 Krists Kristers Gulbis
4 Ralfs Džeriņš
5 Vladislavs Sorokins
6 Bruno Bērziņš
7 Ēriks Šilings
8 Ņikita Pačko
9 Devids Dobrecovs
11 Maksims Osipovs
17 Ričards Korzāns
12 Ivan Zlobin (GK)
18 Ilya Kamishev
17 Andrey Alekseev
14 Georgy Melkadze
13 Pavel Farafonov
15 Valery Yaroshenko
11 Sergey Serchenkov
12 Reinis Reinholds
14 Aleksejs Grjaznovs
15 Noberts Sovers
16 Sebastjans Križanovskis
18 Vitālijs Vavilovs
10 Marks Deružinskis
13 Aleksandrs Guzlajevs
38' 14 Georgy Melkadze
16 Timur Koblov
62' 15 Valery Yaroshenko
8 Danil Poluboyarinov
62' 11 Sergey Serchenkov
9 Nikolai Obolsky
77' 14 Georgy Melkadze
7 Nikolai Kipiani
24' 14 Aleksejs Grjaznovs
11 Maksims Osipovs
28' 18 Vitālijs Vavilovs
4 Ralfs Džeriņš
38' 16 Sebastjans Križanovskis
5 Vladislavs Sorokins
65' 13 Aleksandrs Guzlajevs
17 Ričards Korzāns
31'  Poluboyarinov
61'  Evtushenko
80'+3  Rahmonov
80'+3  Guzlajevs
- -
Galvenais tiesnesis: Andrey Vasilevich
Asistenti: Pavel Gritsuk, Viktor Getikov
Ceturtais tiesnesis: Aleksey Romanov
Inspektors: Mihail Arhipov
Delegāts: -
1240
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds