29.01 Sadraudzības kauss: IGAUNIJA - LATVIJA (2:0)
 31.01 Sadraudzības kauss: KAZAHSTĀNA - LATVIJA (3:1)
 02.02 Sadraudzības kauss: LIETUVA - LATVIJA (1:0)
 05.03 Pārbaudes spēle: KIPRA - LATVIJA (1:0)
 08.06 EČ kvalifikācija: UKRAINA - LATVIJA (2:1)
 03.09 EČ kvalifikācija: LATVIJA - HORVĀTIJA (1:3)
 08.09 EČ kvalifikācija: ŠVEICE- LATVIJA (7:1)
 12.10 Baltijas kauss: LATVIJA - IGAUNIJA
 14.10 Baltijas kauss: LATVIJA - LIETUVA
08.06 EČ U-21 kvalifikācijas spēle: UKRAINA - LATVIJA (2:1)

LFF.lv | Latvijas U-21 futbola izlase spēles galotnē piekāpjas Ukrainai

2015.gada UEFA Eiropas U-21 futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē Latvijas U-21 jauniešu futbola izlase svētdien, 8.jūnijā, izbraukumā Čerkasi pilsētā piekāpās Ukrainas futbolistiem ar rezultātu 1:2. Uzvaras vārtus mājinieki guva mača kompensācijas laika 5.minūtē, savukārt Latvijas U-21 izlases rindās ar precīzu sitienu šajā spēlē izcēlās LMT Futbola akadēmijas audzēknis Vladislavs Gutkovskis

Latvijas U-21 futbola izlasei šī bija sestā spēle šajā kvalifikācijas turnīrā. Ar izcinītajiem sešiem punktiem galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītā komanda ieņem 4.vietu piecu komandu konkurencē. Kvalifikācijas turnīra noslēdzošās spēles Latvijas izlase aizvadīs rudenī - 3.septembrī savā laukumā tiks uzņemta Horvātija, savukārt 8.septembrī paredzēts izbraukuma mačs pret Šveici.

Saistītā informācija: UEFA E U-21 kvalifikācijas turnīrs UEFA.com.

Saistītā informācija
Latvijas U-21 futbola izlase šovakar plkst 18:00 (pēc Latvijas laika) UEFA Eiropas U-21 futbola čempionāta kvalifikācijas 5. apakšgrupas spēlē izbraukumā tiksies ar Ukrainas futbolistiem. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pagājušā gada 14.oktobrī Jelgavā uzvaru ar rezultātu 5:1 svinēja Ukrainas futbolisti. Šovakar spēle notiks KP "Tcentralnyi" stadionā, Čerkasi pilsētā. Teksta tiešraide būs pieejama UEFA.com mājaslapā, savukārt spēles TV tiešraidi nodrošinās Ukrainas sporta kanāls "Футбол 1".
Latvijas U-21 nacionālā futbola izlase līdz 7.jūnijam aizvada nometni Jelgavā, trenējoties Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā. Pēc aizvadītā treniņa ceturtdien sarunā ar LFF.lv galvenais treneris Dainis Kazakevičs dalījās pārdomās par gaidāmo spēli, kā arī nosauca to futbolistu vārdus, kuru dalība šajā spēlē šobrīd ir zem jautājuma zīmes.
Spēles online teksta tiešraide UEFA.com
UEFA EČ U-21 kvalifikācijas spēle
UKRAINA U21 LATVIJA U21
2 1
08.06.2014, 18:00, KP "Tcentralnyi" stadions, Čerkasi, Ukraina

54'  Vladyslav Kalitvintsev
90'+5   Andrii Totovytskyi

63'   Vladislavs Gutkovskis
Galvenais treneris - Dainis Kazakevičs
46' Vladimir Kostevych
Sergii Bolbat
64' Andrii Totovytskyi
Dmytro Yusov
70' Ruslan Malinovskiy
Maksym Malyshev
32' Andrejs Kiriļins
Daniils Ulimbaševs
58' Ilja Šadčins
Eduards Tīdenbergs
68' Sergejs Vorobjovs