24.01. Sadraudzības kauss: KIRGIZSTĀNA - LATVIJA 1:1

Latvijas U-21 futbola izlases kopbilde Sadraudzības kausa izcīņā
(foto - com-cup.com)

Latvijas U-21 futbola izlase piedzīvo zaudējumu pēcspēles soda sitienu sērijā

Ceturtdien, 24.janvārī Sadraudzības kausa izcīņas turnīra spēlē galvenā trenera Mariana Pahara vadītā Latvijas U-21 futbola izlase pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā ar rezultātu 3:5 atzina Kirgizstānas komandas pārākumu. Spēles pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Spēles oficiālais protokols tiks pievienots vēlāk.

Latvijas U-21 futbola izlase turnīra noslēdzošajā spēlē par 11./12.vietu sestdien, 26.janvārī plkst 14:30 tiksies ar Turkmenistānu.

Turnīra spēļu rezultāti pieejami tā oficiālajā mājaslapā.

2013.gada Sadraudzības kauss (U-21)
KIRGIZSTĀNA LATVIJA
1 (5) (3) 1
24.01.2012, plkst 17:00, Krievija, "Peterburgskiy SKK", Sanktpēterburga

58' Kozubaev

*Pēcspēles soda sitienu sērijā ar rezultātu 5:3 uzvaru izcīnīja Kirgizstāna.

80' Jermolajevs (11.m. soda sitiens)

Galvenais treneris: Marians Pahars

41' Kozubaev
86' Musabekov
Mambetaliev
3' Ostrovskis
Giļņičs
46' Mukins
Loginovs
46' Svārups
Stuglis
46' Hmizs
Ulimbashevs
90' Čižovs
Grigorjevs

8'  Sydykov

70'  Barinovs
73'  Jermolajevs
86'  Jagodinskis

Latvijas U-21 futbola izlase Sadraudzības kausa izcīņā pārspēj Igauniju
Sanktpēterburgā notiekošajā Sadraudzības kausa izcīņā Latvijas U-21 futbola izlase šodien, 21.janvārī ar rezultātu 1:0 pārspēja Igaunijas vienaudžus, izcīnot tādējādi pirmo uzvaru šī gada turnīrā. Vienīgos vārtus Latvijas U-21 izlases rindās šajā spēlē guva Kaspars Svarups spēles 78.minūtē.
Latvijas U-21 futbola izlase aizvadījusi otro spēli Sadraudzības kausa izcīņā
Sadraudzības kausa izcīņas otrajā spēlē A apakšgrupas ietvaros Latvijas U-21 futbola izlase sestdien, 19.janvārī ar rezultātu 0:1 piekāpās Tadžikistānas futbolistiem. Vienīgos vārtus Latvijas izlase zaudēja spēles 39.minūtē. Šis Mariana Pahara vadītajai komandai bija otrais zaudējus aizvadītajās divās turnīra dienās.