Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
 03.10.2014 11:12
Latvijas futbola treneri un speciālisti Ungārijā piedalījās UEFA Study Group Scheme seminārā
 02.10.2014 16:32
Marians Pahars valstsvienībā izsaucis Antonu Kurakinu un Viktoru Morozu
 02.10.2014 16:07
Spraigā cīņā Rīgas U-14 futbolisti kļūst par LMT Futbola akadēmijas reģionālo izlašu noslēdzošā rudens turnīra uzvarētājiem
Liepājas Metalurgs zaudē A.I.K. un izstājas no UEFA Kausa

Ceturtdien, 30. augustā, UEFA kausa izcīņas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē Zviedrijā SK Liepājas Metalurgs ar rezultātu 0:2 piekāpās A.I.K. klubam no Solnas, tādājādi izstājoties no tālākas cīņas šī gada UEFA Kausa turnīrā..

Visu pirmo puslaiku laukumā ritēja līdzīga cīņa un abas komandas veidoja uzbrukumus pie sāncenšu vārtiem, tomēr bez rezultāta. Pirmā puslaika beigās mājniekiem "A.I.K." futbolistiem tomēr izdevās tikt pie vartu guvuma. Zviedru kluba spēlētājs Valdemarins pie liepājnieku soda laukuma atmeta bumbu tieši pa sitienam brazīliešu leģionāram Viltonam Figueiredu, kura sitiens nedaedz skāra liepājnieku aizsaqrga Antonio Fereiras kāju un ielidoja pašā apakšēja vārtu kreisajā stūrī. Viktors Spole šajā situācija diemžēl nebija glābējs. Pārtraukumā ejot, 1:0 A.I.K. labā un tagad jau liepājniekiem vajadzēja domāt kā atspēleties.

Otrajā puslaikā mājinieki vairāk neskrēja tik daudz uz priekšu, sāka spēlēt mierīgāk, vairāk kontrolēja bumbu, savukārt SK Liepājas Metalurgs galvenais treneris Benjaminas Zeļķēvičius laukumā sūtīja ātro ukraiņu uzbrucēju Krugļaku, kuram 68. minūtē radās lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu, taču viņa sitienu pēc vairāku aizsargu apspēlēšanas atvairīja mājnieku vārtsargs Daniels Orlunds.
Otros vārtus A.I.K. spēlētāji guva 84. minūtē, kad tas pats Figueredu pārspēja Spoli ar sitienu augšējā labajā stūrī no asa leņķa.

Tādējādi atbildes mačā SK Liepājas Metalurgs piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2 (bet divu spēļu summā 3:4) un kā pēdējie Latvijas pārstāvji beidza dalību Eirokausos. Tagad liepājnieki var veltīt visus spēku izšķirošajām cīņām LMT Virslīgas un Baltijas līgas turnīros.