2014. gads
 16.janvāris | Pārbaudes spēle: LIETUVA - LATVIJA (2:1)
 Janvāris | "Development cup'' Minskā
 04.marts | Pārbaudes spēle: MAĶEDONIJA - LATVIJA (4:1)
 Marts | 2013./2014.gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta Elites raunds
 Jūlijs | Pārbaudes spēles: LATVIJA - IGAUNIJA
1997.g.dz. izlase
 Kalendārais plāns
 Kandidātu paplašinātais saraksts
JAUNIEŠU IZLASES
 Baltijas Kauss
 UEFA Eiropas čempionāts
 UEFA Attīstības turnīrs
 Galvenie treneri
 1999.g.dz. izlase
 1998.g.dz. izlase
 1997.g.dz. izlase
 1996.g.dz. izlase
 1995.g.dz. izlase
 1994.g.dz. izlase
 1993.g.dz. izlase
 1992.g.dz. izlase
 1991.g.dz. izlase
 1990.g.dz. izlase
 1989.g.dz. izlase
 1988.g.dz. izlase
 1987.g.dz. izlase
 1986.g.dz. izlase
 1985.g.dz. izlase
 1984.g.dz. izlase
 1983.g.dz. izlase
 1982.g.dz. izlase
 1981.g.dz. izlase
 1980.g.dz. izlase
04.marts | Pārbaudes spēle: MAĶEDONIJA - LATVIJA (4:1)

Latvijas U17 jauniešu futbola izlase (1997.gadā dzimušie spēlētāji, galvenais treneris - Igors Stepanovs) Skopjē notikušajā pārbaudes spēlē piekāpās Maķedonijas vienaudžiem ar rezultātu 1:4. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā šajā spēlē guva Antons Tumanovs.

Šis Latvijas U17 izlasei bija sagatavošanās posms pirms 2013./2014.gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta Elites raunda turnīŗa, kas no 26. līdz 31. martam norisināsies Portugālē.

Saistītā informācija
Kandidātu saraksts
Latvijas jauniešu futbola izlases paplašinātais kandidātu saraksts treniņnometnei Marijampolē un pārbaudes spēlei Maķedonijā (2014.gada 26.februāris – 5.marts)
Pārbaudes spēle
Maķedonija U17 Latvija U17
4 1
04.03.2014, plkst. 15:00, Skopje, Maķedonijas FF treniņu bāze

 2' Mirchevski
 6' Krstevski
 11' Mirchevski
 42' Petkovski

 70' Tumanovs

1 Filip Ilic (GK)
2 Slobodan Bocevski
3 Sabahudin Alomerovikj
4 Shaip Tela
5 Darko Digalovski
6 Kurt Redjep
7 Emil Abaz
8 Sabit Bilali
9 Petar Petkovski (C)
10 Martin Mirchevski
11 Strahinia Krstevski
1 Reinis Reinholds (GK)
2 Antons Tumanovs
3 Krists K. Gulbis
4 Ralfs D. Džeriņš
5 Vladislavs Sorokins
6 Bruno Bērziņš
7 Maksims Osipovs
8 Aleksejs Grjaznovs
9 Vitālijs Vavilovs
10 Devids Dobrecovs (C)
11 Aleksandrs Guzlajevs
12 Lazar Djoreleilevski
13 Igor Perchinkov
14 Milan Aleksikj
15 Stefan Jeftovski
16 Boban Georgiev
17 Besar Iseni
18 Remzifaik Selmani
19 Valentin Kochoski
12 Vladislavs Lazarevs (GK)
13 Sebastjans Križanovskis
14 Norberts Sovers
15 Rendijs Sibass
16 Marks Deružinskis
17 Edgars Hudjakovs
18 Maksims Kirsanovs
Selmani
Abaz
Iseni
Mirchevski
Jeftovski
Redjep
Georgiev
Krstevski
Djoreleilevski
Ilic
Križanovskis
Guzlajevs
Sibass
Osipovs
Hudjakovs
Bērziņš
Kirsanovs
Sorokins
Sovers
Grjaznovs
Lazarevs
Reinholds
Deružinskis
Vavilovs
 Redjep
 Tela
 Osipovs
- -
Galvenais tiesnesis: Barton Josip
Asistenti: Gjorgievski Nebojsha, Jovchevski Darko
Ceturtais tiesnesis: Idrizi Furkan (visi- Maķedonija)
Inspektors:
Delegāts: -
(nav norādīts)
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS JAUNATNES FUTBOLA ČEMPIONĀTS
  LMT FUTBOLA AKADĒMIJA
  LFF ZIEMAS KAUSS
  Latvijas Zēnu futbola festivāls
  SKF Meet the World / Gothia Cup
  LFF Jaunatnes futbola KOMITEJA
  Jaunatnes FUTBOLA APBALVOJUMI
  Jaunatnes FUTBOLA KLUBI
  LFF Jaunatnes futbola Konference
  Komunikāciju Diena
  Skolu futbols
  O!Kartes kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds