EURO 2016
 Kvalifikācijas apakšgrupu izloze (2014.gada 23.februāris)
 Kvalifikācijas turnīra spēļu kalendārs
EURO kvalifikācija
 EURO 2016 atlase (finālturnīrs - Francijā)
 EURO 2012 atlase (finālturnīrs - Polijā/Ukrainā)
 EURO 2008 atlase (finālturnīrs - Austrijā/Šveicē)
 EURO 2004 atlase (finālturnīrs - Portugālē)
 EURO 2000 atlase (finālturnīrs - Nīderlandē/Beļģijā)
 EURO 1996 atlase (finālturnīrs - Anglijā)
Jāņa Mežecka komentārs pēc EURO2016 izlozesJānis Mežeckis: „Uz „EURO 2016” kvalifikācijas ciklu skatāmies ar optimismu!”

Pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izlozes ar iespaidiem intervijā LFF.lv lasītājiem dalās Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

„Uzskatu, ka mūsu apakšgrupa ir viena no spēcīgākajām visā kvalifikācijas turnīrā. Neskatoties uz sākotnējo atrašanos piektajā un sestajā izlozes grozā, Īslande un Kazahstāna nav pieskaitāmas zemāk par mūsu līmeņa komandām. Nīderlande, Čehija un Turcija ir apakšgrupas vadošās izlases un arī jaunajā kvalifikācijas ciklā tās centīsies pierādīt savu piederību Eiropas spēcīgāko komandu vidū.

Neapšaubāmi, arī Latvijas futbola izlasei katrā spēlē būs jāpierāda, uz ko tā ir spējīga. Treneriem un futbolistiem būs jāmeklē efektīvākie veidi, kā sekmīgi spēlēt ar katru pretinieku apakšgrupā. Pilnībā piekrītu valstsvienības galvenajam trenerim Marianam Paharam, ka mūsu izlasei spēles ar apakšgrupas valstīm būs kā labs izaicinājums pašreizējā komandas attīstības posmā. Spēļu kalendārs ir zināms, tāpēc jau šodien ir jāsāk gatavoties mačiem. Visas cīņas būs svarīgas, taču šobrīd uzskatu, ka tieši kvalifikācijas cikla pirmās spēles būs svarīgākās mūsu komandai. Jau iepriekš ar katru no šiem pretiniekiem dažādos turnīros esam spēlējuši, tāpēc futbola sabiedrība ar nepacietību gaida pašreizējās Latvijas izlases mačus ar šīm komandām,” izlozes rezultātus vērtē LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

„Iepriekšējos gados, kad braucām uz Eiropas vai Pasaules čempionātu kvalifikācijas turnīru izlozēm, cerējām iegūt tādas komandas, pret kurām interesanti būtu spēlēt gan mūsu futbolistiem, gan klātienē mūsu skatītājiem būtu iespēja novērtēt augstākā līmeņa futbolu, gan arī mājas spēļu organizēšana kļūtu finansiāli izdevīga. Līdz ar UEFA centralizētā mārketinga ieviešanu nacionālo izlašu kvalifikācijas turnīros, pēdējais faktors vairs nav tik aktuāls, jo par visu atlases ciklu kopumā LFF līdzīgi kā citām federācijām tiek piešķirta garantētā summa. Tādējādi šobrīd LFF var pievērst lielāku uzmanību tieši ar futbola attīstību valstī saistīto jautājumu risināšanai,” piebilst LFF ģenerālsekretārs.

„Uz „EURO 2016” kvalifikācijas ciklu skatāmies ar optimismu. Piebildīšu, ka jaunajā kvalifikācijas ciklā visā Eiropā tiks realizēta „Futbola nedēļas” koncepcija, kas paredzēs kvalifikācijas cikla spēļu kārtu aizvadīšanu vairāku dienu garumā. Šis, manuprāt, ir pozitīvs faktors, kas palielinās futbola auditorijas – līdzjutēju, mediju, sponsoru un sadarbības partneru uzmanību gan mūsu valstsvienības spēlēm, gan arī visam kvalifikācijas ciklam kopumā, jo turpmāk vienlaikus būs iespējams vērot un sekot līdzi vairākām spēlēm dažādās grupās. Novēlu mūsu komandas līdzjutējiem sagatavoties Latvijas nacionālās futbola izlases kārtīgam atbalstam visa kvalifikācijas cikla garumā un uz drīzu tikšanos stadionā!” jauno kvalifikācijas ciklu gaidot, futbola līdzjutējus uzrunā Jānis Mežeckis.

Saistītā informācija
Marians Pahars: „Izlozētā apakšgrupa ir labs izaicinājums mūsu komandai!„
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītajiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā.
Kaspars Gorkšs: „Mūsu grupa ir tāda, kas nepakļaujas nekādai matemātikai. Jācenšas parādīt savu labāko sniegumu katrā spēlē!”
Latvijas nacionālās futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītājiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā.
  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds