2014.gads Lietuvā
 Tabula un spēles
 Latvijas U-19 futbola izlases kandidātu saraksts
 Latvijas U-17 futbola izlases kandidātu saraksts
Tabula un spēles
 26. jūnijs | Lietuva U-17 - Latvija U-17 (2:2)
 26. jūnijs | Lietuva U-19 - Latvija U-19 (0:2)
 27. jūnijs | Igaunija U17 - Latvija U17 (1:3)
 27. jūnijs | Igaunija U19 - Latvija U19 (0:1)
 29. jūnijs | Somija U17 - Latvija U17 (2:0)
 29. jūnijs | Somija U19 - Latvija U19 (0:1)
29. jūnijs | Somija U17 - Latvija U17 (2:0)

LFF.lv | Latvijas U-17 jauniešu izlase Baltijas Kausu noslēdz ar zaudējumu*

Baltijas Kausa ietvaros svētdien, 29.jūnijā, Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase (vecākais treneris - Igors Stepanovs) Lietuvas pilsētā Jonavā notikušajā turnīra noslēdzošajā spēlē ar rezultātu 0:2 (0:0) atzina Somijas vienaudžu pārākumu, piedzīvojot vienīgo zaudējumu šī gada turnīrā.

Lai arī sākotnēji Lietuvas Futbola federācija informēja Latvijas Futbola federāciju par to, ka turnīra kopvērtējuma vietu sadalījums tiks ņemts vērā pēc papildus rādītāja - FAIR PLAY jeb spēļu laikā gūto dzelteno un sarkano kartiņu skaita (sākotnēji Reglamentā šāda pozīcija nebija paredzēta), svētdien plkst 19:15 Lietuvas FF pārstāvji informēja LFF.lv, ka pēc iesaitīto pušu turpmākajām pārrunām tika pieņemts lēmums, ka vietu sadalījums kopvērtējumā tomēr tiks noteikts, balstoties uz iepriekš apstiprinātajā Reglamentā norādītajiem kritērijiem.

Atbilstoši Lietuvas Futbola federācijas telpās notikušās izlozes rezultātiem, Latvijas U-17 futbola izlase ierindojās 3.vietā, savukārt Lietuvas izlase ieņēma 2.vietu.

*teksts papildināts 30.jūnijā plkst 15:45

Saistītā informācija
Tabula un spēles
2014.gada Baltijas Kausa izcīņa jauniešu izlasēm laika posmā no 26. - 29.jūnijam risināsies Lietuvas pilsētās Kauņā un Jonavā. Sekojiet līdz turnīra spēlēm un rezultātiem LFF.lv mājaslapā.
2014. gada Baltijas Kausa izcīņa
Somija U17 Latvija U17
2 0
29.06.2014., plkst. 11:30, Jonavas KKSC stadions, Lietuva
44’  Aapo Halme
54’  Ansu Sherrif Jr

 

1 Felix Ferahyan (GK)
2 James Ainasoja
5 William Lindqvist
3 Aapo Halme
7 Kalle Salmi
15 Lassi Lappalainen
8 Omar Jama
9 Kaan Kairinen (C)
11 Niilo Mäenpää
16 Lucas Lingman
18 Benjamin Källman

12 Toms Nils Puriņš (CK)
2 Roberts Fricis
3 Edgars Bogurdovičs
4 Maksims Volkoveckis
5 Rihards Pētersons
6 Kristaps Liepa
7 Rolands Vagančuks
8 Niks Rubezis
9 Jānis Grīnbergs
10 Daņiils Hvoiņickis (C)
11 Marks Kurtišs
 

12 William Jääskeläinen (GK) 
4 Otto Schultz
6 Aapo Magenpaa
10 Adam Videjeskog
13 Otto Laginskangu
14 Mikael Soisalo
17 Ansu Sherrif Jr.

13 Rihards Miščenko (GK)
14 Andrejs Rogozins
15 Iļja Ševčuks
16 Pjotrs Pavlovskis
17 Edgars Ježkovs
18 Ronalds Smans
19 Madars Liepiņlauskis
20 Aleksandrs Romanovskis 

0' Otto Schultz
James Ainasoja
40' William Jääskeläinen
James Ainasoja
46' Mikael Soisalo
Lassi Lappalainen
46' Ansu Sherrif Jr.
Benjamin Källman
71' Otto Laginskangu
Lucas Lingman
79' Aapo Magenpaa
Otto Schultz
40' Pjotrs Pavlovskis
Roberts Fricis
58' Andrejs Rogozins
Kristaps Liepa
58' Ronalds Smans
Marks Kurtišs
58' Madars Liepiņlauskis
Maksims Volkoveckis
74' Edgars Ježkovs
Pjotrs Pavlovskis

37'  Marks Kurtišs 
80'+1  Madars Liepiņlauskis

80'+2  Andrejs Rogozins

Galvenais tiesnesis: A. Dapkus
Asistenti: E. Bučinskas, E. Folkas
Ceturtais tiesnesis: A. Jouzaitis
Inspektors: -
Delegāts: -
40
Inspektors (max 10 balles):
Saimnieki (max 5 balles):
Viesi (max 5 balles):
  LATVIJAS NACIONĀLĀ IZLASE
  LATVIJAS U-23 IZLASE
  LATVIJAS U-21 IZLASE
  JAUNIEŠU IZLASES
  NACIONĀLĀ SIEVIEŠU IZLASE
  U-19 MEITEŅU IZLASE
  U-17 MEITEŅU IZLASE
  U-15 MEITEŅU IZLASE
  Telpu futbola izlase
  Pludmales futbola izlase
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds