03.jūnijs | SOMIJA - LATVIJA (1:1, 5:6* pen)
 07.septembris | LATVIJA - GRIEĶIJA (1:2)
 11.septembris | BOSNIJA un HERCEGOVINA - LATVIJA (4:1)
 16.oktobris | LATVIJA – LIHTENŠTEINA (2:0)
 14.novembris | LATVIJA - VIRSLĪGAS IZLASE (0:0)
Spēles informācija
 Latvijas izlases kandidātu saraksts
 Slovākijas izlases kandidātu saraksts
FIFA Pasaules čempion. kvalifikācija: SLOVĀKIJA - LATVIJA

2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē Latvijas nacionālā futbola izlase piektdien, 12.oktobrī Bratislavā, "Pasienky" stadionā tikās ar Slovākijas valstsvienību. Valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova prombūtnes laikā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:2 (0:2). Vārtus Latvijas izlasei 84. minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Māris Verpakovskis.

Latvijas futbola izlase abus vārtus šajā spēlē zaudēja pirmajā puslaikā, kad ar piecu minūšu intervālu mājinieku rindās ar precīziem sitieniem izcēlās 11 metru soda sitienu realizējošais Mareks Hamšiks, kā arī Mareks Sapara. Jāatzīmē, ka Latvijas izlases rindās šajā spēlē brīdinājumu nopelnījušie aizsargi Ritus Krjauklis un Oskars Kļava divu brīdinājumu dēļ būs spiesti uzlaist nākamo valstsvienības maču.

Latvijas nacionālās futbola izlases nākamā spēlē notiks otrdien, 16.oktobrī plkst 20:00 "Skonto" stadionā, kad Latvijas galvaspilsētā viesosies Lihtenšteinas valstsvienība. Biļetes uz šo spēli pārdošanās "Biļešu serviss" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā.

FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra visi rezultāti un turnīra tabula pieejama FIFA.com mājaslapā.

Pirmsspēles informācija
Slovākijas mediji aktīvi raksta par gaidāmo spēli (+FOTO)
Šodien, 12.oktobrī "Pasienky" stadionā, Bratislavā savā starpā tiksies Slovākijas un Latvijas nacionālās futbola izlases. Gatavojoties šodienas spēlei, vietējā prese ļoti aktīvi apraksta iespējamos komandu taktiskos izvietojumus, sākumsastāva izvēli, kā arī faktu, ka Latvijas nacionālā futbola izlase šo maču aizvadīs bez galvenā trenera Aleksandrs Starkova klātbūtnes.
Latvijas nacionālā futbola izlase ekskursijā Bratislavā (+FOTO)
Gatavojoties šīvakara spēlei ar Slovākiju, Latvijas nacionālā futbola izlase spēles dienās rītā devās nelielā pastaigā uz Slovākijas galvaspilsētas centru. Turam īkšķus šovakar par mūsu komandu! Spēles sākums plkst 21:15, LTV-7 tiešraide jau no plkst 20:45.
Latvijas futbola izlase trenējas "Pasienky" stadionā (+FOTO)
Foto reportāža no Slovākijas galvaspilsētas Bratislavas stadiona "Pasienky", kurā valstsvienība ceturtdienas pievakarē aizvadīja oficiālo pirmsspēles treniņu.
Spēles oficiālais protokols FIFA.com mājaslapā
2014 FIFA PČ kvalifikācijas spēle
SLOVĀKIJA LATVIJA
2 1
12.10.2012., 21:15, "Pasienky" (ŠK Slovan) stadions, Bratislava

5'  Hamsik Marek (PEN)
9
'  Sapara Marek

84'  Verpakovskis Māris (PEN)

23 Maliņš Germans (GK)
44' 21 Duris Michal
61' 13 Holosko Filip
90' 20 Durica Jan
3 Skrtel Martin
53' 17 Gauračs Edgars
70' 14 Rugins Ritvars
77' 9 Verpakovskis Māris
57'  6 Breznaník Michal
65'  9 Stoch Miroslav
5'  1 Vaņins Andris
7'  3 Kļava Oskars
86'  4 Krjauklis Ritus
90+4'  17 Gauračs Edgars