EURO 2016
 Kvalifikācijas apakšgrupu izloze (2014.gada 23.februāris)
 Kvalifikācijas turnīra spēļu kalendārs
EURO kvalifikācija
 EURO 2016 atlase (finālturnīrs - Francijā)
 EURO 2012 atlase (finālturnīrs - Polijā/Ukrainā)
 EURO 2008 atlase (finālturnīrs - Austrijā/Šveicē)
 EURO 2004 atlase (finālturnīrs - Portugālē)
 EURO 2000 atlase (finālturnīrs - Nīderlandē/Beļģijā)
 EURO 1996 atlase (finālturnīrs - Anglijā)
Mariana Pahara komentārs pēc EURO2016 izlozesMarians Pahars: Izlozētā apakšgrupa ir labs izaicinājums mūsu komandai!„

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītajiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā. Atgādinām, ka jaunajā kvalifikācijas turnīrā Latvijas nacionālā futbola izlase tika ielozēta „A” apakšgrupā kopā ar Nīderlandi, Čehiju, Turciju, Īslandi un Kazahstānu.

„Šobrīd negribētu daudz komentēt izlozes rezultātus pirms neesam saņēmuši pilno spēļu kalendāru. Viennozīmīgi, mēs esam ielozēti spēcīgā grupā, kurā ielozētas top komandas no katra groza. Mums jāapzinās, ka šodien Eiropā nevar būt vāju pretinieku. Jebkura komanda šodien trenējas, futbolisti un treneri strādā, visi vēlās iegūt punktus kvalifikācijas turnīrā. Mums nevajadzētu cerēt uz brīnumu, ka izloze izkritīs veiksmīgs vai vājš pretinieks.

Izlozētā apakšgrupa ir labs izaicinājums mūsu komandai. Mēs apzināmies, ka pret top komandām varam arī zaudēt, taču, ja mēs vēlamies kādreiz atkārtot vismaz 2004.gada sasniegumu, mums ir jāspēlē ar šādām komandām, jāmeklē varianti, kā ar viņiem spēlēt līdzīgi un cīnīties par punktiem. Es domāju, ka nav nekā neiespējama. Būs grūti, tomēr mums priekšā sagaida nopietns darbs.

Uzreiz pēc izlozes beigām pirmais iespaids bija drūmāks, taču šobrīd tas mainās un pēc kalendāra apstiprināšanas tas jau būt pilnīgi citādāks,” uzreiz pēc izlases beigām izteicās Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.

2016.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupas spēļu kalendārs tiks publicēts arī LFF.lv mājaslapā pēc tā oficiālas apstiprināšanas.


Saistītā informācija
Kvalifikācijas apakšgrupu izloze (2014.gada 23.februāris)
Latvijas nacionālā izlase tika ielozēta A apakšgrupā kopā ar Nīderlandes, Turcijas, Čehijas, Īslandes un Kazhstānas valtsvienībām.
Kaspars Gorkšs: „Mūsu grupa ir tāda, kas nepakļaujas nekādai matemātikai. Jācenšas parādīt savu labāko sniegumu katrā spēlē!”
Latvijas nacionālās futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs uzreiz pēc notikušās „EURO 2016” kvalifikācijas apakšgrupu izlozes sarunā ar LFF.lv lasītājiem dalījās savos iespaidos par Latvijas valstsvienības izlases pretiniekiem jaunajā atlases ciklā.
  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds