EURO 2016
 Kvalifikācijas apakšgrupu izloze (2014.gada 23.februāris)
 Kvalifikācijas turnīra spēļu kalendārs
EURO kvalifikācija
 EURO 2016 atlase (finālturnīrs - Francijā)
 EURO 2012 atlase (finālturnīrs - Polijā/Ukrainā)
 EURO 2008 atlase (finālturnīrs - Austrijā/Šveicē)
 EURO 2004 atlase (finālturnīrs - Portugālē)
 EURO 2000 atlase (finālturnīrs - Nīderlandē/Beļģijā)
 EURO 1996 atlase (finālturnīrs - Anglijā)
Kaspara Gorkša komentārs pēc EURO2016 izlozesKaspars Gorkšs: „Mūsu grupa ir tāda, kas nepakļaujas nekādai matemātikai. Jācenšas parādīt savu labāko sniegumu katrā spēlē!”

Latvijas nacionālās futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītājiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā. Atgādinām, ka jaunajā kvalifikācijas turnīrā Latvijas nacionālā futbola izlase tika ielozēta „A” apakšgrupā kopā ar Nīderlandi, Čehiju, Turciju, Īslandi un Kazahstānu.

 „Pirmais iespaids ir tāds, ka šī ir tā grupa, kuru negribētos saņemt pirms izlozes. Parasti pirms izlozes futbolisti sagaida tādus pretiniekus, pret kuriem būtu interesanti spēlēt gan mājās, gan izbraukumā, kā arī tādu grupu, no kuras var kvalificēties vai tajā būtu cerības pacīnīties par kvalificēšanos. Kazahstānas izlase no sestā groza ir viena no spēcīgākajām komandām, kuru varēja ielozēt. Arī Īslande iepriekšējā atlases ciklā pierādīja sevi no labākās puses. Nīderlandes izlases spēks papildus komentārus neprasa, savukārt savstarpējo spēļu vēsture ar Turciju mūsu komandas līdzjutējiem atgādinās par daudziem patīkamiem mirkļiem. Trakāk vēl būtu, ja no otrā groza Čehijas vietā mēs saņemtu, piemēram, Beļģiju.

Neskatoties uz notikušo izlozi, mūsu komandai ir jācīnās laukumā pret katru pretinieku. Latvijas izlases spēlētājiem tādējādi būs interesanti savā laukumā pacīnīties ar spēcīgiem pretiniekiem un klātienē novērtēt futbola organizāciju mūsu pretinieku mājvietās,” uzreiz pēc izlozes beigām izteicās Kaspars Gorkšs.

„Šajā apakšgrupā nav vāju pretinieku. Tāpēc šobrīd ir maz atšķirību, ar kuru komandu spēlēt kvalifikācijas cikla sākumā. Mūsu grupa ir tāda, kur jācenšas parādīt savu labāko sniegumu par 100 procentiem katrā spēlē. Grupā nav ērto pretinieku. Visas komandas ir spēcīgas. Protams, varbūt negribētos ar Īslandi spēlēt aukstā laikā izbraukumā, kā arī ar Turciju spēlēt siltā laikā Stambulā... Mūsu grupa ir tāda, kas nepakļaujas nekādai matemātikai,” attiecībā kvalifikācijas turnīra kalendāra nozīmi izteicās Latvijas izlases kapteinis.

2016.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupas spēļu kalendārs tiks publicēts arī LFF.lv mājaslapā pēc tā oficiālas apstiprināšanas.


Latvijas Futbola federācija


Saistītā informācija
Kvalifikācijas apakšgrupu izloze (2014.gada 23.februāris)
Latvijas nacionālā izlase tika ielozēta A apakšgrupā kopā ar Nīderlandes, Turcijas, Čehijas, Īslandes un Kazhstānas valtsvienībām.
Marians Pahars: „Izlozētā apakšgrupa ir labs izaicinājums mūsu komandai!„
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītajiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā.
  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds