Latvijas Futbola federācija | PARTNERI

Latvijas Futbola Federācijas sponsori

Adidas ir viens no vadošajiem sporta zīmoliem pasaulē, kas jau 60 gadus palīdz sportistiem sasniegt uzstādītos mērķus, izstrādājot un piedāvājot profesionāliem sportistiem plašu produktu klāstu - no apģērbiem un apaviem līdz sporta inventāram. Kopš 2002. gada adidas ir Latvijas Futbola federācijas un Latvijas Nacionālās futbola izlases tehniskais partneris.

Mājaslapa: www.adidas.lv

 

Latvijas Mobilais Telefons SIA ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Uzņēmums izveidots 1992.gadā un ir pirmais mobilo sakaru operators valstī.

Mājaslapa: www.lmt.lv

 

SIA „Auto Halle” ir plašs un moderns pilna servisa autocentrs, kas piedāvā piecu autoražotāju – Hyundai, Isuzu, Peugeot, Seat, Suzuki, automašīnu tirdzniecības un pēcpārdošanas pakalpojumus. Pēdējo gadu laikā „Hyundai Motor Company” ir atbalstījusi dažādus sporta mārketinga pasākumus, piesaistot tiem arī Hyundai izplatītājus visā pasaulē, tādā veidā sasniedzot lieliskus rezultātus markas atpazīstamībā un uzlabojot markas imidžu pasaulē. Cerot uz lielākiem sasniegumiem, „Hyundai Motor Company” turpina tās sadarbību ar UEFA EURO 2012 un 2014 FIFA World Cup, tādā veidā iegūstot arī jaunu pieredzi un zināšanas, piedaloties sporta aktivitātēs.

Mājaslapa: www.autohalle.lv


SYFORM
ir augstākās kvalitātes uztura bagātinātāji no Itālijas. SYFORM ir sava filozofija, kas Ir caurspīdīga, līdzsvarota un veidota no dabas. Dabiski pilnīga. Abi šie vārdi ietver Syform veselā kopuma pamatu. Syform uzdevums ir līdzsvarot spēkus un pozitīvos centienus sportā un ikdienā. Lai garantētu augstu produktu efektivitāti, Syform izmanto savu pieredzi rūpīgi izvēloties izejvielas un veicot stingras kontroles. Turklāt, pētniecības darbs turpinās un šajā sfērā veikti testi piedāvā arvien jaunas idejas, jaunus risinājumus, lai iegūtu arvien efektīvākus uztura bagātinātājus: ievērojot dabas zīmi. Tāpēc Syform produktus izvēlas pasaules un Latvijas labākie sportisti un sporta entuziasti, kam svarīga uztura bagātinātāju kvalitāte.

Mājaslapa: www.syform.com
Facebook: www.facebook.com/syformlatvija


SIA ,,Piebalgas alus’’
ir nepasterizēta alus un dabīgi raudzēta kvasa ražotājs. Produkti tiek ražoti ekoloģiski tīrā novadā, 130 km no Rīgas, Ķenča dzimtenē – Jaunpiebalgā. Šeit lieliski sadzīvo vecais ar jauno. Ar veco tiek saprasta, pirmkārt, nemainīgi turpināta alus darīšana pēc klasiskā 1516. gadā pieņemtā vācu Alus tīrības likuma jeb aldaru goda kodeksa tradīcijām. Otrkārt, savas prasmes apliecināšana, alus ražošanā izmantojot tikai četras dabiskās sastāvdaļas – ūdeni, miežu iesalu, apiņus un raugu. Jaunais savukārt ir mūsdienu iekārtas, videi draudzīgu tehnoloģiju lietošana un produkcijas pārdošanas servisa attīstība.

Mājaslapa: www.piebalgasalus.lv
  
Facebook:  https://www.facebook.com/Piebalgasalus

Latvijas Futbola Federācijas partneri


AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 18 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 4 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas aptuveni 7 000 darbiniekiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā.

2006. gada aprīlī TALLINK atklāja pasažieru prāmja līniju Rīga – Stokholma. Līnijā kursē kuģi M/S Romantika un M/S Isabelle. TALLINK ir vienīgā kompānija, kas nodrošina ikdienas pasažieru, pasažieru transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu satiksmi starp Latviju un Zviedriju.

Mājaslapa: www.tallink.lv


SIA T@KSI.LV tika dibināta 2002. gadā. No dibināšanas brīža kompānijas dominējošais darbības veids Latvijā ir pasažieru pārvadājumi un autotransporta pakalpojumi. SIA T@KSI.LV sniedz transporta pakalpojumus Latvijas Futbola federācijai.

Mājaslapa: www.taksi.lv


SIA „Tatjana Sietspiede” piedāvā dažādus poligrāfijas pakalpojumus, atbilstošus visiem nepieciešamajiem kvalitātes standartiem, kā arī veic visu veidu pirms un pēcdrukas darbus.

Mājaslapa: www.printdarbi.lv

Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Bitāns dibināts 1999.gada nogalē. Birojs piedāvā juridisko palīdzību visās ar komercdarbību saistītās tiesību nozarēs. Īpašu reputāciju biroja juristi ieguvuši kā konsultanti komercsabiedrību reorganizācijas jautājumos, konkurences tiesību, darba tiesību, intelektuālā īpašuma, administratīvo un publisko tiesību, nekustamā īpašuma un būvniecības jautājumos.

Eversheds Bitāns advokāti regulāri un veiksmīgi pārstāv klientu intereses tiesās. Eversheds Bitāns ir pasaules vadošā advokātu biroju tīkla Eversheds International pilntiesīgs biedrs. Eversheds International strādā vairāk kā 4500 juristi 47 birojos 30 pasaules valstīs un sniedz juridisko palīdzību privātā un publiskā sektora klientiem biznesa un finanšu jomā. Eversheds Bitāns ir vienīgais advokātu birojs Latvijā, kam ir šāda līmeņa starptautiskā sadarbība.

 

Podio CRM platforma palīdz ērti un efektīvi plānot un realizēt LFF projektus.

  LFF VALDE
  LFF Komitejas un komisijas
  LFF Biedri
  LFF Kongress
  LFF oficiālais logo
  LATVIJAS FUTBOLA IZLASES
  LFF Kontakti
  Atbalsta programmas
  Latvijas futbola Ētikas kodekss
  LFF Sponsori un sadarbības partneri
  LFF Statistika Latvijas reģionos
  Dokumenti / Reglamenti
  LFF Kongresa darba materiāls / pārskats
  LFF Gada laureāti futbolā
  Futbola Diena Latvijā
  Spēlētāju aģentu licencēšana
  LFF Infrastruktūras projekti
  FIFA GOAL-4 programma
  Futbola saites internetā
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds