03.jūnijs | SOMIJA - LATVIJA (1:1, 5:6* pen)
 07.septembris | LATVIJA - GRIEĶIJA (1:2)
 11.septembris | BOSNIJA un HERCEGOVINA - LATVIJA (4:1)
 16.oktobris | LATVIJA – LIHTENŠTEINA (2:0)
 14.novembris | LATVIJA - VIRSLĪGAS IZLASE (0:0)
 Informācija par pretinieku
FIFA PČ kvalifikācija: BOSNIJA un HERCEGOVINA - LATVIJA

Latvijas nacionālās futbola izlases sākumsastāvs Zenicā
(foto - V.Sopirins, LFF.lv)

2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē otrdien, 11.septembrī Zenicas pilsētā esošajā "Bilino Polje" pārpildītajā stadionā Latvijas nacionālā futbola izlase piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4 pret vieniem no apakšgrupas favorītiem Bosnijas un Hercegovijas futbolistiem.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases rindās guva kapteinis Kaspars Gorkšs pirmā puslaika 5.minūtē, savukārt mājinieku rindās ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Zvjezdans Misimovićs, bet vēl pa reizei bumbu AndraVaņina sargātajos vārtos ieraidīja Mirajens Pjaničs un Edins Džeko.

FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra visi rezultāti un turnīra tabula pieejama FIFA.com mājaslapā.

Saistītie jaunumi
Latvijas futbola izlasi Zenicā sagaida silts un saulains laiks (+FOTO)
Latvijas nacionālā futbola izlase šodien, 10.septembrī pēc divu stundu garā pārlidojuma no Rīgas līdz Sarajevai un aptuveni stundu garā brauciena ar autobusu ap pusdienlaiku ieradās Bosnijas un Hercegovinas trešajā lielākajā pilsētā Zenicā, kur otrdien paredzēta 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otrā spēle.
Latvijas futbola izlase trenējas "Bilino Polje" stadionā (+FOTO)
Latvijas nacionālā futbola izlase pirmdienas, 11.septembra vakarā aizvadīja pirmsspēles treniņu "Bilino Polje" stadionā, Zenicā, kur dienu vēlāk notiks 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas G apakšgrupas turnīra otrā spēle ar mājiniekiem Bosnijas un Hercegovinas futbolistiem. Pirms gaidāmās spēles intervijā vietējiem žurnalistiem, Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs sacīja, ka viņa vadītā komanda uz Zenicu nav atbraukusi tūristu lomā, bet gatavojas nopietni mačam, kurā tā darīs visu iespējamo, lai cīnītos par uzvaru.
Latvijas futbola izlase dodas ekskursijā uz Vrandukas cietoksni (+FOTO)
Latvijas nacionālā futbola izlase šodien, 11.septembrī pēc brokastīm devās nelielā ekskursijā uz vienu no Zenicas pilsētas apkārtnes vēsturiskajām vietām - Vrandukas cietoksni. Šajā vietā Viduslaiku periodā atradās Bosnijas karaļa rezidence, savukārt Osmaņu Impērijas valdīšanas laikā tajā tika ierīkots cietums. Šobrīd vēsturiskā celtne ir viens no iecienītākajiem tūrisma objektiem.
BOSNIJA un HERCEGOVINA - LATVIJA: Aleksandra Starkova komentārs pēcspēles preses konferencē
Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova komentāru pēcspēles konferencē Zenicā. Atgādinām, ka Latvijas futbola izlase šajā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4, tādejādi kvalifikācijas ciklu iesākot ar diviem zaudējumiem.
2014 FIFA PČ kvalifikācijas spēle
BOSNIJA un HERCEGOVINA LATVIJA
4 1
11.09.2012., plkst 21:00, "Bilino Polje", Zenica, Bosnijā un Hercegovinā
12'  10 Zvjezdan Misimović (PEN)
44'  8 Miralem Pjanić
54'  10 Zvjezdan Misimović
90'+2'  11 Edin Džeko
5'  13 Kaspars Gorkšs

21 Germans Māliņš (GK)

30' 7 Avdija Vršajević
87' 18 Haris Medunjanin
90'+1' 6 Toni Šunjić
61' 9 Māris Verpakovskis
61' 7 Vladimirs Kamešs
80' 15 Arturs Zjuzins
- 18'  4 Ritus Krjauklis
28'  16 Artjoms Rudņevs