Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Latvijas valstsvienība pārspēj Vācijas U-21 izlasi

28. februārī Volfsburgā Latvijas nacionālā izlase ar rezultātu 2:1 (1:0) pārbaudes spēlē pārspēja Vācijas U-21 izlasi. Latvijas izlases labā vārtus guva Bleidelis un Verpakovskis.

Jau no pirmajām spēles minūtēm Latvijas izlase centās ņemt iniciatīvu savās rokās. 3. minūtē labs izrāviens pa kreiso malu izdevās Rubinam, taču pēc viņa piespēles Verpakovskis soda laukumā nedaudz neaizsniedzās līdz bumbai.

Pamazām Vācijas futbolisti spēlē ieviesa līdzsvaru, turklāt ne tikai ieviesa, bet arī ņēma spēles grožus savās rokās. 11. minūtē pēc mājinieku futbolista raidījuma bumba aizlidoja gar Koļinko sargāto vārtu stabu, bet jau pēc minūtes Koļinko bija spiests veikt lēcienu, lai atvairītu Latvijas izlases vārtos lidojošo bumbu.

Sajutuši spēles garšu Vācijas jaunie futbolisti ar divkāršu azartu centās bumbu turēt Latvijas izlases soda laukuma tuvumā. Mača 15. minūtē Koļinko atkal vajadzēja radīt savu meistarību, lai nosargātu "cietoksni" neskartu.

Ritēja spēles 25. minūte, kad Bleidelis Vācijas U-21 izlasei atgādināja par spēli ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā. Uz brīdi nepieskatītais Latvijas izlases pussargs pamanījās izdarīt precīzu raidījumu no 30 metriem, pēc kura nu jau mājinieku vārtsargam Rencigam nācās rādīt visu savu meistarību. Pēc minūtes viņam sanāca darīt to pašu atkārtoti, jo pēc Rubina piespēles vārtu priekšā nepelnīti aizmirsts bija Karlsons, kurš ar galvu nekavējoties centās raidīt bumbu vārtu tīklā.

Izlīdzinājuši spēles gaitu, Latvijas izlases futbolisti centās atrast pieeju Renciga sargātajam "cietoksnim". 30. minūtē vēl viens labs izrāviens pa kreiso malu izdevās Rubinam, pēc kura atkal sekoja piespēle soda laukumā Verpakovskim. Nokļūt izdevīgā sitiena pozīcijā Mārim neļāva Vācijas U-21 izlases aizsargs, kurš šajā epizodē teicami izpildīja savus pienākumus.

Puslaika noslēguma daļu abas komandas aizvadīja salīdzinoši mierīgā tempā. Likās, ka nekas nevarētu traucēt komandām pārtraukumā aiziet bez vārtu guvuma, taču dažiem bija kas cits padomā. Ritēja tiesneša pieliktais pirmā puslaika kompensācijas laiks, kad lielisku kombināciju pie Vācijas U-21 izlases vārtiem izspēlēja Karlsons, Verpakovskis, Soloņicins un Bleidelis. Epizodes noslēgumā Imants no aptuveni 8 metriem raidīja bumbu garām Rencigam - 1:0! Ar šādu rezultātu arī noslēdzās mača pirmais puslaiks.

Otro puslaiku Vācijas U-21 izlase iesāka aktīvi, cenšoties panākt neizšķirtu. 52. minūtē pēc bīstama sitiena bumba lidoja garām Koļinko sargātajiem vārtiem, bet 60. minūtē mājinieku futbolists ar lielisku māņu kustību atbrīvojās no pēdējā aizsardzības līnijas spēlētāja Ivanova, izdarot precīzu sitienu vārtu stūrī. Kārtējo reizi uzdevumu augstumos bija Koļinko, kurš glāba Latvijas izlasi no vārtu zaudējuma.

63. minūtē Latvijas izlase ieguva tiesības izpildīt samērā bīstamu soda sitienu, taču bumba pēc Rubina raidījuma lidoja tieši rokās Rencigam. Arī Vācijas futbolisti turpināja meklēt pieeju Latvijas izlases vārtiem. Vēl viena bīstama epizode un vēl vienu reizi lieliski spēlēja Koļinko.

Ritēja spēles 69. minūte, kad Latvijas izlasei izdevās gūt otros vārtus. Pēc Rubina izpildītā soda sitiena no laukuma kreisās malas soda laukumā par visiem veiklākais bija Verpakovskis, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtu tīklā - 2:0!

78. minūtē Rubinam pašam bija laba iespēja gūt vārtus, taču lieliskajam reidam līdz pretinieku vārtiem pietrūka lieliska nobeiguma. Bumba pēc Andreja sitiena lidoja garām vārtiem.

Vēl viena epizode, kad mājinieku vārtsargs varēja atrast bumbu savu sargāto vārtu tīklā, risinājās 87. minūtē. Pēc Soloņicina raidījuma no 28 metriem bumba "sasveicinājās" ar vārtu pārliktni.

Mačs nepielūdzami tuvojās nobeigumam, taču mājinieki savus līdzjutējus tā arī vēl nebija iepriecinājuši ar vārtu guvumu. 87. minūtē bumba kārtējo reizi bīstami lidoja garām Koļinko sargātājiem vārtiem, bet pēc neilga laika vajadzēja skanēt arī tiesneša signālam par mača beigām. Pirms tā došanas viņš pielika trīs minūtes kompensācijas laiku, kas tad arī ļāva Vācijas futbolistiem paglābties no laukuma atstāšanas "sausā". Pēc spēcīga raidījuma no 20 metriem Koļinko bumbu atvairīja, taču pirmais pie tās bija Rafaels, kurš atguva vienus vārtus laukuma saimniekiem - 2:1.