Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
 Maijs (60)
"Ventspils" un "Skonto" iekļūst 2. kārtā (papildināts)

UEFA kausa izcīņas 1. kvalifikācijas kārtu ir pārvarējuši abi Latvijas klubi. "Ventspils" izbraukumā ar 2:0 pārspēja Farēru salu klubu "Gi Gotu", tādējādi nodrošinot uzvaru divu spēļu summā ar rezultātu 4:1. "Skonto" futbolisti savā laukumā atbildes mačā ar 3:0 pārspēja Luksemburgas "Jeunesse Esch", līdz ar to rezultāts divu spēļu summā 5:0 "Skonto" labā.

"Ventspils" labā nule kā aizvadītajā mačā abus vārtus otrajā puslaikā guva Rimkus, savukārt "Skonto" rindās ar diviem precīziem raidījumiem mača pirmajā daļā izcēlās Miholaps (no spēles un no 11 m. s.s.), bet otrajā puslaikā viens rezultatīvs panākums Štolcera kontā.

28. jūlijā notika UEFA kausa izcīņas 2. kvalifikācijas kārtas izloze. Tika noskaidrots, ka "Ventspils" tiksies ar Anglijas klubu "Newcastle United", savukārt "Skonto" būs jāmērojas spēkiem ar Norvēģijas klubu "Molde". Pirmie mači tiks aizvadīti 10. augustā, savukārt atbildes 24. augustā. "Ventspils" pirmo spēli aizvadīs mājās, bet "Skonto" izbraukumā.

Futbola kluba “Ventspils” prezidents Jurijs Bespalovs ir panācis principiālu vienošanos ar “Skonto FC” prezidentu Gunti Indriksonu par spēles ar Anglijas klubu “Newcastle United” aizvadīšanu Rīgā, “Skonto” stadionā.