Baltijas Kauss 2014
 Biļetes / tickets
 Mediju akreditācijas (pieteikumu termiņš noslēdzies)
 Reglaments / regulations
 LFF ģenerālsekretāra J.Mežecka uzruna
 Spēles / matches
 Izvēlēts Baltijas Kausa izcīņas futbolā oficiālais logo
 Komandas / teams
BALTIJAS KAUSS 2014 | LFF ģenerālsekretāra uzruna

Jānis Mežeckis: "Piedalīties un uzvarēt Baltijas Kausā vienmēr ir bijis prestiži un pagodinoši katram futbolistam."

Latvijas Futbola federācijas ģenerāsekretāra Jāņa Mežecka uzruna 2014.gada Baltijas Kausa izcīņas dalībniekiem un skatītājiem:

"Vēlos apsveikt futbola līdzjutējus ar Baltijas Kausa organizēšanu Latvijā. Domāju, ka Liepājā un Ventspilī mūs gaida interesantas spēles. Baltijas Kauss ir vecākais starptautiskais futbola turnīrs Eiropā. Piedalīties un uzvarēt šajā turnīrā vienmēr ir bijis prestiži un pagodinoši katram futbolistam. Katru reizi Baltijas Kausa spēlēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstsvienības centušās apliecināt savu pārākumu pār kaimiņiem. Šogad otro reizi turnīra pastāvēšanas vēsturē tajā piedalīsies arī Somijas izlase, kas vēlreiz apliecina tā nozīmību Baltijas reģionā. Kā zināms, Latvijas izlase ir pašreizējie Baltijas Kausa trofejas īpašnieki. Esmu pārliecināts, ka mūsu izlases futbolisti darīs visu iespējamo, lai šo skaisto trofeju atstātu Latvijā arī turpmāk!

Ir ieguldīts liels darbs turnīra organizēšanā šogad. Latvijas Futbola federācijas vārdā izsaku lielu pateicību visiem mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem, bez kuru ieguldījuma nebūtu iespējams augstā līmenī organizēt so prestižo turnīru. Vēlos izteikt pateicību personīgi arī Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājam Uldim Seskam un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam par sadarbību un palīdzību Baltijas Kausa organizēšanā. Valstsvienību spēles Baltijas Kausa izcīņā kalpos par lielisku futbola popularizāciju Liepājā un Ventspilī – pilsētās, kuras no 29. līdz 31.maijam kļūs par Baltijas reģiona futbola centru.

Baltijas Kausa pusfināls 29.maijā Liepājā pret Igaunijas valstsvienību būs pēdējā spēle Latvijas nacionālās futbola izlases pašlaik rezultatīvākajam spēlētājam Mārim Verpakovskim. Māris ir sniedzis milzīgu ieguldījumu valstsvienības panākumu kaldināšanā un Latvijas futbola attīstībā.Futbola līdzjutējiem un speciālistiem, atceroties Verpakovska uzvārdu, vienmēr nāks patīkamas atmiņas. Arī šodien Māris Verpakovskis savā jaunajā amatā turpina darīt labu savas dzimtās pilsētas un arī visas Latvijas futbola labā. Aicinu futbola līdzjutējus būt kopā ar Latvijas izlasi un klātienē 29.maijā pateikties Mārim viņa pēdējā mačā valstsvienības kreklā!

Baltijas Kausa dalībniekiem novēlu sekmīgu turnīra spēļu norisi! Spēlētājiem - iztikt bez savainojumiem, kā arī iepriecināt futbola līdzjutējus ar skaistu spēli un bezkompromisa cīņu!"

Jānis Mežeckis
Latvijas Futbola federācijas
ģenerālsekretārs

Saistītā informācija
Spēles / matches
Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra - Baltijas Kausa izcīņas - spēles laika posmā no 2014.gada 29. - 31.maijam risinājās abās lielākajās Kurzemes pilsētās - Liepājā (stadionā "Daugava") un Ventspilī (Olimpiskā sporta centra stadionā). Turnīru organizēja Latvijas Futbola federācija.
Biļetes / tickets
Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra – Baltijas Kausa izcīņas spēles laika posmā no 29. līdz 31.maijam risināsies Liepājā un Ventspilī. Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina futbola līdzjutējus plānot spēļu apmeklējumu savlaicīgi un iegādāties biļetes uz Baltijas Kausa izcīņas spēlēm, tostarp, ar Latvijas nacionālās futbola izlases piedalīšanos.

  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds