Spēles informācija
 Latvijas izlases kandidātu saraksts
 13.augusts | Latvijas izlases FOTOSESIJA un atklātais treniņs
 OKartes Futbola akadēmijas treniņš (+VIDEO)
 14.augusts | Latvijas futbola izlases treniņš Melnkalnē
 Aleksandra Starkova komentārs pēc Melnkalnes spēles (+VIDEO)
SPĒLES | Matches
 2015. gads
 2014. gads
 2013. gads
 2012. gads
 2011. gads
 2010. gads
 2009. gads
 2008. gads
 2007. gads
 2006. gads
 2005. gads
 2004. gads
 2003. gads
 2002. gads
 2001. gads
 2000. gads
 1999. gads
 1998. gads
 1997. gads
 1996. gads
 1995. gads
 1994. gads
 1993. gads
 1992. gads
14.augusts | Latvijas futbola izlases treniņš Melnkalnē


Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs
(foto - LFF.lv)

Latvijas nacionālā futbola izlase otrdien, 14.augustā aizvadīja pēdējo treniņu pirms gaidāmās pārbaudes spēles ar Melnkalnes valstsvienību. No izsauktajiem 22 kandidātiem spēlei gatavojas divdesmit, jo divi no valstsvienības līderiem - Kaspars Gorkšs un Aleksandrs Cauņa šajā spēlē nevarēs piedalīties nedēļas nogalē klubos gūto savainojumu dēļ, sarunā ar LFF apstiprināja Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

VIDEO: 14.08.2012. Latvijas futbola izlases treniņš Podgoricā.

"Gaidāmā spēle ar Melnkalni ir ļoti svarīga. Kā zināms, tā būs pēdējā sagatavošanās pirms septembrī paredzētajām Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm gan ar Grieķiju, gan arī Bosniju un Hercegovinu. Pirmkārt, mūsu spēlētājiem šī spēle un izsaukums ir svarīgs, lai kārtējo reizi pilnveidotu savstarpējo saspēli, satiktos un aprunātos par mūsu kopējiem principiem un uzdevumiem," uzsvēra A.Starkovs.

"Mani iepriecināja futbolistu noskaņojums. Iepriecināja arī tas, ka mūsu jaunie spēlētāji ar katru mēnesi progresē un kļūst pārliecinātāki. Atlases spēlēs ļoti svarīga būs kā spēlētāju meistarība, tā arī saliedētība un pārliecība par saviem un partneru spēkiem," izteicās Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

"Šoreiz mūsu komanda satikusies ne tajā optimālākajā sastāvā. Gūto savainojumu dēļ nav ieradušies aizsargs Kaspars Gorkšs un pussargs Aleksandrs Cauņa. Tie ir mūsu neapšaubāmie līderi gan laukumā, gan arī ģērbtuvēs. Šo futbolistu iztrūkums noteiki ietekmēs mūsu spēli, taču šajā situācijā centīsimies modelēt taktiku, iesaistot citus futbolistus attiecīgajās pozīcijās.

"Papildus tika izsaukti Alans Sineļņikovs un Vitālijs Maksimenko, kuri sevi labi parādīja Latvijas Virslīgas čempionāta spēlēs. Jau kuro reizi uz nacionālo izlasi mēs aicinām arī pussargu Artūru Zjuzinu, kura progress ir redzams. Šodien es jums nepateikšu, kuri futbolisti izies trešdienas vakarā sākumsastāvā. Es ceru, ka mūsu nosacītie dublieri pārliecinoši iekļausies spēlē, tapēc novēlu šiem futbolistiem būt pārliecinātiem par savām spējām," pirms gaidāmās cīņas motivējošu vēstījumu jaunajiem spēlētājiem sniedza Aleksandrs Starkovs.

Atbildot uz jautājumu, kapēc tieši augusta mēnesis Latvijas futbola izlasei vienmēr bijis neparocīgākais pārbaudes spēļu aizvadīšanai parādītā rezultāta ziņā, A.Starkovs atbildēja, ka viena konkrēta izskaidrojuma viņam par šo situāciju nav.

"Mums laikam jābūt priecīgiem, ka augustā nenotiek kvalifikācijas turnīra spēles. Kādi ir iemesli salīdzinoši vājam sniegumam augustā? Visticamāk, tas ir saistīts ar mūsu vadošo spēlētāju - leģionāru pirmsspēles sagatavošanās posmu savu klubu rindās. Centīsimies lauzt šo tradīciju un parādīt maksimālu rezultātu mačā ar Melnkalni, jo spēles iznākums būs ļoti svarīgs mūsu komandas kopējās saliedētības stiprināšanai."

Pārbaudes spēle starp Latvijas un Melnkalnes futbola valstsvienībām notiks 15.augustā plkst 21:30 pēc Latvijas laika Podgoricas stadionā "Gradski stadion pod Goricom".

FOTO: Latvijas futbola izlase Gradski stadionā, Podgoricā.

Saistītā informācija:
Veidojam un audzinām paaudžu tradīcijas (+VIDEO)
Latvijas nacionālā futbola izlase uzsāk gatavošanos Melnkalnes spēlei (+FOTO)


Latvijas Futbola federācija
lff.prese@gmail.com

  SPĒLES | Matches
  SPĒLĒTĀJI | Players
  PERSONĀLS | Staff
  FIFA Pasaules kausa kvalifikācija
  UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija
  BALTIJAS KAUSS
  Skonto stadions
  FOTO: Latvijas futbola izlases kopbildes
  Vēsture
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds