Izlases jaunumi
 Izlasē iekļauts Gints Freimanis
 Latvijas izlases preses konference 23.maijā
 Latvijas izlases atklātais treniņš ar bērniem 25.maijā Liepājā
 Latvijas nacionālās futbola izlases treniņu apciemo Jānis Intenbergs un Māris Verpakovskis
 Eduards Višnakovs nepalīdzēs Latvijas futbola izlasei Baltijas Kausa izcīņā
 Kaspars Gorkšs 2.jūnijā viesojās LTV-7 "Sporta studijā"
Komandas 2014.gadā
 LATVIJA (LAT)
 IGAUNIJA (EST)
 LIETUVA (LTU)
 SOMIJA (FIN)
Baltijas Kauss 2014
 Biļetes / tickets
 Mediju akreditācijas (pieteikumu termiņš noslēdzies)
 Reglaments / regulations
 LFF ģenerālsekretāra J.Mežecka uzruna
 Spēles / matches
 Izvēlēts Baltijas Kausa izcīņas futbolā oficiālais logo
 Komandas / teams

Baltijas Kauss 2014 | Atklātais treniņš 25.maijā LiepājāLatvijas nacionālā futbola izlase svētdien Liepājā aizvadīja atklāto treniņu kopā ar bērniem 


Latvijas nacionālā futbola izlase svētdien, 25.maijā, ieradās Liepājā, lai uzsāktu gatavoties šonedēļ paredzētā Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra - Baltijas kausa izcīņas spēlēm. Mariana Pahara vadītā komanda turnīra pusfinālā ceturtdien, 29.maijā plkst 20:15 stadionā "Daugava", Liepājā tiksies ar Igaunijas futbolistiem.

 FOTO GALERIJA NO TRENIŅA

Svētdien valstsvienības futbolisti vienkopus satikās Rīgas Olimpiskajā sporta centra, no kurienes komanda ar autobusu devās uz Liepāju. Vakarā komandai pievienojās arī "Skonto FC" futbolisti Valērijs Šabala un Ritvars Rugins, kā arī Jūrmalas "Spartaks" uzbrucējs Edgars Gauračs, kuri svētdien aizvadīja "SMScredit.lv" Virslīgas čempionāta savstarpējo spēli Slokā.

Svētdien vakarā stadionā "Daugava", Liepājā notika Latvijas nacionālās futbola izlases atklātais treniņš kopā ar Kurzemes reģiona pieaicināto klubu audzēkņiem. Šajā treniņā piedalījās ap 90 pieaicinātajiem jaunajiem futbolistiem vecumā no 9 - 14 gadiem no tādām pilsētām kā Grobiņa, Nīca un Dobele.

Treniņa programmu vienas stundas garumā sagatavoja valstsvienības galvenā trenera asistents Andris Riherts un fiziskās sagatavotības treneris Alehandro M.Lopezs no Spānijas. Šajā laikā bērniem bija unikāla iespēja trenēties kopā ar Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētājiem, mācīties no viņiem futbola tehnikas pamatelementus, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par profesionālu futbolistu.
Pēc treniņa beigām notika arī lielās kopbildes uzņemšana, savukārt jaunajiem futbolistiem bija iespēja saņemt autogrāfus no valstsvienības spēlētājiem. Tāpat treniņa laikā klātesošajiem bija iespēja ari aplūkot un nobildēties kopā ar Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra - Baltijas Kausa galveno trofeju.

Pirmdien, 26.maijā, Latvijas izlase turpina gatavoties pēc iepriekš apstiprinātā darba plāna. Komandas treniņš šovakar notiks stadionā "Olimpija", Liepājā. Šajā stadionā Latvijas valstsvienība trenēsies arī otrdien, 27.maijā. Oficiālais pirmsspēles treniņš paredzēts trešdienas, 28.maija vakarā stadionā "Daugava", Liepājā.

Spēle pret Igauniju 29.maijā sāksies plkst 20:15 un tā kļūs par atvadu maču valstsvienības pašlaik rezultatīvākajam uzbrucējam Mārim Verpakovskim.

Saistītā informācija
Latvijas izlases kandidātu saraksts Baltijas Kausam
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars paziņojis valstsvienības kandidātu sarakstu 29. un 31.maijā paredzētajām Baltijas Kausa izcīņas spēlēm. Pašreizējā kandidātu sarakstā iekļauti 23 futbolisti, tomēr, kā atzīmēja valstsvienības galvenais treneris, kandidātu saraksts pirms turnīra var tikt papildināts.
Biļetes / tickets
Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra – Baltijas Kausa izcīņas spēles laika posmā no 29. līdz 31.maijam risināsies Liepājā un Ventspilī. Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina futbola līdzjutējus plānot spēļu apmeklējumu savlaicīgi un iegādāties biļetes uz Baltijas Kausa izcīņas spēlēm, tostarp, ar Latvijas nacionālās futbola izlases piedalīšanos.
  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds